Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to mléko neřeďte a bude spokojenost na obou stranách!
    Když nevíte co s mlékem, vyrábějte levněji syrečky. Ty se dnes cenově řadí mezi "luxusní" potraviny!
    • Cena je to sice luxusní. Bohužel je to chuť nechuť a k chuti syrečků mají hodně daleko. Před časem jsem si je koupil a po prvním soustu šly do koše. Nedalo se to jíst. K původní chuti syrečků to mělo hodně daleko.
      • Máte pravdu! Ani ta "vůně" není to, co bývalo! V Lošticích by se měli zamyslet.
  • Kdyby do nás necpali chemicky udržované mléčné výrobky a vyráběli jak za socíku pouze s několika denní spotřebou. To jest stále čerstvé a živé mléčné výrobky, a hlavně zdravé, tak by přebytek mléka nebyl zas tak velký. Jenže co na to náš zlikvidovaný organismus a jimi vyprodukovaná rakovina? Hezký slunečný den. *3*
  • To čemu říkáte není levné mléko,ale na bilo obarvená voda bez chutí.Něco takového by se v minulosti nedávalo ani dobytku a vy to prodávte za nehorázné peníze lidem.
    • Lžeš, a moc dobře to víš!
      • Lže za bezcenné ruble, fašista!
  • ach jo, ti neschopní zemědělci chovatelé, ten pláč..slunce, sucho, déšť, ruské sankce, eu sankce, ted už i americké krávy *1* *1* čínský drak.... , do kterého oboru se cpe více dotací jak do nich? ale koryta mají sedláci odjakživa pořád plné... *10*
    • bezregistrace
      pořád lepší dotace pro zemědělce než když bys ty kačky šlohl ty kotrmelče
      • bych rád, ale oni je kromě zemědělců pokradou všichni ti experti , odborníci na chov kraviček a produkci mléka a situaci v ČR, sankce... kterých se vyrojilo.....nejspíše v samotném Rusku *3* *3* *16*
    • vaclav.caba
      Hlupče..
      • copak, žádost o dotace se nepovedla a koryto vysychá? tak plakat více !!! *1* *1* *1*
  • No a co-třeba to bude znamenat,že si budu moci koupit hovězí za nižší cenu i já,když se nebude vyplácet prodej mléka,možná,že se budou muset zbavovat zvířat a tak bude cena i pro nás chudší!!? Schválně kolikrát do roka máte hovězí? Já 2x. O.
  • ... děťátko BIJEC ještě vypije cisternu mléka, než dospěje, troubou ale i tak zůstane :)))
    • ... já též piji mléko, myslím mateřské, máma mě ještě kojí a vidíte sami jak se to na mě podepsalo :)))
      • ... hezky jsem tě nastartovat, tupane, posloucháš jako čokl na vodítku, jsi v hajzlu :)))
  • Půl světa nemá co žrát *7*
    • Rusko, Čína, KLDR a jim podobní.
      • afrika,jižní amerika *3* ale to bys musel číst *7*
        • Já číst nemusím, jsem svobodný občan, Ivane.
          • z usa
  • Nevím, na co dovezli americkou "superkrávu", když my Evropané už tady jednu máme!
    • Nevzpomínej zase Semelovou!
  • =====Mléko? To jsem pil naposledy když sem byl děcko. *15*
  • Ta k.áva je toho akosi zmätená.
    Teraz som teho aj ja zmätený, lebo k.áva je zakázané slovo. *6* *8* *1* *2* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit