Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děti, až si přestanete hrát, tak začněte přemýšlet o tom, co jste napsali. Takové věci o kterých tady Bárta veřejně hovoří se děli pořád akorád o tom nikdo nemluvil. Tak se nad tím zamyslete a přestaňte špinit vše, co si ve vaši hlavičce nedokážete sami představit.
  • Mě v pátek chtěl na silnici z Úval taky zabít nějakej kamioňák *4*
  • Moje řeč, když se zabíjí na silnicích, tak ten jeden osel nás nespasí, a nebo ho potřebuje v Turecku nějaký sultán so sboru eunuchů, tam by sedl jak prdel na nočník:))) Kdy šla celá vláda, to by taky nebylo marný....škoda že ten dopis nedostali všichni, mohli by je korporativně zavřít do Bohnic a tam by neškodili a hrát na spasitele této republiky si mohli hrát do konce života, a nic by alespoń neposr....
  • Honzo, Dášo, Dano je krásný podzim a procházky v parku bohnické psychiatrie vám udělají dobře.
  • Proboha Bárto, na tebe ty inteligentní nulo je tak někdo zvědavý, co by kdo měl z toho zabít osla s IQ tupé tykve! *1*
  • to je pravda, 50 melounů se bere za jiné hlavy a ne tykve a to má Bárta a spol. + ještě John
  • Psychopat.
  • po přečtení jsem plně pochopil teorii velkého třesku
  • Neboj se za úspory vstanou nový bojovníci a případné atentátníky naše ostražitá policije včas odchytí předá státnímu zástupci a ten je pro nedostatek důkazů zase propustí a můžou se ponaučit že se u nás dávají trafiky a pak se zapomene
  • To je bezvadné
    PR
    Na to se opět nalepí mnoho ovcí.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit