Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim vas co jsou to za prumery rocnich prijmu? To prece nema zadnou vypovidaci schopnost.
    Je to presne to jak se rika, ze kdyz ja jsem mel k obedu kure a soused nic, ze v prumeru jsme meli kazdy pul kurete. Ta castka v Praze neodpovida ani prumernemu mesicnimu prijmu v cele republice.
    Kdo plati takove nesmyslsne pruzkumy?
  • Co člověk to názor, všechno to má své. Kdž má někdo 80 tisíc měsíčně a někdo to má ročně, je to zlé, každý pracuje jinak, za odbornost, nebo znalost se platí. Potom se žije každému jinak. Jensi uvědomte
    někdo vystudova poctivě, dodělal si práci měl titul, snažil se měl další. Ale přiznejme si, má každý z nás na to aby vystudoval? Nemyslím finančně! Jsme pohodlní a přestáváme si věřit. Proto každého IQ
    má jinou hodnotu, od toho se odvíjí schopnost rozhodování, myšlení. Některým je souzena jednoduchá ale někomu na opak odborná. Jen nevím zda politici mají takové IQ, nebo někdo z venku tahá za šnůry
    • Studovaný neznamená chytrý a použitelný a i naopak. Ale v našem zřízení kdo má titul je hodnocen už od začátku jinak než ten který je schopnější
      • Tak to je pravda, ale znám člověka z VŠ a dělá u krav, tam za deset tisíc, je to učitelka.
        • Prosím nesrovnávejte učitele s s vysokoškolsky technickým vzděláním .Dnešní učitelé neví co je to odpovědnost ať už za pracovníky nebo za majetek.Učení je holt poslání není to za,ěstnání v pravém slovy smyslu.
  • bytě. Topit v domě vyjde mnohem dráž než v bytě a není tam takové teplo . Opravy a údržba vyjde také hodně. A práce se nepočítá. V bytě se jen povalujete a a ochabuje vám celé tělo.
  • Zlatí komunisté. Za nich jsme byli Československo, ale teď fakta - za nich se nám všem žilo nejlépe. A jak jednou řekl V. Klaus - tak v celé české historie.
    • Jak KOMU se žilo lépe !!!
    • TRESTNÍ ZÁKONÍK č. 40/2009 Sb.:

      § 403: Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka… bude potrestán...

      § 404: Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 403, bude potrestán...

      § 405: Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti, bude potrestán...
      • Kdo tady někdo něco popírá, tak tzo jste vy. To že lidé za komunistů měli nejlépe je neodiskuvatelný fakt. Popírání ohoto faktu je nehorázná lež. A můžete sie zaštotovat zákonem. Nikdy v minulosti se neměli lidé tak špatně, jako za tohoto systému. Vládne nám jenom zlodějská totalitní pakáž.
        • Peppone, já tě jenom upozorňuji, že svými výroky se dopouštíš trestného činu. Být tady právní stát, už by ses musel zodpovídat před soude. Za komunismu se mohl mít lépe jen ten kdo na základě rudé knížky nebo donášení na spoluobčany žil na úkor ostatních. Já se mám mnohem lépe než za komunismu a to nejen, že mám SVOBODU, kterou považuji za nejvyšší hodnotu, ale i životní úrovní se mám mnohem lépe. A měli bychom se ještě lépe, kdybychom si nevolili překabátěné komunisty, kteří se tady snaží vytvořit tzv. "kapitalismus" podle blábolů z 19,století, jimiž nás za komunismu strašili.
          • V tomhle systému a nedovolím si napsat kapitalismu, protože toto zřízení nemá s kapitalismem nic společného, je to nějaký protekcionalistický zmetek, se má dobře jen ten, kdo má ty správné kamarády nebo krade. Poctivý a pracovití lidé dřou bídu.
            Do jaké skupiny patříš ty?
  • Kočičáku ty jsi .ŮL Jednak ten průměrný plat 12tis.nemá každý většina tak 8tis.A nikdo jim nedá zadarmo ani kůrku..Co se týká vesnice jo ročně zaplatím 750,-Kč,dále 20 400,-elektřinu,14 400,-plyn,38tis.topení ,18tis.vodné+stočné 3000 popelnice tj.94 550 tis. Ato nezapočítávám údržbu domu. Pokud v paneláčku platíte 6500,-/měs.=78 000,-Tak kde je levněji...hahah lae zase mohu spinkat do 9 a pak přejít dvůr a začít pracovat od 11 do 13 oběd a od 13 do 15 pracovat..takže na vesnici se žije zdravěji to je fakt...ale ne levněji... *1*
    • V paneláku 70m platíte 6500,-/měs.=78 000,+3000 popelnice,750,-Kč Daň z nem. Co se týká vesnice jo ročně zaplatím 750,-Kč,dále 20 400,-elektřinu,14 400,-plyn,38tis.topení ,18tis.vodné+stočné 3000 popelnice tj.94 550 tis. A to mám jen 130m to nepočítám zahradu 500m Takže na vesnici se žije zdravěji to je fakt...ale ne levněji. Ha ha ha.
      • 6500/měs. za byt???, kde jste to vzal?? Někde v minulém tisícilet?
        Já mám 80 m2 a se vším to stojí cca 17.000/měs.! *9* *9* *9* Taková je láce v Praze.
        A že by jste na vesnici platil 18.000 za vodu?, To nemáte studnu? Nebo kupujete ve flaškách? *8* *7*
  • Tahle vládní trojkolka s parlamentem ví prd jak si lidé žijí a myslí si,že když oni se mají dobře, tak ostatní občané taky. Společnost je zásluhou vládních lotrů rozdělena na chudé a bohaté a jednou to skončí občanskou válkou v níž budou zřejmě padat hlavy, ale to i hlavy vládní a parlamentní. Teprve potom snad nastane pořádek.
    A kdo za to může? No přecí trojkolka. *16* *16* *16*
  • Já jsem hodně nalevo ale je mě jasný,že rovnost nebude nikdy!!!Ale jde o to,že na jedné straně jsou miliony a miliardy a na druhé straně má většina lidí minimálku!!! Ono i v Praze je asi i nejvíc bezdomovců!!! Nedá mi to abych nedodal,že kapitalisti/Všichni co mají kapitál a žijí z něho/ já jen proto,že znám i takový lidi,kteří čekají na výplatu jak na boží smilování a přitom tvrdí,že jsou kapitaslisti?!?! Ale k tematu.No a na druhé straně proletariát a to jsou všichni co žijí z výplaty jsou dvě třídy a naprosto nesmiřitelní!!! A to napětí roste a potom dojde ke skutečné revoluci a né jak v 1989 to byl převrat a nebo kontrarevoluce! Protože revoluce posunuje společnost dopředu a ne zpět!!
  • V Praze jsou bez diskuze nezbytné životní náklady nejvyšší z celého státu. Na tom nelze nic změnit ani oddiskutovat. To výrazně snižuje porovnávání výhod průměrných platů. Ještě k tomu: průměrné platy a to zejména právě v Praze ( ale samozřejmě i všude jinde) ) absolutně nic nevypovídají, protože v Praze je zvyšují vysoké ( čti nemravně vysoké ) platy státních parazitů - ved. figury ministerstev,centrálních úřadů a podniků, poslanců, vlády i nadnárodncíh společností atd. Jedin ě správným a věrohodným údajem by bylo zveřejňování m e d i á n u t.j. údaje, který by
    uváděl tu výši platu, kterou pobírá největší počet příjemců ! A do toho se samozřejmě statistickému úřadu nechce, resp. to má zřejmě zakázané, i když jeho výpočet není nijak složitý !!!!
    I v tom se projevuje prolhannost současné vlády ! Proto je třeba říci : vláda dávno dobře ví, jak nás okrádá, ale proč to měnit, když lidé mlčí a více zbyde na ni ? Jak dlouho ještě se budou hrbit ?
    • Tak to je, když budete porovnávat stejné profese v Praze a jinde, a né statistcký průměr, tak vám vyjde něco zcela odlišného. *7* *8* *9*
  • Podle Vás se žije na vesnici zadarmo, tak proč tedy bydlíte v Praze? My jsme si museli ty domky koupit a tak splácíme úvěry. Údržba domu také není zadarmo. Podle Vás na záhumence vyroste asi taky všechno samo. A co doprava do zaměstnání, děti do školy, k lékaři a na nákup? Ta je podle Vás také zdarma. Bydlení na vesnici jsme si vybrali sami, ale že by jsme zde měli vše zadarmo? Přestěhujte se na vesnici do svého domku, budete mít bydlení zadarmo, na záhumence Vám vše vyroste samo. Až si to vyzkoušíta, pak můžete kritizovat to blaho na vesnici.
    • Šak jsem napsal, že mám domek na venkově. Tak vím o čem mluvím. *2* *2*
  • No jo, jenže to je silně zavádějící. V Bruntáli je zase průměrné nájemné 1/3 co v Praze.
    A v Polsku si nakoupěj o 1/3 levněji.
    Vesničani ti nájemné neplatějí vůbec. Mám na venkově domek a platím akorát 730,- Kč/ročně pozemkovou daň *2* . Navíc mají vesničani záhumenky a ještě si "vypálej". To tady chce zase někdo srovnávat švestky s hruškama. *7* To je porovnání úplně "naprd". *6* *7* *8*
    • Vidíš jak se máš. Byt a práci v Praze a ještě zbyde na domek na vesnici.
    • bavte se s volem o sobotě když ho v pátek zabijou....
    • Pokud v domku nebydlíte, a necháte ho jen chátrat, tak se nedá mluvit o režii bydlení, tzn. energie, údržba, doprava atd.
    • Tak si vážený pane , postavte domek, a bude se Vám levněji bydlet. Když závidíte. Nájmem si platíte komfort, že nic nemusíte dělat , nic opravovat, apod. ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit