Přejít na výpis diskuzí

Česko stále zaostává za Západem, propast se nezmenšuje

17.7.2017 13:54
šar 11 příspěvků

Česko i po 27 letech od změny režimu zaostává za západními státy a propast se mu nedaří zmenšit. Tempo ekonomického růstu nestačí na to, aby se ČR úrovni vyspělých zemí přiblížila. Vyplývá to z výroční zprávy mezinárodní sítě Social Watch o situaci a udržitelném rozvoji v ČR za loňský rok, kterou byla...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ano EU zaostává za RVHP,proto musel přijít jeden co ráčkoval ,aby nás Západ dohnal a i předehnal,což se bohužel povedlo.Je to hnus velebnosti.To již nikdo nežere.
 • To jsou ti vládní odborníci od poslanců po prezidenta za 30 let demokracie.
  Žádní odborníci, ale hlupáci jsou tam, kolik se jich tam vystřídalo již nikdo nespočítá. Každý den od televizních hlasatelů posloucháme jak naše ekonomika vzkvétá o kolik procent opět vyrábíme více automobilů. HDP je každý rok na rekordní úrovni a západ v četně Německa je hluboko za námi ve všech odvětvích. Důležité je také počasí které nám vzdělaná hlasatelka opakuje 50x za den a když jedu na ryby tak 100% bude hezky, ale ejhle zase jsem přišel domu celý promoklý. Ministr spravedlnosti se dneska chválil jak naše justice pracuje a jsme na špici vydaných soudních rozhodnutí před zbytkem Evropy. K smíchu jste vážení kolik nevinných sedí za mřížemi a když už ani prezident se na to nemůže dívat, tak pustí jednoho doživotně odsouzeného. Dneska řádí divoká prasata, napřed šéf veterinářů řekne nic se střílet nebude a když už mu teče do bot tak řekne všechno střílet. Kocourkov hadr.
  Takto funguje Česká ekonomika, všechno je jedna velká lživá propaganda neschopné rádo by inteligence, ale pro svou neschopnost si nevidí na špičku nosu, ale když jde o plat, tak zvedají ruku jako děti v první třídě. Německo a jiné státy jsou již někde na střední.
  Pokud to takto bude dále pokračovat, tak ani za 100 let se nic nezmění.
 • Jsem rád, že zaostáváme za Západem.
  Mám neteř v Německu, ten její pracuje v BMW mají dva byty (pronajímají je) a bydlí v rodinném domku. Mají sedm aut, tři motorky a když k nám přijedou tak si stěžují, že jim zase zdražili obědy ve školce. *14*
  Nikdy neodjíždějí z prázdnou (možná by jinak ani nepřijeli), přestože naše platy se jim zdají směšné. *15*
  Perlička na konec: Zakázali nám volat do Německa, protože jim to užírá peníze z účtu. *14*
  Rozumíte dobře, český důchodce nesmí volat mechanikovi od BMW. *14* *14* *14*
  Tak na takovou úroveň se dostat nechci.
 • Dokud budeme pouze výrobna dílů s malou přidanou hodnotou pro zahraniční koncerny které prodávají finální výrobky s vysokou přidanou hodnotou, budeme stále zaostávat a brát malé mzdy. Že to tak dopadne jsem tvrdil už na konci roku 1989 celému svému okolí které bylo sblblé jakýmsi Havlem. Kdo chce kam, momozme mu tam. Těm všem, co cinkali na náměstích klíčema, bych dal max. základní mzdu. Víc si nezaslouží.
 • To, že jsme slouhové, knechti a otroci západu, pod dohledem domácích, "starostlivých" káp, že děláme za almužnu, že velká část důchodců jenom živoří, že má v Česku kolem 600 tisíc osob několik exekucí naráz, a že máme v Česku kolem 70 000 bezdomovců, tak to přeci vůbec nevadí, protože tito šťastlivci bez domova, i všichni ostatní výše uvedení "šťastní", si kdykoliv mohou koupit banány, což je nesmírně důležité, a mohou cestovat!!!! A to klidně i do Ameriky, pokud je tam tedy imigrační úředníci nepošlou šupem prvním letadlem zpátky. Navíc, každý z těchto lidí si za svou životní situaci může přeci sám, že? Všichni do jednoho, kdyby se jen trochu snažili, se mohli klidně sát např. prezidentem, ministrem, senátorem, poslancem, hejtmanem, primátorem, starostou, lobistou, odporně bohatým kapitalistou, nebo aspoň nějakým úředníčkem na Krajském úřadě, který si žije svůj krásný, bezstarostný život ve své útulné a dobře schované kanceláři. Jak vidíte, možností, příležitostí a šancí měli a dokonce stále mají mnoho, jen se trochu snažit, ale oni se raději válejí v létě i v zimě na chodníku. Prostě komu není rady, tomu není pomoci.
  Na závěr bych chtěl zmínit ještě jeden úžasný výdobytek demokracie; můžeme beztrestně nadávat na komunisty a na prezidenta! Po něm dokonce můžeme házet i vejce. Prostě o tom všem se nám za totáče ani nesnilo a všichni do jednoho, i ti, co vybírají popelnice, si v ČR žijí jako prasata v žitě.
 • Se starými kuvami nový bodel nepostavíš. Dokud budou u moci skalní komunisti odkojení Prognostickým ústavem, nemá ČR žádnou šanci.
 • Vykořisťovatelé u nás se nehodlají dělit se svými zaměstnanci o vejvar ani jen částečně.

  Systém jim umožňuje platit lidem jenom jakési zvykové minimum.

  O něco málo lépe než než dělníci jsou na tom nohsledi, poháněči a kindermanagement, který je obzvláště bez zábran a pro svoje pány ochoten udělat vše.

  Přeji vám, vy hladi, pořádnou třeskutou krizi, konjunkturu si nezasloužíte.
 • A diví se tomu někdo -když nás naši blahorodí Vašci,zemani,Staníci adalší co tu skoro 30 let budují zářný kapitalismu-,prachsprostě prodali jako levné arbeiter ,sklaven pro naše nové západní bratry němce,taliány,frantíky......darovali za kačku banky které z našich daní sanovali a dnes jim jdou miliardy ročně do kapes !!! Rozdali levně,vodárny,doly,pole,lesy cukrovary a ještě za zbourání cukrovaru dávali 10.000.000,-Kč jako pozornost vděčnéhé lidu. Zničili hutě,OP Prostějiov,Kras,Snahu,Pal a stovky dalších podniků. A nyní je tu jen pár montoven cizáků-Škoda,Chuiday....Kde jsou pobídky STRAGEGICKÝCH PARTNERŮ A PODNIKY JAKO-výroby obrazovek v Hranicích a další !!!! 30 let tu vládne banda vlastizrádců,zlodějů a lumpů kteří nás opět jako za středověku cpou po jha němců jako otroky !!!! Všechno v nejvyšší kvalitě do Deutsches Reich a umělý mléko,starý maso v němž je víc vody než masa,separát a umělý máslo do nový protektorat Böhmen und Mähren v EU !!!!!
  • Ještě máme co jsme chtěli.
 • Dohnat západ, to je černá můra zahraničních neokolonistů.
  ČR= novodobá kolonie ve které rozhodující majetky a výrobní prostředky vlastní zahraniční vlastníci, kteří vytvořený zisk vyvádí za hranice.
  • Dokud jsou nenajedení "průmyslníci" typu Míla, Pilného, Kožených u vesel, nikdy nebude ten nějaký sociální smír.
   Krédo zní: luxus, women, wine, vlastní letadlo, ostrov, výletní loď nejpozději IHNED.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit