Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Každý ví, že je to člověk, trpící těžkou formou alkoholismu... Kolik příspěvků v televizi bylo, že nemohl ani mluvit. Afektované bláboly v PS... Jsme opravdu stádo hlupců?
  • Tam budou i jiné diagnózy. Manické projevy jsou evidentní.
 • Tak jsem si poslechl včerejší nahrávku z Interview ČT 24. Kalousek se tam trapně kroutil jak hadice a vymlouval, že on nic nenařizoval, jen za ten incident přebral odpovědnost a že nebyl porušen zákon a civilním letectví atd.. Prý se "stydí" za ČR a je mu trapno, že byl Troubarov vydán do Ruska. Straší, že tam byl vydán na smrt a další bláboly jako by měl nastudovaný celý spis ohledně jeho vydání a jako by byl jasnovidec, co s ním bude.. Včera ještě osočoval ministra spravedlnosti Blažka a dnes na tiskové koferenci po jednání vlády spolu pěli ódy jak jsou v názorech zajedno. Kalousek aniž by měl kompetence se do toho montovat, se snaží pouze vytlouci body pře blížícími se volbami. Ať se stará o to o co má a nehraje si na šéfa planety !!! Spolu s Blažkem mi připadají, že by mohli převzít oba jméno Trouba-rov. V češtině by to bylo pro ně oba docela přléhavé. *1* *1* *14*
 • To je skutečnej pohled vraha kterému bude odporovat jen sebevrah. *1* *1* *1*
  Celá ta podnikatelská a kmotrovská vrstva u nás i v Rusku která vznikla po těch
  šaškárnách kterým se říká revoluce jsou napojeni na pol. strany a jejich majetek je
  založený na rozdávání a rozkrádání státního majetku. *1* *1*
  V Rusku jsou také 2 partičky podnikatelů: jedna která drží s Kremlem který mu za Jelcina
  dal majetek a platí jim bakšiš. Druhá se chtěla udělat pro sebe a kašle na Kreml. Ta končí
  v base nebo jsou obětí vražd maskovaných jako sebevražda.
  U nás je také mnoho potkánů co do roku 89 mělo rudou knížku a dnes jsou oni a jejich
  potomci podnikatelé a pravičáci. *1*
  • A taky levičáči.
 • Pan Kalouse zrejme vcera trpel lehkou virozou, protoze placal paty pres devaty a pritom se mu docela slusne motal jazyk *1*
 • Pohled vražedného maniaka. Povahou - král křiváků.
  S Blažkem na sebe syčeli jak hadi, jeden druhému by na jméno nepřišel. Dnes jsou největší kámoši co si ve všem rozumějí.
  Co se toho průseru na letišti týká, nejdříve hrdinsky bere veškerou odpovědnost a všechno na sebe a vyzdvihuje jak je férovej. Pak mu dojde co to je za p r ů s e r tak hned ten super-křivák začne kličkařit. Že se do toho vůbec nevměšoval, že jen a jenom vyslovil přání aby letadlo bylo zdrženo. S cisternou on nic, on jenom bere na sebe férově veškerou odpovědnost. Z podtextu se začíná rýsovat výsledek jeho křiváctví. Já beru odpovědnost a trest ať dostanou oni. Hnus, hnus, hnus.
 • Jak je možné že tento superzločinec ještě nesedí a plácá své bludy v TV
  Všichni již dávno ví co je to za pravičácko-černoprdelnickou zlodějskou hyenu co je jí úplně jedno jak dopadne jím a Schwarzenbrgem zdevastovaný stát !
  V pekle už dávno ztopili pod kotlem ty ubožáku!
 • A už nás zase masírují protimluvama Kalouska a různejma úvahama o tom, jak je ten Torubarov ohroženej na životě, jak je nezvěstnej a podobně. Oni jej v tom jejich totalitním režimu sice mohli zavřít až zčerná a zajistit mu zostřený režim, jak už to u takových režimů je zvykem ale oni jej raději nechají zabít, aby s ním neměli tolik starostí a aby se od něho nedozvěděli žádný doplňující informace. Tak na sebe raději nechají plivat od Čecháčků, aby jim udělali mezinárodní ustudu. Nejlepší je pohádka o tom, jak ti Rakušané jej odmítali vydat. Proto asi rychle do Česka a tady požádat o azyl, o kterém ještě nebylo rozhodnuto, takže jeho vydání jest protiprávní. No to je zase gól. V Rakousku odkud by ho určitě nevydali, tam o azyl asi nežádal, aby to neměl moc jednoduchý. Tak honem mazal k nám. V Německu má synka s dobře zavedenou firmou, tam nešel, i když tam mohl bydlet u synka a ten azyl by mu určitě věnovali tam. Naše sdělovací prostředky se ani nenamáhají oblbovat tak, aby to bylo alespoň částečně uvěřitelný. Jak jinak, jsou odkojený těmi předchozími z totáče, jenom toho lhaní mají na starost o moc víc.
 • Jako vždy se projevil jako debBIL
 • Náš národní letištní hrdina v braní veškeré odpovědnosti na sebe, aby pak alibisticky hlásal, jak se na letišti do ničeho nevměšoval, Kalousek, prohlásil: "Zpochybňován jsem už byl za ledacos, ale za odvahu, nebo pracovitost nikdy". Tak se nám tady vyloupnul pracovitý hrdina, v oboru braní politické a veškeré odpovědnosti na sebe. To je tedy síla mít takového magora za ministra, notabene za velitele celé té Nečasovy vládní sebranky.
 • Je to Batman- Kalous.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit