Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozoruji , že ta nenávist některých začíná být velice nebezpečná. Jak daleko jste ochotni dojít aby jste zvrátili výsledky dem. voleb???? To pokaždé , když nebude po vašem tak budete dělat čurbes na ulicích??

    Připadáte mi jako fantičtí věřící na náměstích v době honu na čarodejnice. To je ta vaše kultůra projevu vysokoškoláků??? Nebo snad l demokratické uliční soudy???  Humanitární bombardování už jste ukázali. Co bude dál. Diktát menšiny??? Pragocentralismus v přímém přenose ČT!!!.Je mi bezmála  60 ale nikdy jsem neměl potřebu někde hulákat a prosazovat cizí zájmy. Kde jste byli když Bém ptrošustračil 1000 mega za OPEN CARD????  a TAKOVÍTO LIDÉ DNES BUDOU KÁZAT O MORÁLCE???

  • Dnes jsem získal osobní zkušenost s aktivity, kteří nyní povykují na Václaváku. V půl jedné jsem šel po Národní (protože jsem potřeboval něco v Tescu dokoupit).

    Přistoupil ke mě starší pán a jal se mě dekorovat trikolorou a jakousi plackou proti panu Babišovi.

    Zcela v klidu a slušně jsem mu sdělil, že nehodlám svůj zevnějšek dekorovat těmito doplňky. Nic víc.

    Pán se na mě podíval a zařval jako raněné zvíře - Tak mi vyliž p...del ty b.be. A jal se dokrovat další spoluobčany.

    Inu já jsem blb a on je aktivista.

    • Projevil jste občanskou statečnost a havloid se vzápětí projevil, co je vlastně zač.

      Chrchloidní zrůda!

      • V čem jste odlišný? Také jsem zastánce Havla a také jsem voličem Babiše a odpůrcem šaškáren na pražských náměstích. Tak co jsem já dle vašeho měřítka?

    • Jsi lhář soudruhu BTW, jako všichni bolševici.
    • Možná jste měl ještě štěstí. Potkat třeba takového Mirdu Kaldu, mohl jste dopadnout podstatně hůř ! :-)

      • Máte docela pravdu, ale příjemné takové setkání s aktivním primitivem rozhodně není.

        Myslel jsem spíš, že než frenetická nenávist bude dnešek příležitostí k zamyšlení o tom, co se nám povedlo a nepovedlo za posledních skoro 30 let.

        Škoda, že je tento den znásilňován hlupáky.

  • Pokud člověk, který byl komunista a potvrzen agentem stb přijde položit květiny k památníku boje právě proti takovým lidem, tak vám to přijde všem obhajovatelům piety a důstojnosti normální, tak mám pocit, že už se svět opravdu zbláznil. Máme demokracii a lidé mají právo vyjádřit svůj názor. Nenechali si ho sebrat za totality proč by měli teď? Andrea Topinková

    • Topinko Všichni co studovali za komárů VS byli v KSČ ale to ty nemůžeš vědět . Před rokem 89 mělo KSČ  1mil. členů  MYSLÍŠ , že se po 89. vypařili????  Víš jak sji hloupá-ý.

      • To není pravda ale po škole jste se jako vš moc uplatnit nemoh neb režim upřednostnoval svoje poskoky.

        • A tuhle blbost ti natloukli rodiče do hlavy?

      • Všichni co studovali za komančů byli v KSČ jako fakt? Je otázka co o tom víte vůbec vy :-))) jsem ročník 70 můj manžel za komančů vysokou studoval a u komančů opravdu nebyl :-) To bylo o povaze, prospěcháři tam byli tedy i vy?

    • Napsala jste to správně paní Topinková.

      Měli bychom mít právo vyjádřit své názory. Ale to má i pan Babiš - i když Vy tu demokracii nejspíš vidíte jako jakousi výsadu "vyvolených."

      To je omyl. Dneska demokrati neslaví. Jen ti, kteří mají potřebu se vykřičet a vypískat. A jak vidíte, nikdo Vám v tom nebrání. Ani Vy nemáte právo komukoli upírat jeho práva. Nejste inkvizice, nebo ano.

      • Nebudeme mlčet k tomu co se děje, ať se vám to líbí nebo ne. Nikdo se tu nestaví do pozice vyvolených, ale pokud vám nevadí, že ten člověk klade květiny k památníku a sám má z té doby máslo na hlavě, tak nejste podle mne normální a nebo máte taky takovou minulost.

        • Paní Topinková, žil jsem v jisté době a ta se nikoho neptá, jestli se mu líbí.

          Myslíte, že jste to Vy, kdo bude rozhodovat o tom, kdo je normální nebo jakou má minulost? Mýlíte se milá dámo - tedy pokud vůbec nějaká dáma jste. Spíš bych řekl, že jde o nový nick některého z již existujících diskutérů.

          Demokracie je o tom (podle mého) že právo není určeno jen některým. Takhle to dělili právě ti komunisté. Je to Váš šálek kávy? Jste jinak stejní jako byli oni.

          • Já opravdu nemám potřebu se schovávat za anonymní nicky :-p pořád jste to nepochopil asi Jindřich nebo kýho výra? To se fakt neumíte lidi pod své názory podepsat? Zrovna tak vy nám nebudete zakazovat jak vyjadřovat se k tomu co se děje, i když by Babišovci a Zemanovci rádi zavřeli hubu lidem a jeli si po svém, aby jim do toho nikdo nekecal, ale to si budou muset nejdřív koupit všechna média a pak zavře hubu i vám. :-ú

  • 17.listopad pod vedením pražské galerky se stal nedustojnou fraškou. 

    • Frasku z toho udelali bejvali komousi kladouci vence....

  • Nejsme jako oni? Začínáme se tak bohužel chovat... Ve čtvrtek na
    demonstraci šibenice, dneska živé květiny s naší trikolorou v odpadkovém
    koši. To je nějaká kultura?

    Ne, to je primitivismus.

    Je mi z toho
    smutno a letošní oslavy 17. listopadu tak pro mě mají hořkou pachuť. A
    žádný uliční výbor už nikdy nesmí rozhodovat o tom, kdo smí, či nesmí,
    položit u památníku květinu! Jinak budeme s našimi ideály sametu pro
    smích" napsala roztrpčená Jana Černochová (ODS).

    • josef.chmela

      Čím to asi bude, že té ODSačce nevěřím ani slovo.

  • ObcanHaveI

    Tady je jasně vidět, kteří hajzlové kradou věnce na hřbitovech.

    • Dnes se jim říká aktivisté.

      • On je konfidentský koblihářský megazloděj Bureš a rusofilcka zeMAN jsou i zloději věnců na hřibotech?

        No vida není nad nové informace.

  • josef.chmela

    Pražská kavárenská a havloidní spodina podporovaná mentálně opožděnými vysokoškoláky se projevila. Není se čemu divit, tyto praktiky šmejdů a nemakačenků podědili od Havla a spol.

  • Bývalí esesáci taky nechodí s kytkama do Osvětimi, proč by to zrovna v ČR měli dělat bývalí estébáci?

    • Chceš říci , že máš doam ty zkartované svazky co zařídil Ruml a Havel????

    • Třeba Štěch, co Sajmon?

      • Zlodějský retarďáku, krást a lhát, to jsou metody vás zemanovců, ten tvůj koblihářský guru Babiš odjej v den oslav terorlzovat vlastního syna do Švajcu, kolaborant Zeman se ve strachu před vlastním národem zabarikádoval na hradě a jako poslední připosránek nevystrčí ani špicku nosu, tak to máte pěkné vzory bolševická sebranko.
        • Ancku ty lopato prostá. A to jsi tady nablil sám nebo ti pomáhala ostatní prasata u tebe v chlívku. Dnes se dorve k PC kdejajé umouněné prase, tobě podobné.

          • Prostě jsi to nevydržel a zase jsi začal sajmonovat, lhát, krást a vytvářet multinickový kabaret ty smradlavé ruské lejno, že soudruhu BTW ?
  • dzixy
    Domnívám se, že demonstranti, kteří svým chováním zřejmě naplnili trestnou podstatu nejméně výtržnosti a ničení cizí věci, by se měli za tento čin zodpovídat.. O morálním poklesku nelze konstatovat nic jiného, než že to byli "vygumovanci". Takovým krokem porušili pietu k těm, co si to jistě nezasloužili. Dodnes se udržují hroby i našich nepřátel z druhé světové války, Němců, a nikdo z jejích hrobů neodhazuje věnce. Bohužel opozice svou nenávistnou kampaní proti vládě zašla až tak daleko, že takový akt neodsoudí a někteří dokonce schvaluji. Takoví jsou naši současní opoziční politici a jejich vygumovaní fandové.
    • A určitě to bude rychle vyšetřeno a uzavřeno, zatím co na výsledky Čapího hnízda čekáme léta :-)))

  • Ty nešťastné květiny musely smrdět bolševickou lumpárnou, už z dálky. Dobře, že je někdo vyhodil. Snad tak jednou dopadnou i ti Ruskem placení papaláši, co je u památníku pohodili. Svinstvo patří do koše.

    • josef.chmela

      Ty smrdíš hloupostí do celého světa i po internetu.  Zmuchlej se a zahoď do koše.

    • To by musel tento autor powerdog podle svých názorů skončit v kafilerce.

    • dzixy
      Přejí Ti, aby jednou i z Tvého hrobu Tvůj nedobrý soused vyhazoval květiny a věnce. I za cenu, že se budeš v tom hrobu obracet do nekonečna. Vykazuješ známky hyenizmu, ne-li přímo ní jsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit