Přejít na výpis diskuzí

Český rodák v německé politice: spojka k evropským radikálům, jemuž nevadí ani rasisté

30.1.2019 20:18
red 3 příspěvky

Poslanec německého Bundestagu s českým původem Petr Bystroň je už několik let výraznou tváří strany Alternativa pro Německo. I díky němu dostávají němečtí opoziční populisté v tuzemsku často víc mediálního prostoru než německá vládní koalice. Bystroň je zástupcem krajně pravicového křídla AfD, které...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Současné eurohujerské vedení svým zvráceným panováním generuje ve společnosti nenávist, zlobu a produkuje i politické subjekty typu AfD. Právě AfD, která má k dokonalosti nekonečně daleko, je pořád menším zlem než merkelovsko-eurohujerské politické vedení, které dokázalo vybudovat kolosální škůdcovský potenciál, jenž je schopen zahubit naši Evropskou civilizaci. AfD působí destruktivně na merkelovsko-eurohujerský fašistický monolit. Každý soudně uvažující člověk si může vyhodnotit dopady existence AfD na situaci ve střední Evropě.
  • Vždy v historii, když Německo mělo vlastní problémy s národy i rasami, tak to kromě Židů.,ihned po nich.,obyčejně odnesla celá Evropa, což je až po Ural i se všemi následky a důsledky..

  • KIMCID

    Ono na slova AFD dojde až jim tam začne vládnout Islám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit