Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádnou ani velkou krysu Vasilisu na videu nevidím. *11*
  • V České republice se se obří krysy vyskytují převážně ve vládě i parlamentu i když se dá zjistit podle prezentace kolik přesně !Mezi těmito krysami vyznačující se nekonečnou nenažraností a drzostí vyniká jedna s černou (_!_) a malým nefunkčním ocáskem zvaná Kalousek která trpí také velkou agresivitou a pere se !Hned v závěsu je zajímavý další exemplář zvaný Nečas.Občas se krysy mezi sebou nepohodnou,prskají na sebe i též vyjimečně ze svého středu nějakého jedince vyobcují !Jsou u nás nadměrně chráněny a většinou se nikam nehnou nemaje policejní ochranu !
    • Já ještě ne. A ty?
    • ... mrdal(a) jsi již letos?
  • Nový druh krysy - latinské jméno Eras Pičas
    • ... jste déčka, blbečkové :)))
    • Nebo kryplosaurus ?
  • v poslanecké sněmovně jich je mrtě.
    jedna větší než druhá.
  • co když je takových zvířat víc,chránit a ne zabít, Pepíček jedl asi málo vtipné kaše
  • Smradlavý Kalousek vyrazil do přírody *16*
    • ... třeba hledá nevěstu velekrysu ERU :))))
      • Vy jste jedl vtipnou kaši a zjevně jste si byl přidat co? Tak to je ten Váš lepší program, zevlovat a otravovat tady. *11*
        • Váš taky, opruzovat psaným projevem a myslet si jak nejste populární, šuldo *1*
          • Jsem si nevšiml, že by jste se vyjádřil kdy k tématu. Asi na to nemáte a jen opruzujete. Nejste kalousek nebo jeho příbuzný?
            • ... máš výdrž, to já na tebe seeru :))))
  • ...kdyby se to stalo mně a objevil jsem "záhadnou" krysu někde na Filipinách, tak bych tohoto objevu setsakra využil a udělal bych všechno proto, abych si později na Filipinách postavil dům. Z tohoto zištného důvodu bych uspořádal "hon" na tuto jedinečnou krysu, stal se jejícm "záchranářem" a pomocí internetu a Green Peace bych mermomocí chtěšlů tuto krysu zachránit. Během pobytu na Filipinách bych baštil žraločí ploutve a bylo by mně tedy zcela jedno, že se kvůli ploutvím zabíjejí žraloci ve velkém. Bože, jedna chlupatá krysa s velkým ocasem ještě k tomu, co mě je po ní. Že ? Proč tak vehementně se nebojuje s lidmi, kteří odchytávají žraloky ve velkém, odříznou jim ploutve a opět je pustí do moře. Ó, jak mírumilovní jsou to rybáři. Žraloci žijí ve všech oceánech a tato krysa jen na jednom ostrově.
    V Syrii se likvidují tisíce lidí a světovým organizacím to nevadí....Není tam ropa a ni plyn, tak co by se USA angažovala. Tady už o lidských právech nemluví. Všechno je byznis i ta přiblblá krysa. Nebude krysa, nebude rodinný domek.
    • Omyl, USA se angažuje ve vedlejším státě Lybanonu. Pod zástěrkou společného cvičení se dovážejí zbraně ?Převážejí žoldáky a využívají tureckou armádu s Mosadem.
      • No, asi máš své informace od "svého" velitelství.
    • dovolím si Tě upozornit, že jakýmkoli mezinárodním akcím proti syrské vládě brání Čína a především Rusko, které vládě dokonce dodává zbraně, kterými masakruje civilisty. Ono v Rusku na nějakých civilistech nikdo moc nezáleželo, tam platí nas mnogo a když se kácí les tak létají třísky
      • U jiných států co mají ropu to americkým žoldákům nevadilo ty kryple, Už mě ne*er kokote, nebo si tě najdu a tu hubu nevymáchanou ti rozbiju zmrdku modrej *16* Tvoje IP už mám
        • Soudruhu Evidetně Ruský Agente, chápu, že nemůžeš zapomenout na ty StBácké metody "poučování", při jejichž praktikování jsi vždy tak krásně ukojil své sadistické sexuální cítění. Ale čo bolo to bolo, teraski máme demokraciu a slobodu. Myslíš, že USA jde tolik o ropu jak vám asi stále vykládají na stranickém školení?
          • Jste negramot, nebo jen D E B I L? Už několikrát jsem Vám psal, aby jste si uvědomil, že mě vaše výlevy nezajímají/myšleno reakce na mé příspěvky/ pak nebudu reagovat ani na Vaše, a nejsem V ksč ani v STB a dokonce ani nemám vazby na rusko. Pokud to není dostačující, opravdu Vám tu hubu přijedu rozbít aby jste to Vy, modrá lůzo pochopil. Jasný???? *16*
            • ERAe, je mi jedno jestli jsi v KSČ nebo u StB nebo rusofil. Tvé vyjadřování ovšem svědčí o pravém opaku. Na mé "výlevy" samozřejmě nemusíš reagovat, pokud Tě nezajímají, Tak proč tak stále činíš? A nevyhrožuj, není to slušné a kromě toho "kdo jinému jámu kopá..." Tak hezkou dobrou noc. *4*
        • NN podle vlka s tím nulou to je jen demokratizační proces.
  • Fuj honem to zabít ! *11*
  • ... a dali ji jméno Rathus Davidus :))))
    • Ve snemovně žerou nejlevněji žrádlo dotované daněmi a kolik váží a jak dlouhé mají ocásky se nepodařilo zjistit *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit