Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už bych do banky pro peníze nikdy nešla. To máme dávno za sebou. Lidé jsou ale finančně negramotní a je to pro ně nejjednodušší cesta, jak peníze získat. My jsme potřebovali peníze na koupi domu a vybrali jsme si investice do půjček . Žádná banka a podobné státní instituce, které z lidí jen vysávají peníze za šílené úroky.

  • To bude zase lumpáren mezi podnikateli.To jich bude nezvěstných .Když si půjčí od banky tak ví,že se mu nic nestane pokud není lump.
    • mlys se!!!! pohled se nekdy bude kontrolovan a ja zajistim obri kontrlolu kdy zmizi hlasatelka počasí!!!!!!
  • hsem obrovsky lekmin js na svete abudu vladnuot ve vesmiru!!!!! jsem biel a budu všechno synchroniziovat a vyvazovat!!!!! prosrelim se do vseho a budu ovládat vesmir a budu kolem vseho!!!!! jsem anaer a budete podruceni a vesmir obsahnu hrejive!!!!!!! připravuju konferenci!!!!!!
    • Jdi si dát ještě jednoho šluka.Vypadáš nedovařený.
  • Až někdo zjistí,že nenažraným cizím buržoustům utíkají peníze,tak to darmožrouti z EÚ zatrhnou.Vydají nějaký panflet a naši vlez-prdelkové to schválí. *16* *1*Text Vašeho příspěvku
  • On to brzo někdo zatrhne. Bankovní lobby zaúřaduje.
  • Banky především neumí tvořit přidanou hodnotu, jen si za peníze jimi půjčené část hodnoty vytvořené někým jiným přivlastňují. Ale dokázaly nasyslit neskutečný objem peněz, který tím, že jen leží nebo je k dispozici za úrok a tedy dráž než by bylo nezbytné. A tím tak zpomalují oběh peněz a tvorbu přidané hodnoty ve společnosti. A pouze tvorbou přidané hodnoty společnost bohatne. Tleskám podnikatelům, že se bez bank dokáží také obejít.
  • Hlavně že mě pořád cpou peníze dolem i horem. *15* *15*

    Největší popření trhu je v tom že pokud se banka vinou vlastních špatných investicí
    dostane do finančních potíží tak ji škodu hradí stát tedy občané.

    Stát by jí měl peníze pouze na úrok půjčit. Banka také nic nikomu zadarmo nedává
    ani neodpouští.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit