Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KSČM rozhodně neprahne po "paktu" se Sobotkou.Pokud má každý rozum,tak se Sobotkou
  do žádné vlády nepůjde.Babiš se o tom hodně rychle přesvědčil.Jsou to prostě podvraťáci,
  jako lidovci.Ti také musí za každou cenu do vlády.Minulost nás o tom přesvědčila.Juřička se klepe na funkci ve vládě jako kojenec na dudlík.Pokud člověk zhodnotí ministry pod ČSSD,
  tak jen Valachová je celkem rozumná.Ostatní jsou to "exoti". *16* *16* *16*
 • Stejně jako svého času Paroubek, i Pan Vajíčko by vládnul třeba s Marťany, kdyby mu zajistili dostatek křesel v parlamentu. A klidně by mohli mít v programu žraní pozemšťanů - poslance a papaláše ochranka ochrání a na obyčejných lidech nezáleží. Jako každý socan vládne systémem PO NÁS POTOPA.
 • Zdá se, že Sobotka v posledním tažení ztrácí přehled o svých prohlášeních a jazyk mu předbíhá mozek. Není divu, že svým prohlášením o tom, že si dovede představit příští vládu s komunisty, zvedl vlnu překvapení nejenom mimo strany, ale i v ní samotné. Bagatelizoval Bohumínské usnesení, jakoby záleželo jenom na něm, zda má platnost, nebo ne. Od členů by měl schytat pořádnou dávku kritiky, protože zpochybnil usnesení sněmu a to není žádný malý přešlap. Jeho ego již přerostlo v divoké chování, které členové nejsou již schopní kontrolovat a regulovat. Zůstává jim pouze napravovat. Zda se jim povede napravit Sobotkovy přešlapy, uvidíme až u voleb. Zatím je to slabý odvar, protože preference socialistů nejsou zatím na vítězství u voleb. Je skutečností, že se Sobotka tak třese na funkci předsedy nejenom strany, ale i vlády, že jistě bude dělat vše, jenom aby se mu to povedlo. Že jsou socialisté, na čele se Sobotkou, političtí kejklíři jsme již viděli vícekrát, naposledy po krajských volbách. Zdá se však, že touha a sen Sobotky zřejmě naplněn tentokrát nebude, protože jeho přešlapy a chorobnou touhu po vládnutí již začínají odsuzovat i samotní členové strany, čímž hrozí nebezpečí ztráty části voličů. Snad členové i fandové socialistů se konečně probudí a Sobotkovou chorobnou touhu vládnout nepodpoří. Ke prospěchu všech občanů této země.
 • KSČM, nechoďte do vlády s nikým. Všichni jsou podvraťáci a vždy budou ochotni vás za koryta podrazit. A navíc, tento kapitalistický svinčík a bordel by nedal dohromady ani Ferda mravenec s celým mraveništěm. Než by to začalo zase za něco stát, trvalo by to opět alespoň 30 let.
  Zlatí komunisti, zlatý socialismus.
  • Odstěhuj se do severní Koreje, tam si ho ještě užiješ! *1* *16*
 • komunisté by byli jistě mnohem lepší koalice nežli Bělobrádková KDU-ČSL,ale věřím,že do koalice s takovou stranou jakou je nyní ČSSD určitě nepůjde.
 • S komunisty? Snad s KSČM, ne? Ale ti komunisty už dávno nejsou. Jaksi se stačili "tržně a účelově" transformovat....
 • Dobrá demagogie. Sobotka se nedvoří KSČM? - jak to že né? Jasně prohlásil, že spolupráce s KSČM možná je!
  Naopak Zeman si nepřeje zrušení usnesení Bohumínského sjezdu, ale řekl, že by ho neměl rušit Sobotka, ale že ho má zrušit nějaký následující sjezd - sjezd usnesení vydal - sjezd ho má zrušit!!!
  • Zeman v poslední době zřejmě neví co dělá a kope kolem sebe a důchodců.Jeho popularita klesá.
 • No já nevím. . Média,zvláště ČT24, nám předkládají polopravdy a polo lži a jeden už neví, čemu může věřit. Prostě to s tou propagandou tak přehnala, že už dopadají jako ten kluk, který 2x volal "Pomoc, topím se!" a pak řekl, že jen zkoušel, kolik lidí pro něj skočí a že se ve skutečnosti netopil. Napotřetí volal "Pomoc!" a ostatní se dívali, jak se topí a on se nakonec utopil. Všeho moc škodí.
 • Co dělají komunisti ještě v parlamentu, když jejich filozofie je už dost dlouho mimo zákon? Nebo zase začínáme být Absurdistánem?
 • Bezkulkin Sobotka hraje na city,je to hrobař Čssd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit