Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak pokračuje tahle kauza?
  • Hlavně ať se to nedozvědí turisti. Nebo tam je i u nelegalu nějaká podmínka pro udělení těch peněz?

    Si pamatuju cesty kdy cílová země kontrolovala jestli mám sebou dost peněz na pobyt a návrat... 

    Ted když EU pouští kohokoliv dovnitř  a platí cestu zpet akorát stoupne zájem o migraci a cena pašování lidi... Lidi to prostě zkusí a přinejhorším dostanou prachy na cestu zpět a zařízení bydlení a zivobyti. 

  • Jakych 100 000 Kc...?!

    Vyhostit a do 2 dnu musi odjet do mista puvodu za sve...

    A pred odjezdem sejmout otisky, kdyz ''cestuji'' bez jakychkoliv dokladu...

  • dzixy
    Další ukázka jak lze rozhazovat naše peníze. Že dvě třetiny hradí EU je pouhé maskování výdajů, protože i evropské peníze jsou i našimi penězi. Souhlasím s názorem, že jak přišli, tak by měli odejít. A urychlil by to jistě pořádný kopanec / myšleno obrazně /. A nejhorší na tom je, že za takové rozhazování peněz nelze nikoho potrestat. Dokonce Hamáček za to dostane pohlazení po své makovičce od EU. Tak hodná je to ta EU.
    • Pan Hamáček jako typický "salonní sociální demokrat."

      Staří a poctiví sociální demokraté z první republiky by se za tyhle poslušné panáčky museli stydět. 

  • Nechápu, vždyť tady přeci žádní migranti nejsou.


  • A budeme také platit vrahům a zlodějům za to, když nám slíbí, že už nebudou nikdy vraždit a krást ?
  • josef.chmela

    To se to vyhazují peníze daňových poplatníků, že? Nas... a kopnout do pr... Ať jim to zaplatí naši slavní vítači, havloidi a pražští kavárenští povaleči.

    • Pane Chmelo, převážně s Vámi bohužel nesouhlasím, ale tak to bývá.

      Ale tento Váš příspěvek se mi líbí.

      Výběrní místo by bylo vhodné umístit na Kliniku do Žižkova a distribucí pověřit tamní smažky. Jsou k takovému typu činnosti zajisté😀 zcela kompetentní. 

  • Zase jeden z tendenčních a trochu zmatených článku o zmateném opatření.  Mě osobně zde chybí specifikace osob, u kterých mají podpory v deportaci proběhnout.

    Jsou to lidé, kteří jsou zde legálně?

    Jsou to lidé, kteří více než rok visí na sociálním systému a nemají žádnou prokazatelnou vůli se začlenit? Jsou to lidé, kteří se zde dopustili nějaké trestní činnosti? 

    Pokud nikoliv, potom mi uniká záměr zákonodárce. Za to vinu redaktor nenese. 

    Na jedné straně se pořád masírujeme tím, že se bez zahraničních kvalifikovaných pracovníků neobejdeme a na druhou stranu je budeme deportovat? Kdy budou deportováni ti tmaví dealeři veřejných domů a drog z Václavského náměstí? Tito provozují trestnou činnost pod dozorem Policie a to nikomu nevadí?

    Na to by mě pane Jégle zajímala odpověď. 

    • Pavel.Jegl

      viz:

      .... "Projekt by se měl zaměřovat na všechny kategorie cizinců, ať už jsou na území českého státu v nelegálním postavení, nebo například v postavení žadatele o azyl," sdělila Tiscali mluvčí ministerstva vnitra Hana Malá.


      • Pavel.Jegl

        viz odkaz v textu:

        https://www.mvcr.cz/clanek/amif-vyzva-18-podpora-dobrovolnych-navratu.aspx

        • Děkuji za odpověď.
          Teď mluvím o MV - stejně to nedává smysl. Buď jsou tady legálně, potom to nemá význam nebo jsou tu bez právního důvodu, tak proč jim ještě dávat peníze našich daňových poplatníků? Prostě vyhostit, ať jedou za své - když uměli přijet, najdou způsob, jak odejít. 

          Chápu, že ve článku nevyjadřujete osobní stanovisko. 

  • Na merkelovské migrační šílenství se nabalují všechny možné neduhy, zejména kriminalita, vážné sociální problémy, teroristické útoky ve jménu zvrácených idejí cizokrajné věrouky atd. A nyní sami přistupujeme na migrační racketeering  a platíme migrantům obdobu výpalného proto, aby už nás dál neobtěžovali. Zvrácenost eurohujerské migrační politiky je zřejmá. Je zapotřebí komlexně přehodnotit migrační politiku, především bychom měli opustit myšlenkové kategorie, které používá bruselská byrokracie.
  • Ti Vietnamci mi vůbec nevadí, jsou skromní, pracovití a mají levné zboží a neslyšel jsem, že by tady dělali nějaký virvál. Pokud jde o Rusáky, tak odejít by měli ti co jsou konfidenti KGB či FSB jak se to teď nazývá. A měli by sebou vzít všechny MANy, Bureše, Falmery a ostatní konfidenty StB. 

    • Jako neexistují češi, tak neexistují vietnamci. Někteří vietnamci mi vadí docela dost. Někteří češi mi také vadí docela dost. 

      Absolutně se nechci a nebudu zastávat těch osob, které se pohybují za hranicí zákona někde v Sappě na Libuši a jinde. Na ty se vší tvrdostí a jak bezohledně kradou a okrádají, tak bezohledně je deportovat zpátky do jejich domovů. Bez milosti a bez pardonu!

      K tomu by měl pan Petříček připravit půdu jednáním o vydávání zločinců a spolu s nečitelným Hamáčkem jí důsledně naplňovat. Ničeho se vietnamci u nás nebojí víc, než výkonu trestu ve Vietnamu! To nejsou české zotavovny pro menšiny. Jenže ruku na srdce, oni dělají jen to, co jim dovolujeme. Proč na Sappě platí jiné zákony a pravidla jak za plotem? Kdo to trpí?

      Na druhou stranu znám zase osoby (převážně mladší), které se za svůj původ a národnost rozhodně stydět nemusí. 

      Špatně jsem příspěvek umístnil. Měl být reakcí na nicky - jan.ryba a Pravlast. Omlouvám se


    • ti ilegální se právě často usadí v pěstírnách marihuany a různých černých kšeftech

    • Fakt Ti nevadí padělky a falešné i jedovaté věci??? Nezdaněné,jindy prošlé zboží,sorry,daňových úniků je pořád a pořád dost.Jejich majetky jsou za nám nezaplacené daně.

      • Ten Gambrinus, který jsem si včera koupil ve večerce, byl padělaný, falešný a jedovatý? Tak proto mi nechutnal...

        Co se týče daňových úniků - myslíte, že terminálek EET ve večerce vydal falešnou účtenku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit