Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Složité téma, kdy se ze zdraví dělá politika. Na obě strany. 

    Ale každý má právo si k tomu říct svoje. Není dobré komukoliv zavírat pusu.

    Kdo nesouhlasí, ať to poví, ať jdou odpůrci roušek do ulic a skandují a mávají transparenty. No a co? To je demokracie. 

    Jedni vládnou a druzí křičí. Ve volbách se ukáže, jak to bude dál. kdo bude vládnout a kdo křičet. Potírání jiných názorů svědčí jen o diktátu. 

  • V boji s koronavirem je nutno přijmout nekompromisní opatření v zájmu blaha Lidstva. V podstatě jsou dvě možnosti.....lokální sterilizace a globální sterilizace. U lokální sterilizace je třeba postupovat stejně přísně jako v případě nemoci šílených krav a ptačí chřipky, kdy se likvidovaly celá stáda a hejna. Objeví-li se tedy nakažený kovidem, celou oblast by měla uzavřít armáda a policie a případně celé město vyhladit a zabránit tak šíření nákazy. U globální sterilizace je třeba "spolupráce" sil NATO a Ruska. Takže ke spuštění dekontaminačního procesu by bylo vhodné použít pár prosťáčků typu Skřípala nebo Navaleného, obvinit z údajné zpackané otravy Rusko, případně udělat další Mejdan v Bělorusku. NATO pošle do Běloruska "humanitární bombardéry šířící svobodu a demogracyjy" a Rusko poskytne Bělorusům vojenskou pomoc, kterou je smluvně vázáno. No a jak známo, žádný sebeodolnější virus nemůže přežít teplotu termojaderného výbuchu. Tím bychom koronu definitivně zlikvidovali a "zachránili" svět 😉

    • Ano, když u nás pošel komunismus, tak měla být provedena sterilizace. Jenom místo toho se uplatňovalo heslo "nejsme jako oni" a rudý virus škodí dál.

    • tak si zapamatuj nohama k epicentru nejenom že rakovina mozku je horší než chodidel ale hlavně že první letící prkno tě zlomí obě nohy a to je lepší než proražená kebule

  • Nezapomeňme že to byla opozice která tlačila na vládu ,aby začátkem léta rozvolnila. Pan Fiala hřímal do mikrofonu, že nařízení jsou šikanizující.

    • Bohužel , ta celá sebranka bez vyjímky si nemá co vyčítat. U žlabu nebo po něm slintající , výsledek stejný . Pro pár pitomců viz tenhle chmela , snad důvod něco rozlišovat . Pro zbytek normálních lidí asi ne. 

    • josef.chmela

      Máš samozřejmě pravdu. Ale jsou zde tací, kteří to stejně nepochopí. Vždyť oni si myslí, tak jako tzv. "demoopozice", že pouze oni mají pravdu, že pouze oni vědí jak bojovat s COVID-19, a že pouze oni mají patent na rozum.

      • Přesně a v tom vedou Piráti. 

      • Aáá - Chmela přešel z banánů na koblihy...🙂

        • josef.chmela

          Banány jsou dobré, občas sním i koblihu a v létě si natrhám i třešně. Zato ty máš celý rok nalité ve žlabu stále ty stejné pomeje od tzv. "demoopozice".

          • Já mám ten žlab pořád plný, ale ty, i když lezeš po stromech, už žádnou třešni nenajdeš...

            Teď jsi se nám představil  v celé kráse -  jsi koblihomil a třešničkář...🥯🍒




            • Plný demoopozičních blijanců. Až to přetéká a páchne v širokém okolí.

              • Reakce na příspěvek:

                Nějak jsi se překabátil...

      • A zde pár koblihožroutů podporujících takovou zrůdnou podvratnou prolhanou křiváckou .....jakou Bureš/babiš nepochybněje nemít pana prof. Fialu či pana Ing.Kalouska tak si ho musí vymyslet a namalovat.

        • No dej si koblihu a pak nán napiš něco k tématu. Než ti prdne cévka.

    • Přesně tak, politickej slizkej amaroun o tomhle blábolil!

      • Tak jo - co takhle nekrást mou přezdívkou...!?

      • Ano přesně to si o Fialovi myslím také.Diky za potvrzení

    • Pokud si dobře pamatuji, tak koblihář říkal, že mu " lidi psali mejly a smyky a pořád volali" aby zrušil všechna opatření a on pod jejich tlakem tak učinil...

      • Pamatujte dobře ,ale také si najděte videa ze sněmovny a co tam před letem říkala opozice.Ajak tlačila na pilu. A pak lid vycestoval,nemaje rozum. A teď ty stejní(lid i politici) opět nadávání že nejsou opatření přísnější.

        • to není o cestovaní ale jestli v Bulharsku nebo Chorvatsku chodim na diskotéku nebo totéž dělám v Praze nebo na Mácháči je to stejné , nikde jsem neviděl nějaké doporučení na dovolenou , třeba dát přednost individuální dopravě , využívat maximálně zahrádek restaurací a pod.to je univerzální i u nás .Hlavně si někteří nesmí myslet já jsem mladý to se mi netýká či další oblíbená fráze , neznám nikoho s cividem to je kec či co se má stát to se stane.Vlastně i cestování po Česku či pobyt v lázní není ok ,chápu že se nejde ubednit doma.

          Bohužel nemáme před sebou výhodu léta a toho sluníčka , no uvidíme ale vypadá to že to  má nižší smrtnost ale vyšší nakažlivost , uvidíme na závěry je velmi brzy .

          • Nic vám neříkám je to vaše zkušenost.Ale ta nemoc přes léto ,nespala někde pod mostem.

            • no nespala ale právě to sluneční záření je to co to mohlo měnit(jeden z faktorů) , zatím v Evropě není nikdo kdo by umřel přímo na ulici , podle toho mála co víme z toho Wuchanu tak tam na ulici lidi umírali , možná do světa už pokračovalo něco co mělo nižší umrtnost ale větší nakažlivost .Nevím , ale otazníků je tolik , odpovědí málo a ten který jich má nejvíc tě je neposkytne(ČLR) ,budeme se učit za pochodu a samozřejmě včetně chyb (viz.uvolnit neuvolnit) a lidi už toho mají dost a přitom se nic moc neděje ,to že nemůžete do hospody ?když kouknu na hřbitov ty tam taky nemůžou , ale nedržkujou🙂

              Wuchan -celá ČR namáčknutá do jednoho města ,špinavého jak mostecko za komančů a ještě s biologickou laboratoří kde se zkoumají největší svinstva včetně oddělení pro armádu , tak tomu přírodnímu původu moc nedávam ,ale vědecké kapacity hovoří jinak a ti co si myslí něco jiného mlčí.V každém případě zdravotnictví v této části ČLR je srovnatelné s vyspělou Evropou .

              • Reakce na příspěvek:

                Nevím Španělsko je dost a jih a evidentně to s teplem nesouvisí

                • Reakce na příspěvek:

                  no samozřejmě že tyhle jižní národy jsou trochu jiné , tam se křičí a objímá a na všechno drobet kašle víc než ty severní , to není o teple ,(což je zase jedna zvláštnost že to svinstvo funguje na rovníku stejně jako za polárním kruhem),hlavně o záření ,obecně cokoliv živé má rádo teplo a světlo ale ty kratší spektra ho likvidují .(teda nejenom živé ,prostě hmotu)Souvislost je i se stářím populace , (taky uplně nechápu že se někdo diví , přece v přírodě co je staré dříve odumírá .)

                  Pro mě osobně ja extrémní výstrahou že někdo uzavře neprodyšně 10 mil.město a dá lidem 3 měsíce volna , to je Wuchan jedno z nejprůmyslovějších měst Číny ,co se asi musí stát aby nenažraný kapitalista člen totalitní komunistické strany co má lidi hravě pod palcem něco takového udělal ?Nevím ?Nechám na každém jedinci jestli je to vážné ? v Japonsku budou zkoušet veřejný prostor osvětlovat ultrafialovým světlem , jde o to aby pak nebyl sterilní až moc.

                  Zarážející je i ta chytlavost ,ok příroda taky umí ,ale tady to vypadá jako by to někdo pro jistotu zdvojnásobil.Tak nepodcenovat.

                  • Reakce na příspěvek:

                    Mutace je svinstvo

                    • Reakce na příspěvek:

                      no nemusí vypadá to že nejtvrdší "originál netopýří plivance " měli v tom Wuchanu ,a pravě jak se to kopíruje tak se to více množí a možná ztrácí tu smrtnost ,nevim s tím si musí poradit ti co maj dostatek poznatků (tak mi napadá srovnání s kopií mc a vhs kazet - čím víc kopií ,tím horší kvalita)

                      • Reakce na příspěvek:

                        Nějaký český vědec přišel na to že přenašeč může být kočka a cibetka

                        • Reakce na příspěvek:

                          v současné době vidím jako přenašeče zejména člověka a to poměrně dobrého podle toho jak se to rozneslo po světě.V každém případě čína neměla první nakažené v druhé půlce listopadu .proč měla nedostatek hadrů na hubu už v první polovině ?Tady něco nesedí a ty hry z konce října ?fabulace to se tak rychle nestačilo rozjet , to se jim jen hodilo do krámu když už to nešlo utajit ,taková vysílačka v Gliwicich po čínsku.

        • Zkuste mi to přeložit do jazyka českého a bez chyb...😉

          • I nemluvně chápe gesta a  náznaky. Škoda že vaše IQ sklenice vody toho není schopno

            • No -  sklenice vody je víc, než vakuum ve vaší hlavě...

              • Reakce na příspěvek:

                Žbluňk a pořád nic k tématu nedáváte.

                • Reakce na příspěvek:

                  Nápodobně...😉

                  • Reakce na příspěvek:

                    Žbluňk

                    • Reakce na příspěvek:

                      Neboj se, ty se neutopíš - tvá dutá hlava tě bude nadnášet...🙂

                      • Reakce na příspěvek:

                        Ale odkdy podtlak nadnáší?

                        • Reakce na příspěvek:

                          Sám o sobě ne , ale nadnáší a to přesně o hmotnost plynu co z uzavřené nádoby vyčerpáte , prostě pokud ta věc plave - její souhrnná hustota je menší než kapaliny v níž je ponořena tak skutečně podtlakem snížíte její souhrnnou hustotu tím že jí odeberete hmotnost vyčerpaného plynu.Musí jít o těleso tuhé  ,neplatí pokud plyn který vyčerpáte  a   zmenší se objem daného plovacího tělesa.

                          To je krásná debata ane jestli žblunk nebo žbluňk🙂

                        • Reakce na příspěvek:

                          Já píšu o duté hlavě...

                          • Reakce na příspěvek:

                            Už si ani nepamatuje co píše

                            • Reakce na příspěvek:

                              Pamatuji  - nejdřív vakuum, potom hlava dutá, která vám nedovolí utopit se...😉

                              • Reakce na příspěvek:

                                Jsem rád že jsi spokojený rudy noku.Teď běž domu a řekni soudruhovi tatínkovi že máš splněno.

    • No jistě, za všechno špatné může opozice, Burešova narudlá smečka dobře činí, stádu rozdá koblihy a bude líp. 😈

      • Máte krátkou paměť a nebo záměrně mlžíte

        • Příteli Fji1, v čem se mýlím? 😯

          • Dejte si práci a dejte si videa z června ze sněmovny

  • Prymula je nevěrohodný.

    • Hovořil plebs

      • Hmm - co tak najednou taková sebekritika...😀

        • Ano tvoje

          • Kdybys četl pozorně - má reakce je na tvůj příspěvek...

            KIMCIDE...

            • Kdybys četl dobře psal jsem ti aby mě soudruh jako ty ,vůbec neoslovoval. To si nech.pro rudého noka tvého fotra.

  • A muze se tomu snad nekdo divit ? Takova neukaznenost , frajeriny , nezodpovednost jakou Cesi predvedli , se hned tak nenajde. Nekdo to snad svym jednanim , troufnu si napsat , snad dokonce privolaval .  Jestli z blbosti nebo umyslne .... Nebo oboji ?! 

    Touha po koryte nade vse ! Cela ceska politicka zumpa bez vyjimky , jedno jestli zrovna u koryte , nebo se k nemu dere , jedno jest . Co predvedli a predvadi a predvadet budou , troufnu si predikovat. . Tak si to tam ted  vyzerte . 

    • no on ten Izrael taky není v ČR , ale mě to připadá jak s dítětem když se spálí o kamna pořádně tak si dá pozor ,no a když jen trochen tak si šáhá tak dlouho až se spálí pořádně.Spíše mi fascinuje předhazování Švédska kdy celej svět ještě pořádně neví kolik bije a už jsou závěry a to ještě žádná země v Evropě nezažila podzim či zimu s tim svinstvem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit