Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy se postavi proti prikazum Merkl Francie?Tam prece take smeruji tisice bezencu,ovsem ti chteji ,tak jako vsude
    jen profitovat,protoze chudi a nemajetni mohou tezko zaplatit paserakovi za osobu od 500 EUR nebo Dolaru,mnohdy zadaji vice.
  • To je hezké "Merkelová neformální vůdkyně sjednocené evropy",k čemu tam je tzv. evropský prezident, nebo fraška kolem volby EK???? A naše role je teda jaká??? Poslouchat a podřizovat se, nekritizovat a plnit kvóty, vždy a všude souhlasně zvedat ruku? Prostě hrdý člen EU i když v podstatě outsider, Kdyby tam ale nebyl mohl by dělat vlastní, třeba odlišnou politiku od politiky velkých států a tím by nevypadala evropa tak jednotná a silná? Takže když se Merkelová rozhodne tak klidně V.Británii z EU "uvolní" K čemu je vlastně takový formální konglomerát??*3*
    • KIMCID
      Führer *1*
  • KIMCID
    chceme EU?
    • pokud bude mít jasného führera s vizí, tak ano. Pokud to povede 60.000 bezejmených úředníků tak NE! *1*
  • To, že Velká Británie EU dříve nebo později opustní, je celkem zřejmé. A to bude počátek konce EU. Následovat bude Francie a z tahounů zůstane Německo. To se buďto stane leadrem zbývajících států a ty budou fakticky jeho kolonie nebo se osamostatní také a jako evropská velmoc bude silně ovlivňovat dění v celé Evropě. Myslím si, že tento scénář je pravděpodobný tak to roku 2030.
  • Doživotní trest uložil v pondělí soud ve Velké Británii studentovi, které letos na jaře jako patnáctiletý před celou třídou ve škole v Leedsu zavraždil svoji učitelku španělštiny. Podmínečného propuštění se dočká nejdříve za dvacet let, informovala stanice BBC.
    • S toho si příklad neberou ale to po čem je pendrek si hned osvojí, ta banda u nás.
      • U nás takoví hajzli beztrestně vraždí a nezkřiví se jim ani vlas na hlavě.
  • Jasně, nemůžou bránit muslimům stěhovat se do EU, řekla to jasně.
  • Nechce platit, nechce běžence, je na nejlepší cestě kopnout EU do ř .i t i . Doufám, že je budeme následovat!
  • Ja volim Karla.
    .
    • Děkuji ti milý Kaku. Jsem velmi hrdý, že mám takové voliče.
    • Dobre ti tak. *1* *2*
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi nechybí.
    • a jaké se ti přihodilo neštěstí že jsi zchudnul.....?
    • snad jen ten rozum, jen primitiv a zakompexovanej se ještě k tomu tady chlubí......
      • nezáviďte doktore,proč by se neměl milionář chlubit? komu se nelení tomu se zelení,říkával můj děda
        • Tim/komu se neleni tomu se zeleni/myslite Rittiga nebo Jancika? *3*
  • Britům se ani trochu nedivím,jen se divím,že se neozval největší muslimský stát v Evropě,Francie.
    • Briti, a Evropa? Ten kanal je od Evropy vzdaluje vic, nez by si o takovem kousku more nekdo mohl myslet. Zcela jiny svet. A velmi pravdepodobne ty Frantiky nejmin v jednom stychnou. Londyn bude mit spis muslima v cele radnice, odhadem tak v r.2020.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit