Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není mi jasné za jakou svobodu bojoval Z. Ondráček. Právě zastánci a různí exponenti estébácko-komunistického normalizačního  režimu se neštítili jakékoliv hanebnosti. Účelově překrucovali výpovědi neprávem obviněných osob nepřátelských k husákovsko-biľakovskému normalizačnímu režimu, intrikařili, rozeštvávali lidi, zasévali nenávist a různá podezření, zneužívali důvěru naivnějších lidí a páchali mnoho dalších kurevstev v boji za světlé komunistické zítřky. Právě z těchto starých estébácko-komunistických struktur se pak po listopadu 89 angažovaní mnozí kariéristé a prospěcháři etablovali jako zanícení zastánci nového havlovského režimu a pak jako zdatní tuneláři a zloději v podvodné klausovské privatizaci.
    • Když označíme 18letého kluka komunistickou mlátičkou jak nazveme toho kluka kterého po vypálení Lidic houpali na kolenou  příslušníci SS.
  • felix.julec

    S nadpisem nesouhlasím,stejně jako s vyznamenáním toho komunisty.

    Nynější šéf SPB nebyl vězněn, proto je podle pisatele článku horší než jeho předchůdce.

    Článek má asi burcovat vášně,aby nebyla nuda a aby se mohli tradiční diskutéři duševně vypšoukat.Jiný význam mu nepřikládám. 

  • Tento ČSBS je spolek vyžírků, zčásti bývalých lampasáků z minulého režimu. Pokračují v družbě s ruskými okupanty, o čemž svědčí jejich časté návštěvy v Rusku i na Krymu. Článek vystihuje skutečné zaměření tohoto spolku a odhaluje zneužívání jeho původního poslání. Vyznamenání Ondráčka to jen potvrzuje. (Vilém Janouch je ročník 1945, narozený v Terezíně židovské matce.)
    • KIMCID

      Nejdříve si to poslechni pak ti dojde jak jsi hloupej:

      https://plus.rozhlas.cz/vondracek-se-stal-jen-ruskou-loutkou-bavme-se-s-nimi-ale-na-urovni-zlobi-se-7648834

  • Mnozí zřejmě zapomínají na Havlův odkaz. "Nejsme jako oni!" 😀😀

    Patří vám to havlojedi...

    • KIMCID

      Nemohl jinak vem si kolik komunistu ho volilo.

      • A potom?

        • KIMCID

          potom taky ale byly už v jiných stranách

  • Tak ono už stačí co použil p.Štefan za ryze české slovo(adorujícími)mluví za vše.Jen se divím proč ještě nezměnil Š v příjmení to by byl potom kůůůůl😂😂! 

  • HanaHorova

    Vodička má kancelář na Legerce, řidiče, peníze, břicho, že ho ani nohy neunesou, peníze daňových poplatníků, a je to největší kámoš zemáka. Co můžete čekat od těchto dvou soudruhů. 

    • KIMCID

      no a co?

  • KIMCID

    novinář si myslí že,o tom že rozhodovat.zábavné

  • Nebudu to rozvíjet. Není to pro mne téma.  Jen připomenu, že jistý kolega Ondráčka z "oněch dob" je nyní ministrem obrany ČR. Takže buďme důslední, nebo nedůslední. Ale důsledně nedůslední? 😈

    Padni komu padni. Do té doby...😈 to je šaškárna.

    • To je všude žvanilů a fabriky potřebují zaměstnance. Takto ten kapitalismus nevybudujete.Aještě k tomu jaké "problémy" řešíte!
      • Já nic takového neřeším, ani nebuduji. Jen jsem porovnal porovnatelné.😈

  • zdravím, toho Vobdráčka nám vasermann s emanem nadělili k 100. výročí republiky , děkujeme , vaši kobliháři,  budelíp siola

  • To je jenom jedna z podivných ideologicky zabarvených institucí. Ústav pro výzkum zločinů komunismu (kapitalismu, feudalismu, katolické církve ..... koho ještě dalšího?) Hlavně že je ouřad, tabulkový plat, šofér a jakoby práce pro sto lidí...V tom jsme fakt dobří.

    Kolik těch pravých bojovníků bylo? Osobně jsem nikdy žádného opravdového bojovníka proti totalitě nepoznal. A kdyby - myslíte, že by stál o nějakou medaili? 

    Jen ty, co kradli třeba prkna a cihly na garáž a po listopadu z toho udělali protikomunistickou zásluhu. Takových je pravda docela dost. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit