Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s tím, že nižší roaming většina lidí moc nevyužije a bude to u nich dělat v celoročních nákladech naprosté minimum. daleko víc bych ocenil snížení ceny za data. To už by dnes ocenilo mnohem víc lidí.
  • Pokud to je pravda, pak je Mládek buđ hňup anebo zločinec. V každém případě ale dělá nepřehlédnutelnou reklamu socanům.
  • asi mu kape do kapes
  • Mládek po volbách odpískaný jako Sobotka atd. Já to říkám pořád, všechny hrábě hrabou k sobě.
  • Vždy platilo a platit bude. Sociální demokrat. Ve dne lže a v noci krade. Toto heslo pochází z první republiky a jak je vidět, stále platí beze změny.
    • Mají to v historické praxi - lžou a kradou. Typické je, že na jeho gryndy nereagoval bezpáteřný zubatý plešoun.
  • alicia1
    Čechuni pozriete sa na Rumunov, u nich sa môžte volačo naučiť ako sa to robi a nielen plakať.
  • Uf to jsem se orosil.Ovčani již chápete,že tyto strany vč.ODS,ODA,TOP 09 jsou nevolitelné.Já je volím za 1 mil.Kč keš,nové auto apod.Jinak mají smůlu.
  • jste si všimli jakej má hrebeňár frňák, to je žid jak vyšitej, díky za hnus na fotce, to se povedlo
    • 0
  • 11 hlasů za 3 minuty? Za tři minuty, to bych byl hodně slaboučkej
    • 0
  • Pan Mládek je djemš který kamarádil i s Frantou Mrázkem než ho nechal Gross popravit a pak za to sám zaplatil životem.
    • Co je to, prosím, djemš ? Děkuji za odpověď.
      • Asi džin z fľaše piva Braník.
    • Čo popíjaš, kamarát?
      • alicia1
        Choď do matkinej pi%_či ty vyjebaný drotár od Prešova i s tym tvojim estebakom, ko&_kot nakazený drevený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit