Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, nepovažuji to zrovna za vtipné, mrtvým patří úcta. To je jako když Rusáci sestřelili to civilní letadlo nad Ukrajinou a čtrnáct dní nechali oběti ležet rozházené po poli a loupili. O ale tam je to normální, přece pro ně platí "nas mnogo" a mrtvý člověk má pro ně hodnotu mrtvého psa. Pokud to ovšem není příslušník věrchušky, to se potom pořádá tyjátr.

    Ale je příznačné jak zdejší konfidenti KGB za pár špinavých rublíků se hned cítí dotčení a pohoršují se vůči "západu".
  • Ano, všechno má své meze. Za hranicí byly jak vtipy se zobrazováním Mohameda s bombou na hlavě, tak i tyhle "karikatury" tragické havárie. Tohle je jen přilívání benzinu do ohně, nic to nevyřeší, spíš naopak, zadělává to na další problémy.
  • Úcta k mrtvým je sice zavedený způsob, ale mnohdy je to přetvářka a pokrytectví.
    Mně černý humor nevadí. Samozřejmě, že by bylo jiné, kdybych v tom letadle někoho měl, ale prostě poměr pár desítek lidí k miliardám je jednoznačný. Humor by měl mít přednost.
    Předem dík za hromadu nesouhlasných hlasů, na to já jsem zvyklý :-))))
  • Západ je zdegenerovaný. Jak moc, je vidět právě na tomto. Jeho konec se přibližuje mílovými kroky.
  • Charlie Hebdo jak vidět je opravdu plátek, je to neúcta k mrtvým!!!
  • Lidská společnost by měla dodržovat určitá "TABU" kdy to škodí i lidstvu. Měly by sem patřit i války ale bohužel OSN je na nic jak už to řekl Kadáfí a proto taky napadli Libii a on musel zemřít!
    https://janica9.wordpress.com/2012/12/16/historicky-projev-muammara-kaddafiho-na-valnem-shromazdeni-osn-23-zari-2009/
    https://www.youtube.com/watch?v=Npm6m5U6s3M
  • je to dobytek - jako většina presstitutů. Asi jim to nestačilo.... hnusáci
  • blegh
    Vzhledem k tomu, že Čárlí je Merkelová, Hollande a ostatní západní "státníci", držíce se společně za ručičky na jedné trapné fotografii, tak tohle už ani nepřakvapuje...
  • Opravdu nechutné. Dělat si legraci z mrtvých, to je za hranicemi normálnosti!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit