Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechna čest, Jeho životní příběh by stál za zfilmování... Komunisté jeho jméno vymazali dokonale. Měli bychom si takové osobnosti uvědomovat a připomínat...
  • A on snad Moravák nebyl Čechoslovák? To byl ten Moravák v době existence Českoslsovenska Rakušák nebo snad Maďar? *8* *2*
    A také Morava byla jednou ze Zemí Koruny České (Království České, Markrabství Moravské a Knížectví Slezské). Dnešní tzv. "severní Morava" není Morava, ale zbytek Slezského knížectví.
  • spíš Moravák
  • Dnes se konají v Saudské Arábii masové popravy jak ve středověku. https://www.rt.com/news/323615-saudi-arabia-50-executions/
  • Ano, a proto antisrágora musí hned vyjádřit svůj "názor". *2* *15* *3*
  • ... názor největšího de*enta tady samozřejmě nesmí chybět :)))
  • Čechoslovák na kterého můžeme být hrdi.
  • akorát jsem to chtěl napsat *3*
  • Paní Kalendová, článek je zajímavý. Ale dovolím si mu něco vytknout: jestliže se píše o minulosti, používá se minulý čas. Některé jazyky mají dokonce tři nebo čtyři minulé časy k vyjádření různých druhů minulosti. Zřejmě jste se zhlédla v časopisech vydavatelství Hoby, kde se popisuje minulost časem přítomným nebo dokonce budoucím, já to nazývám "Hoby speach". A právě pro ten "Hoby speach" nemohu ty časopisy číst. Prostě mi to vadí. Někdy je to docela nesrozumitelné. Namítnete možná, že existuje tzv. praesens historicus, ano, ale to je něco jiného. Máme svobodu a demokracii, takže Vy můžete používat "Hoby speach", ale já to nemusím číst. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit