Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • marcelinka1978
  jak mohu požádat o dluhovou amnestii ? Co je k tomu potřeba ? Odkud ji vlada schválí . Jsem na Md a muj přítel ted momnetalne je vezeni za dluh vůči alimentum . Chodím na brigády abych vůbec využila nebot mam 8 deti s toho 6 nezletilých . Nerada využívám dávky proto jeste chodím po brigádách . Abych vůbec vyzila . Chci pomoci i příteli a klidne i vyhlásili bankrot ale nevim kam se obrátit nebot nemam tolik penez na právníka ani na poplatek za vyhlášeni bankrotu . Dekuji za jakou koliv radu . Chceme chodit oba do prace ale diky dluhum které máme z předchozích vztahu se obáváme ze neviděla e nic nebot ´´nam´´ to exekutorů zabavi. Dekuji za odpovědi
 • Nedělní partie, kde jsem slyšel od politiků jak si žijeme nad poměry a jak je naše republika bohatá. Ptám se, kde je to bohatství? Samozřejmě u politiků v senátu a parlamentu. 2/3 národa žije na pokraji chudoby.
 • lokvens
  ano melo byto plati provšechni i ma male častky
 • To je parada zase oddluzej ty nejvetsi parchanty a ty zacnou na novo ale ty co se ponaucili a mohli by v klidu znova zit tim to nedaj to je teda zase spravedlnost... oddluzeni by melo bejt pro vsechny ne jen pro nekoho... je to blbost nechapu logiku nasich poslancu jak nemuzou jednou neco udelat pro vsechny lidi ale oni zase vyberou par smejdu a slusny lidi v tom nechaj to nema slov
 • TheDzanicka
  Pokud dluhová amnestie pro dlužníky, tak pro všechny, bez rozdílu dluhu. Klaus osvobodil kriminálníky a lidi co dlužili miliardy.. A jak to ošetřit? Úplně jednoduše, pokud někoho takhle oddluží a on si vezme novou půjčku, kterou nebude zase platit, tak bych mu k tomu zpětně přidala i ten dluh co mu byl odpuštěn. Ostatní by si to hned rozmysleli, znova si půjčovat a zase neplatit.
 • kovaccc067
  Dejte lidem amnestii,a oni půjdou radi do práce. Ti kteri odmitnou pracovat,tak bych snížil socialni podporu. Takhle naucite lidi zas aby chodili do prace. Lide kteri dluží peníze raději budou na podporach. Maji strach s toho,ze kdyz pujdou do práce,tak jim exetuzori vse vezmou. A nechaji jim jen 3600kc. Ale co maji delat ti ci mají rodinu? On bude takovej člověkk pracovat,a prinese se par korun. A pak s ceho zaplatí zbytek?,inkaso,el.,nebo plyn. A co děti?oblekat je budou do čeho? A jist a také dalsi věci .Tak aby rodina fungovala. Kdyz nefunguje,tak se rozpadá. Pak buď od sebe,nebo se zabíjí,a také sebevraždy. Skuste se zamyslet.
 • Česko potřebuje krutou revoluci.při ní znárodňovat majetek všech lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci tak tvrdě,že by se pak od mladé generace u moci mohli i komunisté padesátých roků učit js má pořádné znárodńování vypadat.To je jediná záchrana Česka před státním banrotem.Navíc to chce začít většině důchodců za pomoc při instalaci stávajícího kapitalisticého svinčíku vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Pak to nebude mít chybu.
 • Tunelářům, kteří dlužili miliardy dal amnestii Klaus.Finančně negramotným spíše bych řekl finančním vych...kům dá amnestii Pelikán.Babiš zvýší daně lidé co si půjčky neberou to zaplatí ze svých daní a život jde dál. *1*
 • Jsem rád, že je tady tolik bohatých sovětských a českých komunistů. Musíme pomoci našim bratřím, kteří mají dluhy. Dělám sbírku pro naše bratry, prosím přihlaste se kdo má zájem větší částkou, malé částky neberem. Konečně ukážeme těm kapitalistům, jak držíme ruce v pěst a jak si navzájem pomáháme i ve zlých časech. Nenechte se zahanbit.
 • my Novoameričani jsme tak chudí, že nám stejně nikdo nepůjčí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit