Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to se brzo ještě dozvíme, že Novoborští se posekali mačetama sami a Patrik z Krupky se zmlátil sám.
  • Sice to cigáni neudělali, ..............................ale podezření už zůstane...........................
    • Možná máš pravdu, ale takové úvahy patří pro zafixované lidi,kteří si nevydí na špičku nosu a chtěli by rozdávat rozumy.
  • Dnes jsem v úžasu jak se lidé pozastavili a začali rozumě vést dialog na dané téma.-jsem velice ráda,že v této společnosti jsou i lidé, kteří se snaží rozumě myslet a nemít jen předsudky.Přeji vám Všem- pohodu a pevné zdravý a nervy.
    • pozastavuji se v úžasu že neumíš rodný jazyk, pevné zdraví a ne zdravý, nezní ti to blbě ? Zdravý může být člověk, ale ne to zdraví !!!!!!! Saly
  • Tak teď se omlouvám já. Četla jsem, že dar byl vrácen. Vzedmuté emoce jsou už k ničemu, nyní ať konají činné složky. Ony rozhodnou, zda byla naplněna skutková podstata trestného činu podněcování k rasové nesnášenlivosti a dle toho učiní zadost spravedlnosti... padni komu padni.
    • to může být jinak (Janoušek neviděl přes kapotu malou postiženou protestovatelku *1* )
  • Tomu se nedá věřit. Chtěl by jsem znát techniku pádu při kterém se člověk dobije jako by byl zkopán kolem do kola
    • ty nevěříš ničemu a zárověň všem hovadi.nám *4*
  • Dnes se matka omluvila všem romům a ostatním ,přes média ...policije zvažuje trestní oznámení na toho chlapce , za falešnou výpověď atd.
    • To je jedině dobře a je to spravedlivé. Kdy ale vrátí ten peněžní dar, který by mohl být použit pro ty skutečně potřebné, nezaviněně nemocné? Chápu vážnost zdravotního stavu chlapce a je mi líto, že má takový start do života. Pro mě přesto zůstává lhářem, který mohl rozpoutat neuvěřitelné peklo, zneužil nálady společnosti.Tím spíš, že on také pochází odjinud a zde našel i se svou rodinou domov. Zde se nejedná o pouhou klukovinu. Tímto se nezastávám romské populace, toto ale bylo hnusné a nad míru.
    • napsat "policije" může opravdu jen venca *1* ...za to, co předvedl ten kluk, bych mu přál, aby za to byl náležitě potrestaný...můj názor na cigány to určitě nezměnilo, ale to tu nebudu prezentovat...přeji všem krásný den *5*
      • policije je česky , policie .se čte stejně a je to po cizácku *4*
        • Po cizácku? Po jakém cizácku? To by mě fakt zajímalo.
  • Uvěřím, až uslyším a uvidím matku a syna v TV s omluvou. Slušelo by se a to hodně brzy. Dělali jsme si totiž o toho kluka starosti a někteří přispívali preventivně i finančně na jeho léčení. Jestli je Ukrajinec, Rus nebo Slovák, je přeci úplně jedno, je to ještě dítě.Chtělo by to pravdu potvrzenou zúčastněnými, jinak to svádí k dohadům a to není dobře. A co ti lidé, na jejichž balkon údajně spadl ? Proč mu nepomohli? A proč nezabránili té následné, velké, protiromské, protestní akci? Ti se nevyjádří? Proč?
  • A vy kdož plivete po panu Michalu Davidovi. Myslím, že je sám o sobě dost mediálně známá osobnost, nepotřebuje se zviditelňovat, chtěl pomoci, nic více. Uvědomte si, že ho v minulosti postihla osobní tragédie, smrt dcerky. Moc dobře ví, co je nemocné dítě, v jeho případě bohužel s fatálním koncem. Přesto pomáhá druhým, pro mne je to Pan Frajer. Právem se cítí být podveden. A nějak mi zde chybí článek o vrácení peněz s patřičnou omluvou tou ukrajinskou rodinkou. A nějak se mi nechce věřit, že by maminka neměla ani stín pochybnosti o věrohodnosti výpovědí jejího synka. Prosím pane Davide, nenechre se vy ani další přispívající otrávit touto politováníhodnou kauzou, Vaší pomoci si mnoho rozumných lidí velice považuje.
  • Bohužel, lži tohoto uk bohatýra ovlivnily mnoho lidí. Jsou nyní mnohem opatrnější v poskytování pomoci i skutečně potřebným občanům, viz hladovějící stařenka splácející pohřeb svých blízkých. Svým způsobem je mi kluka a jeho matky snad i líto, kdoví, kde je skutečná pravda, Uk versus Romové. To ale nic nemění na jedné věci...Minoritní společnost má zůstat minoritní, dnes zde trpíme čím dále více narůstající počet lidí z východu, poskytujeme azyl, dávky atd. A kde je náš člověk? Člověk někdy v nouzi, potřebný a přece opomíjený.
  • Ještě tu nebylo řečeno, že ten domněle napadený chlapec je Rus. A oni jsou v té gymnastice opravdu dobří..
    • Ukrajinec a ne Rus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit