Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná už nepřišli protože si je vzal domů Kocáb, Uhl nebo Džamila Stehlíková!!!
  • Cikánská otázka je jen zastírací problém, aby se veřejnost odpoutala od jiných důležitějších věcí
  • Ty jsi morgoš?Jestli ano,tak táhní do ............. .
  • To je od nich hezké, že se starají o své soukmenovce, aby se měli ještě lépe. *2*
  • A co chceme od Morgošů ? Přizpůsobivost ? Znám jich několik, co jsou seriozní a slušní, ale není jich moc. Snahu řešit problémy ? Možná jak nabrousit břitvu či nůž a kolik nadrbat děcek.
    Jinak souhlasím s Kočkou
  • Vis kam mas jit...Soudruhu senatore *12* *12* *12*
  • Je to jednoduché. Veškeré romské iniciativy totiž vůbec o řešení problému nemají zájem. Tento způsob života jim vyhovuje. Upřímně, kdo z nás by se zlobil, kdyby dostával peníze jen za to, že existuje.

    Navíc, kdyby se problém "vyřešil", tak by zmizely veškeré dotace z EU, od státu,.. A ať mi nikdo neříká, že se peníze alespoň částečně vždycky neodkloní do kapsy nějakého kamaráda. *16*
  • zbytečnej jsi tak leda ty a ten slint, co jsi tu upustil, chudáku
  • Když není, tak proč na ně stále doplácíme a jsou protěžováni na úkor těch co poctivě pracují. Již jen výpočet důchodu, přiznávání sociálních výhod atd. Proč jsou neustále zvíhodňováni
  • Tento "zajimavy" clanek jsem cetl 3x,a nechapu,proc to tady vubec je!?
    Shnuti:Tlupa zbytecnych cikanu vyslala sve zastupce do zbytecneho senatu za zbytecnym senatorem
    tecka
  • Když dojde kredyt, tak vezmu telefén, když mi někdo volá, néééé. A navíc - existuje i taková SMSka, že volající nemá kredit, zavolejte mu. To už umí i moje 10ti letý dítě. *1*
  • Souhlasím, žádná cikánská otázka není. Zákony platí pro každého stejné. Každý máme dvě možnosti, buď je dodržovat a pokud jsou tak nepřekonatelné, mohu odejít jinam, kde je mají pro mě přijatelnější. Problém je ve vyžadování dodržování zákonů pro všechny stejně. A to není diskriminace.
  • ... jakýpak bručet, pracovat zadarmo a né abych je živil v báni s příslušenstvím, které ani mnohdy nemají slušní lidé *10*
  • Senátora Doubravu osobně znám, je k nim kritický, ale také i objektivní a dovede podat pomocnou ruku. Cikáni v tomhle případě mají prostě smůlu. To je totiž ta jejich mentalita *1*
  • Nevím jakou cikánckou potázku řešili? Žádná totiž není. To jen někteří ji uměle vytváří, aby si na ni přihřáli svoji polívčičku, nebo pumpli stát o peníze , které skončí v jejich kapsách. Zákonů máme dost a pokud chtějí cigoši tady žít, tak ať je dodržují. A když je porušují, tak ať jdou bručet a ne řešit cigošskou ptázku!
  • Došel kredyt né?
  • To by me zajimalo, co cikani v senatu ukradli, ze se neozvali. *11* *3* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit