Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Před pár lety byl pracovní bum jako teď, Ukrajinští dělníci sem šli po tisících, naše slavná vláda jim otevřela dveře a říkala, přijďte, potřebujeme Vás. Netrvalo dlouho a nejednou byly přebyteční, nastala krize a Ukrajince zase vláda posílala domů. Cizinecká policie hledala každou i malou záminku je poslat domů. Proč je nedostatek pracovních sil aspoň u nás je ten, že spousta dělníků jde raději dělat na západ. U nás byla jedna stavební parta 5 lidí moc šikovní chlapci. Jeden měl státnice z Německého jazyka a už jsou v Rakousku 8 let. Jejich mzda je 1 300 Euro + prémie + ubytování zdarma. Toto jsou jednoduché počty. Tito kluci si přijdou na 1 800 E za měsíc. Jsou to kluci svobodní jeden je ženatý, co jim chybí. Mohl bych zde uvést více příkladů co znám, ale je to zbytečné. Lidem je potřeba zaplatit a ne Ukrajinci a Větnamce. Potom se Český člověk vrátí domů, ale za řádnou mzdu a ne nuznou žebračenku. Potom bude lidí dost. Zaplaťte a přijdou Němci, Italové, Švýcaři atd. Naše vláda raději přiveze Muslimské teroristy. Neschopná vláda neumí vést tento stát, neschopná vláda má sama odejít, jinak se stává pro lid směšnou, ubohou anarchistickou skupinou analfabetů.
 • uchazel jsem se pred cca dekadou o misto v CZ . Asi tak 30lety smrad mi rekl ze jsem moc stary , mimo kameru dokonce neco v tom jestli muzu zarucit ze se zitra vzbudim zivy. Opakovalo se to vicekrat. Tak jsem odesel do Nemecka.
  O dekadu a neco uz dale : Ziji a pracuji v Nemecku , stale se jeste probouzim zivy a nemam o praci a ani dalsi veci nouzi. Penize , plat , takovy ze se na to zadny z tech panchartu co jsem od nich tohle tenkrta slysel nikdy nezmuze, Vubec celkove na takovou zivotni uroven jakou ja ziji.
  Takze jen tohle : radoby cesti podnikatele co nemuzete sehnat telata do fabrik. Preji vam vse nejhorsi a pomaly krach.
  Lidi co neco umite , neverte na predsudky ze jste stari podle jakychsi ceskych pavedcu. Zavrete tam za sebou dvere , spise jimi prasknete a pojdte sem nebo jinam kde se za praci plati penezi a ne kecama .
  Ten ceskej podnikatelskej xindl nechte klidne chcipnout , nic jineho si nezasouzi.
  • a teď tu o karkulce zlej trolle *15* *15* *15* *15* jsi fakt čtverák *15*
   • delam cely zivot v technicke profesi , jazyk uz za ta leta ovladam jao rodily a nekolikrat jsem postoupil na pracovnim postu vyse. Ted asi brzy zase. Ne do nejakeho manadementu , jsem ted takovy stredni THP , jak se drive v CSSR rikalo. Sice me ceka vyssi danova skupina , deti uz jsou pryc , vyrostli zde v Nemecku mimochodem , ale to uz k zivotu patri.
    Chapu ze neveris , na ceskem pracaku me nepotkas , tim jsem si jisty .
    • Promiň, to ti ale Makrela v čele musulmanů ještě spočítá.
    • dík za tvůj životopis, věřím že němčinu ovládáš skvěle, nyní zapracuj na češtině *3*
     • docela me to kupodivu tesi. Bohuzel , na nic jineho se nezmuzes. To me take tesi.
     • ta me nezivi a ani uz nebude. Moje deti uz take ne . Nemecky a anglicky umime vsichni skvele , to potrebujeme. I kdyz teda anglicky umi moje deti lepe nez ja. Ovsem rozhodne obe reci ovladam lepe sam nez ty tu tvoji cestinu.
      • vanhorne
       "ovladam lepe sam nez ty tu tvoji cestinu"Podle lidi jako je on ji neovladas, protoze nepouzivas czech computer and that's nono, even heavy sin according to some narrow minded individuals.But who gives a heck,eh?☺
   • pohádky se čtou dětem a né trolům
    • to zní logicky
 • Dyk to říkám, že je to dementní pablb!!! A ještě přihřátej!!!
  • Ano ruský teplouši semjone BTW. Jsi hlupák protože s tím hlasováním tu podvádíš okatě.
   60 hlasů za vteřinu. Jsi nenápadný jak lejno na skříni *15*
   • A, že ty hlupáčku neklinkáš. To spíše odpovídá tvý podrazácký dušučce.
 • Za to se může poděkovat našim Amatérům "politikům". Po 89 bylo slovo dělník zatracováno a bylo z něho uděláno něco podřadného a navíc za pár korun na výplatě. Bez maturity nikoho pomalu nepřijali. Měli by se podívat spíš na sociálku a ne na úřad práce. Na sociálku si jezdí celé rodiny autama pro dávky. Tam je potenciál pracovníků. Nechceš pracovat, nebo schválně něco budeš kazit, žádný plat, ani dávky. Ono by je to naučilo. Nechceš dělat, žádné dávky!
  • proto začínáme budovat Lidové milice, chceš se k nám přidat ?
   • ne
 • Stalingrad
  Tak by mě zajímalo jaký-že to vlastně máme průmysl ?? Ta německá automobilka škoda a Korejská chujday.... co dál ?? Žárovky dovážíme,obilí,mouku ,maso-starý hovězí z Argentiny ,vajíčka dovážíme. Vlnu dovážíme,Zetor v ř, iti ,Tatru nám zdecimovali naši ussa bratři,Pal neexistuje,OP neexistuje,Svit neexistuje,Kras,BOPO,Loana neexistují,doly jsou dole v ďupě.Ropy a plynu máme jako když prdne do lesa a čeká na ozvěnu.Ton ,Nářadí,Pilana prodaný.Vodovody ,banky prodaný Italům,Němcům.Tak jaký máme ten kvalitní a táhnoucí průmysl ?? Jatky,masny,mlékárny devastanovaný,mléko,máslo umělý... Ahááá,zapoměl jsem na neburešův agrofert. Vyučený pekař dělá poskoka na nočních za 11,500 čistýho a poroučí mu nevyučený rekvalifikovaný manager s 60.000,-Kč čistýho,který ví o pečení h, vno. Obrazovky u Hranic skončily dřív než začaly,stavební firmy zmizely,zůstalo jen pár odklaněcích a vykrádacích ,zlodějských-např.nejdražší a nejhorší dálnice,je to přes 25 let co zrzavý kokta vykřikoval s Čalfou a Mečiarem-DOSŤ BOLO KRÁLIKÁRNÍ -a dnes za tu starou králikárnu chcou milion a víc a nový se nestaví.....tak by mě opravdu zajímalo jaký máme ten průmysl. Vyučený kluk v oboru bo holka neseženou práci,páni "podnikatelé" požadují alespoň 5 let praxe v oboru,flexibilitu-co nabídne-minimální mzdu a vyjebávání !!!!! A učňovském školství co bylo za komančů si můžeme nechat zdát. Ubrat státním úředníkům,managerům,politikům,neziskovkám-třeba Turků je ccá 74.000.000 a mají jen 550 poslanců,nač tu máme 200 poslanců + senátorů ??? *12* *12* *12* Začít se musí u vlád !!!! Zametat schody od vrchu a vymést ten Audiášův chlív *12* *12* *12*
  • Pokud bych mohl máš u mne sto +. Tento stát je na dně a ne, že ekonomika stoupá. Ekonomika nestoupá, ale naopak klesá. Bankovní intervence nejsou jen tak, že si někdo hraje na bankovním písečku. Guvernér je vyměněn, proč je nahrazen jiným člověkem, když jsme na tom tak dobře. Všechny vlády to dovedly tak daleko, že v naší ekonomice nejsou peníze, odliv peněz zahraničních investorů je tak obrovský, že na domácím trhu již nic nezůstává a pokud ano, tak jenom na nutné přežití. Všichni naši předsedové vlád v čele s ministry financí tento stát dovedli do krachu. Všichni potřebují být odsouzeni za vlastizradu. Co dělají ministři, kontrolují občany a záměrně hledají vnitřního nepřítele, který za tento stav může. Nenechte se zastrašit a zmást neschopností těchto parazitů této společnosti, postavte se těmto lidem a plivněte jim do tváře.
 • Je to úplně jednoduché zaplatit lidi mzdou která je v sousedních zemích jako je SRN, Au, a máte hned plno.Vy zadarmo taky nepracujete ,tak proč to chcete po našich lidech.Když dáte dobrou mzdu tak ani odbory nebude třeba. *3*
 • Ale, ale, to jsou věci...a co ta "neviditelná ruka trhu...", ta to nevyřeší?

  Pořádně lidem za práci zaplaťe a budete mít makáčů dost, vy hladi hladoví.
  • V těch 5% jsou i naši nepřízpusobyví, či již tady jsoucí běženci? Problém je v samotném systému školství. Je to také podíl soukromých a církevních "flákačských" škol. Také v působení učitelů-poradců pro další uplatnění žáků. Pro učitele je zásadní vymývat žákům mozky politickou žumpou, protože jsou za to řediteli lépe placeni. A to je pro současné "učitele" ( soudce, úředníky, dochtory a další nátlakové skupiny ) podstatné, ne výsledky jejich práce ve prospěch společnosti. Třeba pro dívky je vysněná příprava na souložnice boháčů cestou Miss soutěží, jen ať nemusí "máknout". Vždyť média je zařadí na titulní stránky magazínů a bulváru.
 • Vážený,za nedostatek kvalifikovaných pracovníků nemůže Zeman, ale neuvážená výuková politika minulých vlád. Do škol se dostávali dětičky disidentů, pohlavárů z politických stran a zlodějů,kteří si přilepšili při privatizaci. Každý synáneček,nebo dceruška chtěli být velkými
  manažery,právníky a podobným nevýrobním povlem. Prostě se jim nechtělo dělat.Viděli to vesměs doma a ostatní se chtěli pouze nechat živit státem.Pokud v mládí nedělali,nezvykli si na normální život jako všude jinde a brali pouze podporu,tak už je nikdo poctivě pracovat nenaučí.Tyto příživnické generace musí vymřít a už od školek malé děti je nutné vést k poctivé práci.Rozhodně nás nespasí nějací utečenci,ty pouze pomohou ke zbohatnutí naší podnikatelské sféry.Po roce 1989 se rozkradly zaběhnuté průmyslové podniky.Každý podnik měl solidní učiliště. To skončilo a slavné nestátní školství "vyrábí" pouze nepotřebný pracovní materiál.Viz Vysoká škola v Plzni. *16*
 • Neschopný, či nenažraný management firem, to je problém. Neumí li si sehnat zaměstnance, je to jejich neschopnost a budou muset uvolnit místo na trhu těm, kteří s tím nemají problém. Já v tom žádný problém nevidím.
 • zlá slůvka....falešná slůvka......neviditelná ruka trhu vyřeší vše. Každý bude ekonom, politolog, stranický darmožrout, manager....a to nám stoupne hdp když bude tolik budižkničemu a mlátičů hubou.....jen vydržme ještě pouhých dvacet let a dohoníme i předhoníme Ghanu.
  • nefňukej socko, 80 % národa se má skvělě,...

   netáhla, flákači a vyžírači dávek nadávají na diskuzích, milujíc Zemana který by si o ně neotřel ani psí lejno z boty *15*

   to jste vy, šupáci
   • Nemluv Semene za 80% národa. Ty můžeš mluvit leda za 4% havlistů. *14*
    • zlej trolle, začni gájínkovat ať to máme za sebou *3*
     • tě neschopný chudáku spláchnou jako toaletní papír.... *6*
   • kandidoval do KSČ ale včas jsem prozřel, založil demokratickou ODS rozkradl a rozvrátil funkční republiku. Cos dokázal ty závistivý pivaři? Tlachat na netu? Ubohé......po mně zůstal aspoň rozvrácený stát ale po tobě jen prázdné bečky.... *4* No ale když ti každodenní chlemtání piva v zakouřeném pajzlu stačí ke štěstí....tvoje věc.....
    • nepiju, neboť mám cukrovku, nekouřím už deset let, tvá primitivní nasranost je ukázkou tvého zkaženého života, budeš si muset zvyknout na to, že se mají všichni lidé lépe než ty, určitě jsi v mladí slyšel hlášku, že bez práce nejsou koláče a pokud pracuješ za 10 tisíc měsíčně je tvůj problém, můj 18ti letý syn vydělává 25 tisíc manuální prací, takže shrnuto :
     jsi neschopná socka *3*
     • ze závisti nám schopným a z toho žes chlemtal okenu a kapalinu do ostřikovačů. My na úrovni si aspoň dáme občas kvalitní vhisky. Na mne a mého úspěšného syna zadlužený zkrachovalý bezďáku dojem neuděláš. Válej se dál mezi svými kartony na hlavním nádraží ....na víc než anonymní slintání na netu nemáš *15*
      • OK, ať tě u srdce hřeje kvalitní whisky a úspěchy tvého syna, měj se zlejBTWtrolle a přeji ti krásný zbytek života zde na Tiscali *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit