Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by teď byly volby,budu volit Babiše.Hlavně kvůli tomu,že jsem pochopila,že je jediný,kdo chce něco změnit od dob vládnutí předchozích vlád.A právě ten "hon na čarodějnice" ukazuje,že jim šlape na paty.Obdivuji jeho sílu,že tohle vše zvládá.Slabší povahu už by zlomili.Nemyslím si o Babišovi,že je to člověk s "gloriolou",ale je menším zlem,než ta žumpa kolem!

  • vanhorne

    "Jedná se o hanobení národa"

    Bures a Zeman ti dovedou neskutecne veci.

  • Obcan.Havel

    * Švýcarsko podalo žalobu na tyto redaktory, protože Babiš - syn je švýcarským občanem a tudíž byli porušeny jeho práva a teď se držte na ochranu osobních dat a práv, a to v přímé linii zdravotní - ve Švýcarsku se tyto údaje nesmí jakkoliv zneužívat.

    * Švýcarský tisk se podivuje nad tím, jak je možné, že policie v České republice ví o pobytu a švýcarské úřady plně spolupracují s touto policií i s danou osobou, že unikli informace ze spisů, které jsou brány jako Secret neboli tajné

    * Ministr spravedlnosti Švýcarska vydal příkaz k okamžité ochraně Babiše ml. a jeho matky, a vydal tzv. příkaz k dočasné imunitě obou zmíněných občanů Švýcarska - matka se synem byli odstěhováni dnešního dne na jiné místo aniž by sdělila adresu českým policistům a justici.

  • No jo - koblihar napsal byvalce prohlaseni, ktere precetla v televizi = jak ubohe...

    A on pak bude na Nove plakat, jak novinari - hyjeny - otravuji jeho, udajne psychicky nemocneho, syna...

    Ty jeho lzive kecy muze brat vazne jen naprosty , bezmozkovy tupoun...



  • pavel.zajda.7

    A ta revoluce se ne a ne povést. Jestli to nebude tím, že havloidních "demokratů" je jak šafránu. Sice řvou, brečí, vztekají se, ale je jim to howno platný!

  • Jedná se o krim Bory, popř. Sabinov či Leopoldov, Slováci patří do krimu na Slovensko.
  • KIMCID

    Kde že je ten Krim? Já znám jen Krym?

    Ale jistě nám to inteligent tvého vzdělání rád poví.:D

  • Mnooo - ...

  • Švýcarskými právními předpisy je v obdobných causách avisována délka trestu odnětí svobody nepodmíněně - až v délce trvání 10 let, nemluvě o pokutě ve výši 500.000 - 1.500 000 švýcarských franků.

  • Celá Burešovic rodina se má prý stěhovat na Krim. Včera bylo pozdě.
  • pavel.zajda.7
    Psali vlevo dole na Sputniku, že prý na Hrad každý den vozí DHL metrák plínek! Asi není těžké uhodnout, pro koho...
  • pavel.zajda.7
    Toto jsem nepsal já, nick ukradl zase nějaký Zemanův z..d!
  • Kdybys nekecal Sajmone...ha...ha...

  • Odvysílanou "reportáž" lze navíc identifikovat jako více než jeden měsíc starou. 

    Nese výrazné známky úprav vyřčených slov panem Babišem jr. (nejen "sestříhání" - ale i vkládání jiných slov do úst "zpovídaného", než tento skutečně vyřkl. Člověk, který umí odezírat - jako např. já - se nestačil divit!)

  • Nepsanou zásadou civilisovaných lidí v této zemi je nepřát nikomu něco zlého!

    Ono se to totiž může obrátit proti tomu, kdo jinému to zlo přeje!

  • Ke kause Slonková a spol - natáčení jakékoli reportáže bez souhlasu snímané osoby (použili skrytou kameru - navíc jde o osobu, zbavenou způsobilosti k právním úkonům - i když opatrovník, v tomto případě matka...) je ve Švýcarsku trest. činem, reportérům (i TV stanici, co "reportáž" odvysílala), jim trest odnětí svobody nepodmíněně - až v délce trvání a pokuta ve výši 500.000 - 1.500 000 švýc. franků.

    Členka Federální rady švýcarské konfederace, zodpovědná za oblast spravedlnosti a policie, paní Simonetta SOMMARUGA, vydala příkaz k zajištění okamžité ochrany pana Babiše jr. a jeho matky. 

    Vydala rovněž tzv. příkaz k zajištění dočasné imunity obou zmíněných občanů Švýcarska - oba byli odstěhováni na jiné místo ve Švýcarsku, aniž by byla sdělena adresa a telefonický, či jiný kontakt české PČR a justici. S tím koresponduje i marná snaha orgánů PČR se s panem Babišem jr. spojit!

     SRN nabídla ve věci Švýcarsku součinnost v plném rozsahu =výše uvedení švýcarští občané mají na území Německa stejná práva, jaká jim byla dána ve Švýcarsku - včetně imunity a plné policejní ochrany,  

    K součinnosti ve věci se přihlásilo rovněž Rakousko, Itálie, Francie a - Maďarsko.

  • Jsi opovrzeni hodna chudinka/chudacek...

  • Za chvíli natáhne ráfy pochcalplína Švarcmberg, věnce se budou hodit.

  • Adelka - videl jsem - ujasni si co vlastne jsi.,

    Dle me jsi provokater, ktery si sel pro 150 kacek za to, ze se pri ''demonstraci'' zastaval koblihare...

  • A má to na stole státní zástupce, proč, ty imbecilní sračko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit