Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také už bych potřebovala vyřešit koupi ojetého auta. Chtěla bych se vás zeptat prosím, zda máte někdo v poslední době zkušenost s koupí ojetého auta? Kde se podívat a jak vybrat něco rozumného, co by nám nějakou dobu vydrželo. Vyplatí se ještě vůbec přemýšlet o ojetém autě ze zahraničí? 

    • Ze zahraničí? Tak ta doba už je dávno pryč. Jestli chcete spolehlivé ojeté auto, tak doporučím koupit auto z většího autobazaru u nás. My máme dobrou zkušenost s autobazarem https://www.aaaauto.cz/  Koupíte u nich prověřené auto za rozumné peníze, které je prověřené. 

  • U koho máte pojištěné auto? Budeme si skrz malého kupovat s manželkou naše první auto. Nikdy před tím jsem ho nepotřeboval, tak bych se chtěl zeptat, kam zajít pro výhodnou pojistku? 

    • Hele já jsem pojištění už několikrát měnil na auta, protože pojišťovny mají pořád jiné nabídky, a tak si to hlídám. Vždy se dívám na srovnávači pojištění, kde to vždy vyhodí během pár chvil nabídky od všech pojišťoven, a vy si tak můžete vybrat tu nejlepší. 

      • Na který srovnávač pojištění se díváte? Je to složité to takhle hledat? 

        • Vždy jsem vše řešil přes srovnávač pojištění https://www.klikpojisteni.cz/ , kde se za srovnání ani vyřízení pojištění vůbec nic neplatí a hlavně je to strašně jednoduché a přehledné. 

  • Reklamujte u velemoudrých v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR...

  • Zas tak velky problem to asi nebude . Velkosmelinari ESA AAA & dalsi si poradi stejne jako bezny obcan , prodavajici auto jednou za cas. Jak tam psano , nedam velky TP z ruky a domluvime si sraz na miste prepisu . Prijedu tam a vlastnorucne a na vlastni oci provedu prepis , zkontroluji zapis do velkeho TP  , vystaveni noveho " maleho " TP  , tady mas oboje a nazdar. A klidne i penize po / pri prepisu. To same potom velke bazary treba  trocha prace navic , ale zaplatit a vybavit jednoho kafra navic plnou moci neni nic nemozneho . Ta trocha nepohodli se vyplati , o tom neni treba diskutovat. 

  • To je tak, když zákony dělají zločinci pro sebe a svoje kámoše zločince. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit