Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A jak v této souvislosti potom zní slova těch vojáků že se pomstí.

 • Pokud se to udalo tak , jak rada novin ( nemyslim ceskych , ale ty to prevzaly take ) , nejedna se zrejme o vrazdu . Maximalne tak zabiti . Hrabat se v tom stejne nikdo nebude , skonci to jako tutl. Kdyby byl ten rucnik jeste nazivu , mohl by se branit ze mu zbran sama spustila . Trefit na vzdalenost snad 100 metru , jak to tedy popisovali , nekoho od pasu a bez mireni je sakra nahoda. Jestli chtel zacit zabijet , urcite by nebyl tak blbej aby to udelal takhle. Tihle se radi obalujou pasama s trhavinou a cim vsim , jenom aby zabili co nejvic a oni sami jdou s nima zkratkou k Allachovi. Takze vazne . Co se tam opravdu udalo , uz se asi nedovime. Ten psovod mel  proste smulu. Stat treba o 30 cm vedle , nestalo by se mu nic. Sam jsem podobne silene neuveritelne nahody uz zazil - neslo tedy o nejake strileni a zabijeni - , ale byly to situace ktere kdybych chtel umyslne opakovat , stojim na tom miste do smrti a stejne se to nepovede. 

 • Zamete se to pod koberec ve smyslu, že nikdo nebude potrestán. Holt, ve válce, kde lidem jde o kejhák a musí se bránit, asi těžko můžeme hledat nějaké demokratické zákony jako v civilu. Pisálkové, politici a právníci rozhodují podle paragrafů, ale kdyby sami byli na jejich místě, tak by se posr-li strachy.

 • realista

  A opět jsme u "dvojího metru". Když Sověti za svého působení zde někoho zabili, byla to vražda. Když ovšem Češi za svého působení v Afgánistánu někoho zabijou, je to co? Humanitární pomoc? Nevzpomínám si, že by nás do Afgánistánu někdo zval. I Sověti když tam zaváděli "socialismus" nechtěli po nás spoluůčast. Ale když tam Američani zavádějí "demogracyjy" tak my jako poslušní lokajové musíme vlézt do každé pr..ele. Něco jako když Slovenský štát vyslal své vojáky do Sovětského Svazu aby tam po boku Nacistů "bránili evropské hodnoty".

  Když máme bránit vlastní zemi,  kapitulujeme dříve, než nám nepřítel stihne doručit vyhlášení války. Ale cpát se po boku "svých pánů" do ciziny, v tom jsme machři. Ať si myslíme o afgánském režimu co chceme, je to jejich věc a naše zbytečná starost. Anebo pro srovnání, co si například myslet o odboji Gabčíka a Kubiše či slovenských partyzánů v SNP když tady Němci zaváděli své "civilizované pořádky"? To ti odbojáři byli snad teroristé, když se vzepřeli cizí moci ve své zemi? Není to tu náhodou vše na hlavu?

  • Zřejmě jste slušný člověk s mnohaletými zkušenostmi v armádě a ještě se vyznáte v historii.

   Pletete si základní pojmy, srovnáváte nesrovnatelné, zaměňujete záměrně fakta, jste prostě na úrovni... z Vás by se člověk mohl pozvracet úplně bez studu na líci!

 • vrasda !!!! vrasda !!! navrasdili ho jinho vraha !!!! to je stresny !!!! ueeeee !!!! pozor/bнимание !!!

  • Naučte se nejdříve psát a zameťte si před vlastním prahem....

 • Jo kluci afganští v křoví a za bukem je každý velký hrdina. Pokud útočíte zákeřně a ze zálohy musíte počítat se vším. I s tím, že co nevidět zatřepete kopytama.Sami. Pokud jste si vyzkoušeli zabít vojáka, tak musíte nést následky. Ono se to nějak vysvětlí, naši kluci si verzmou špičkové advokáty. Ale proč tolik humbuku, pro jednoho zákeřného křiváka?

  • Koukam vokokotoune ze ty ses opravdu znalec na vsecko . tebe nemit , nemame snad ani na nic jasnej nazor ty vango 22 stoleti. 

 • KIMCID

  To je daň za takový život

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit