Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nooo,je to jeho práce,takže se s tím tak nějak počítá a nijak mě to nepobuřuje,přesto přeji brzké uzdravení.
  • Neměli tam ti žoldáci lézt.Pokud by tam pomřeli všichni,tak by to bylo to nejlepší ,co by mohlo naši zemi potkat.
    • Nechť tento diskusní příspěvek Klase Jaroslava jako zcela nevhodný redakce odstraní.
  • Jdou tam bez donucení,za peníze ,tak bych o tom ani nepsal.Chudáci s baretama a kozou a prohání
    se jim tam gauneři žoldáci z celýho světa-jak se maj bránit,jen takhle-dokonce jim fandím.Co bylo
    tady když tu byli rusi?Všichni jim lezli do prdele.Za německa češi bonzovali ze závisti,že nékdo zabil
    prase na černo a pod.Ale jsou národy které jsou hrdé,jako Poláci,Maďaři,my němci,ale češi-kdyby
    zítra pŕijeli v tancích číňani,mněli by jste do rána šikmé oči.Co je to za národ,co chcete ve svétě?
    Ten ukrade prupisku,ten dostane za tŕi mésíce zlatej padák v miliónech (zoo) a vůbec-zrušte Benešáky a bude orndunk do 24hodin!
    • S těmi Benešáky meleš jako blbec.
  • Se zraněným soucítím a nepřeji mu to. Ale jsou to žoldáci, kteří tam jdou zabíjet lidi bez donucení-za peníze a se zraněním nebo smrtí se počítá. Tak jakápak pieta.
  • Já bych to trochu otočil jinam. Zajímalo by mne, zda by byl o účast v misích zájem, pokud by nebyly placeny dvakrát, vlastním platem tady a platem v dolarech za misi. Docela si fandím v tom, že by účast - dobrovolná, byla v pr*eli. Takže nic neproplácet a dostaneme se do úplně jiné roviny celé věci. I bez politiky. Nazdar.
  • Docela mu to těžké zranění přeji.Neměl lézt tam zbídačovat obyčejné lidi,kteří žijí ve větší bídě,než je prozatím u nás.Pro naši zemi by bylo nejlepší pokud by tam pomřeli všichni.Pak by se značně snížili náklady na armádu,které musí,díky politickým lumpům u koryt,český poplatník na takovou lumpárnu vynaložit.
    • Tohle může napsat jen DEBIL!
  • Tak ať se drží a vrátí se k rodině domů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit