Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Stačí mil.Kč a mají můj hlas,chci taky chrochtat.
 • Ještě, že se mezi sebou o koryta vždycky pohádají ti, kteří chtějí hrabat. Tak se rozdělí a nakonec z toho nejsou preference . Ještě, že to tak bude o dalších volbách fungovat. Jinak bychom tady měli stejné charaktery jako dosud.
 • vanhorne
  "Cesta na Hrad přes automobilku"
  Neni tak bezpecna a jista jako cesta pres nejakou znamou likerku jako treba Becherovka. ☺
  • nějaký důkaz k tvrzením?
   • vanhorne
    "nějaký důkaz k tvrzením?"
    Nic prece netvrdim, jen jsem poukazal, ze mohou existovat i jine cesty. Dalsi cesta pro zmenu muze vest pres nejakou tu drubezarnu.☺
    • Tak že jen blbě kecáš
     • drubežarny sou všude vokolo vogo je taky vogo odne kuřátek staci jenom grilovat vogo
      • víme sajmon, vogo
     • vanhorne
      "Tak že jen blbě kecáš"
      To je stary argument, ktery doporucoval uz i Cicero. ☺
      • Tak nějak podpoř své tvrzeni s becherovkou?
 • V roce 1989 byl vymyšlen režim, který přinese lidem blahobyt. A tady je seznam těch lidí.
  • Dovolím si nesouhlasit. V r. 1989 zašel na úbytě rudofašistický čili komunistický totalitní systém a obyvatelům této země se naskytla možnost žít opět ve svobodě a demokracii. A to mnohem víc než pouhý "blahobyt". A tento systém (svoboda a demokracie) nebyl vymyšlen v r. 1989, ale o více jak dva tisíce let dříve v antickém Řecku.

   A jestli někdo jako "hodnotu" nabízí, že bude stát řídit jako podnik a k tomu dá koblihu, tak to je jako když má v úmyslu zavést zde otroctví. I otrok musí dostat najíst, na sebe nějaké hadry, aby v zimě nezmrzl a nějakou stodolu na přespání, aby mohl pro otrokáře pracovat.
   • Občan ano je lepší když ho řídí hňup jako Kalousek a stát zadluží *1* *1*
    • Příteli T, mne nemusí nikdo řídit, já jsem svéprávný a byl jsem vždy schopen postarat se o sebe a svou rodinu. A k tomu si svůj život a své konání řídím sám. Holt, jsou ale tací, že jim musí neustále někdo říkat co mají a co nemají dělat, prostě je "řídit". A pak jsou tací co strašně rádi někoho řídí a proto vstoupili do "státostrany na věčné časy a nikdy jinak" a teď zase tleskají tomu co chce řídit stát jako (svůj) podnik. *1* *1* *1*
     • No ty se nech řídit to je tvůj úděl my si vybereme sami co chceme. *1* *1* *1*
   • souhlas !! vogo
   • Klidně si nesouhlas, ale to je tak všechno co s tím uděláš Sajmone.
 • V roce 1989 byl vymyšlen režim, který přinese lidem blahobyt. A tady je seznam těch lidí.
  • Zajímavé, že někdo může napsat stejný příspěvek dvakrát a server mu to nevyhodnotí jako spam. Někdo má, holt, se serverem "důvěrnější" vztahy.
   • Kdybys nebyl blbec, uměl bys to taky Sajmone!
 • Trojčení Slabotky a Kraďouska kolem MF smrdí na dálku!
  Tanečky Slabotky s neobvyklou podporou Kraďouska kolem ministerstva financí nejsou zdaleka tím, za co je vydávají! To mi signalizuje můj neanalytický nos, kdykoliv si pustím českou mainstreamovou publicistiku. Řada indicií naznačuje, že oba chlapci řádí jak smyslů zbavení z nějakého mnohem závažnějšího důvodu, než je nějaký Babiš. Slabotka nám před pár týdny vysvětlil, že s Babišem ve vládě to fakt nejde, neboť podrývá autoritu jeho Excelence premiéra tím, že si pouští ústa na špacír, přesněji – mluví pravdu. Pak se objevil první konkrétní, „vpravdě závažný“ důvod: korunové dluhopisy, kterých měl ze všech, kteří si je koupili, pouze Babiš zneužít ke svému obohacení. Jenže vše bylo zcela korektní a dle zákona, který vymyslel a rychle využil Kraďousek (dokonce prý tuto fintu vyučoval plzeňské „právníky“). Pozoruhodné je, že Slabotkovi ony dluhopisy vůbec nevadily při uzavírání koaliční smlouvy, ani během tří let jeho premiérování. Inu, nejspíš byl osvícen čirou náhodou, právě těsně před volbami! A to tak mocně, že zcela zapomněl na svoji roli při rozkradení OKD, na dosti pravděpodobně podvodné účtování cestovného do Slavkova u Brna (přes 300 tisíc ročně), kde prý stále bydlí, ačkoliv ho tam již dlouhá léta nikdo neviděl. Dokonce přehlédl i skvělé výsledky hospodaření Ministerstva financí, tedy českého státu, které právě pod vedením Babiše úplně zvrátilo mnohaleté trendy drancování státního rozpočtu a děsivého zadlužování státu v jejich opak, kteroužto zásluhu si již několikrát Slabotka přivlastnil, místo aby Babiše po právu vyznamenal. Marně Babiš vysvětloval, marně argumentoval, mluvil k náhle a podivně ohluchlému. Když bylo jasné, že odstoupit nehodlá a dokonce prohlásil, že by ho museli odstřelit, Slabotka přitvrdil a oznámil, že tedy podá demisi on, což vzápětí nahlásil na Hrad. Když se tam dostavil,
  • A jéjej, G tady zase vyplodil moudra. Zato byla jistě mísa koblih.
   • No a cos vyplodil ty? howno co? *1* *1* *1*
    • ale ale hosi copak vogo de
  • vanhorne
   "Marně Babiš vysvětloval, marně argumentoval,"
   Takovy je zivotni udel vsech svatych muzu, ti obycejne dojdou uznani a oceneni az po smrti.Doufam, ze soudruh Babis bude vyjimka a spravedlnost ho dostihne a patricne ohodnoti jeste nez odejde a vstoupi na nebesa. Uz jen za ty koblihy kterymi krmi hladove davy by mel jeho pomnik stat v kazdem okresnim meste.Za vybudovani Čapího Hnízda pro nemajetne deti by mu mel vdecny narod postavit mauzoleum na Vitkove.
   • To né, to mausoleum tam už bylo a byl v něm soudruh BožíLes. Jenomže ho soudruzi špatně nabalsamovali a začal se jim kazit a tak ho museli spálit. Kéž mu Bůh odpustí.
    • vanhorne
     "BožíLes"
     Nevim komu jste tak rikali, ale pravdepodobne by to mohla byt mrtvola, ktere soudruh Filip a ta jeho parta pohrobku klade kazdorocne na hrobecek venec a zavzpominaji na, pro ne tak dobre a zlate casy.
  • vše bylo k takovému aktu připraveno přesně dle protokolu. Prezident pronesl obvyklé slušnosti a předal mu slovo. A ejhle! Najednou se přítomní dozvěděli, že Slabotka žádnou demisi nenese, že si prý jen přišel popovídat. Originální způsob, jak odvolat demisi! A v dalších dnech vše gradovalo ve stylu „Odvolávám, co jsem odvolal, a říkám, co jsem říkal!“ Co platí o Slabotkovi, dvojnásob platí o Kraďouskovi. Ten ve svých erupcích blábolů o nepoctivosti a střetu zájmů ministra Babiše zjevně zapomněl na to, že v době, kdy sám vedl ministerstvo financí, zcela bezkonkurenčně zadlužil stát a zcela zmrazil hospodářský rozvoj, že kámošovi Šláfenberkovi, který po celou dobu svého ministrování rovněž regulérně podnikal s firmou Orlík, přihrál údajně víc než 100 mil dotací ze státního rozpočtu a desítky milionů z EU. A také zcela zapoměl na svou klíčovou roli při nastartování hazardu v ČR, při prosazení zločineckých církevních restitucí – to díky prosazení uznání coby platného - rozhodujícího hlasu již odsouzeného poslance. Na všeobecně známé „výhodné obchody“, které uzavřel, když vedl resort obrany (války), už zapomněl dávno. Leč netřeba pokračovat, spokojme se s tím, že i on byl (čirou náhodou současně se Slabotkou) mocně osvícen! Celé divadlo až do této chvíle by bylo možné kvalifikovat jako trapnou frašku s názvem „Zloděj křičí – Chyťte zloděje“! Avšak v okamžiku, kdy se těmto dvěma povedeným „světcům“ podařilo zblbnout či spíš zkorumpovat sněmovnu a donutit ji odhlasovat navzdory vlastním, nebetyčným lžím, že Babiš je lhář, a další výstupy směrovat k prezidentovi s tím, že musí Babiše okamžitě odvolat, nemluvě o podnětech k EU, již začíná být jejich divadlo zajímavé. Proč? Pomineme-li trapně vykonstruované názory zkorumpovaných „expertů“ chrlících v publicistických pořadech jednu lež za druhou, o zjevné fanatické nenávisti nemluvě, zjistíme, že blízko pravdě budou ti, kdož tvrdí, že chlapci jsou již příliš dlouho (se svými stranami plnými podvodníků) odstřiženi od cecíků
   • maš to dlouhy vogo neda se to
   • máš to dlouhy vogo neda se to čist
   • státních zdrojů, kam tak dlouho chodili bez omezování chlemtat. Svou pravdu mají i ti, kteří tvrdí, že jde jen o sprostý předvolební boj, kdy TOP 09 i ČSSD jdou díky činům jejich lídrů ke dnu jako kámen. Také ve vzduchu stále naléhavěji visí splatnost oněch soudem pravomocně přiřčených – a tedy splatných – dnes už více, než 360 milionů, tedy hrozba pro ČSSD naprosto fatální. A připustíme-li i konspirační teorii o gigantických nadnárodních úplatcích za účelem otevření hranic invazním muslimským hordám, přechodu na Euro, vrácení majetků Landsmanšaftu, vybudování cizích válečných základen na našem území, ničení základních hodnot, vlastenectví a tradičních rodin v Sorosových vymývačkách mozků, mediální podpora bezmezně hloupých provokací, tvářících se, že jsou šířeny za účelem rozpoutání atomové války s Ruskem atd., pak už se snad dá intenzita šílených kroků k likvidaci Babiše pochopit. Ale ani to všechno nevysvětluje prudkou změnu v dynamice jejich řádění. Tři a půl roku klid a najednou exploze! Proč? Proč se všechno změnilo během jediného týdne? V tento moment nezbývá, než se opět uchýlit na půdu nepochybně konspirační. Tak neuvěřitelný výbuch útoků totiž nelze vysvětlit jen tím, co jsme zmínili. Existuje však faktor, který by mohl vše objasnit. Jmenuje se – strach! Panický strach, že se provalí něco, co tyto dvě politické sereblity může nejen připravit o korýtka, ale i o jejich majetek, a dokonce je dostat do kriminálu, a to na hodně dlouho. Oba dobře vědí, že národ by nad takovým jejich osudem nezamáčknul jedinou slzu. Dobře tedy, připusťme existenční strach dvou darebáků! Ale z čeho? Musí to mít souvislost se samotným Ministerstvem financí. Protože nestačilo, když Babiš couvnul a nabídl na své místo ministerskou náměstkyni. Oba výlupkové to okamžitě zamítli, ačkoliv Slabotka měl respektovat koaliční smlouvu a outsider Kraďousek do toho už vůbec neměl co mluvit! Následoval tedy druhý návrh
    • Babiše na obsazení ministerského křesla. A výsledek stejný! Proboha proč? Vždyť šlo údajně jen o osobní spory s Babišem? Tady nám už něco začíná náramně smrdět! A to jsem nepřipočetl nesmyslná ultimáta a vyhrožování prezidentovi, aby Babiše okamžitě odvolal. Co tajemného se ve zdech MF ukrývá? Tajný poklad? To asi sotva. Moudrost a pokora? To by prchali na druhou stranu! Spíš něco, co oba pány bezprostředně ohrožuje. Například důkazy o pečlivě ukrývané vlastizradě (aktivní spoluúčast na prolomení Benešových dekretů, na roztržení Čech, či vytvoření EU regionu pro islámské teroristy?). Anebo o jejich hospodářské kriminalitě nebývalého rozsahu či něco podobného? Proč tak začali vyvádět po té, když byl zatčen Pelta? Náhoda? Proč se ničím z toho média nezabývají, kde jsou naši slavní investigativci? Proč to náhlé ticho o největších kauzách z poslední doby – počínaje ropnými zásobami státu a konče pověstmi o černých obchodech politických stran řízených po léta oběma pány? Ale, jak už jsem byl pravil, jde nepochybně jen o další konspirační teorii. A v tomto smyslu i o neexistující politiky, kde podobnost jmen je čistě náhodná. Na čtenáři je, aby si sám ověřil, jaká jsou fakta, a sám si našel tu svoji pravdu. O Babišovi a jeho dosud absolutně neprokázaných prohřešcích už víme z médií úplně vše. O Slabotkovi, Kraďouskovi a jejich činech, hraničících zjevně s rozkrádáním, naši investigativci neuveřejnili kupodivu téměř nic. Náhoda? Pokud se nespokojí s odstoupením Babiše a vystartují po dalších lidech či sponzorech ANO, pak už o náhodu nejde. Bude jasné, že oběma pánům došlo, že ve volbách to bude tragédie a že se Babiš může nejen na finance rychle vrátit, takže je nutno rychle zničit celé ANO!
     • A jasné také bude, jak děsivě tito vejlupci zpolitizovali policii, státní zastupitelství i justici samotnou. Zarputilí a vševědoucí příznivci obou vykuků nejspíš odhalí, že tento článek napsal Putin a radil mu v Číně Zeman; Avšak ti čtenáři, kteří ještě neztratili páteř, fungující mozek, zrak a sluch, dozajista přijdou na to, proč se z premiéra v očích národa po takových salto mortale stal jen podprůměrný zkorumpovaný derniér a z Kraďouska … no jo, jak pojmenovat pokles toho nejpokleslejšího? Smrdutá žumpa?
 • Jejich sny jsou postaveny na hlouposti pravicových voličů. Levicový volič by tyto vychcánky a zlodějě nikdy nevolil a proto míří na pravicové voliče o kterých světové statistiky tvrdí, že jsou více ovlivnitelní pro svou mentální zaostalost. A představitelům strany ODA bude pro začátek těch pár korun z výsledků voleb stačit na další bezpracné žití.
 • Proboha, ODA byla kdysi partají podvodníků a lhářů.Na jejich místě bych někam zalezl a už
  nikdy se nikomu neukazoval.Oni patří na smetiště dějin a ne do Sněmovny.
  • No pak tady máme jakési "hnutí" (mysli?), které ani není partají, že ÁNO.
 • *14*
  • Chtěl jsi zajisté napsat - sra.ka putin.
   • to jsi napsal ty protože máš malého pindika
    • vanhorne
     "máš malého pindika"
     Obycejne ten kdo ma maleho pindoura si mysli, ze vsichni ostatni kolem ho maji jeste mensiho.Bylo o tom zverejneno dost studii zahranicnich psychologu ve spolupraci se sexuology.
 • Oni myslí že jsme na ně zapomněli? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit