Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • gaheris

  V Polsku Čuchanovské rovnou řekli aby si šla básnit někam jinam, jestli vám to ušlo! V kalhotovým kostýmku čeká velkou vodu. No a že jí vrtichvost thajvanec prohlásil za prezidentku je něco tak směšnýho že by jí to odpustil i Lukašenko, smál by se až by se za břicho popadal! Větří jen kde by mohla kápnout nějaká koruna nebo euro. Stejně vypadá jako vysloužilá sexuální pracovnice co točila u Prašný brány kabelkou.

 • LupuIin

  Ona chce? Já zase chci, aby táhla zpět a Taiwance ať si vezme s sebou ...

 • svrazdil se mrd senator  !!!

 • Prezident Zeman už mě také začíná štvát. Napřed ten Juan Guaidó, co ho pozval na návštěvu naší republiky a teď ta Cichanouská, které zase nabídnul ať si u nás v republice zařídí nějaké zastupitelství. To se pořád musíme do něčeho montovat? My takový trpaslíci.....

  • Prezident diplomaticky nic neodmítl, ale ani nic neslíbil. Prostě vyslechl, aby měl informace i z druhé strany. Když může na radnici poskakovat Tralaláma, tak  není na škodu ukázat vstřícnost.

 • Gorobilypes

  Jak tam za ní vykukuje ten zrycht

 • KIMCID

  Tak doufám že pevně stojí za svým novinářem náckem

 • A už jsme převzali rétoriku neomylných západních zemí. Proč řešit věci doma a na svém písečku, když se můžeme ukázat před ostatníma vměšováním do chodu cizího státu. Nic nerislkujeme a budeme mít super PR. Platíme si ministerstvo zahraničních věcí , ale senát si uzurpuje tuto platformu pro své zviditelnění. Máte málo svých starostí , že se  s.r.t. do cizích států???? kdyby bylo tolik nespokojených v Bělorusku, tak už dávno LUkašenka vyhnali čepicema, ale zdá se že je to jako vždy jen uřvaná menšina. Polský vliv tak taky nadělal hodně zla.

  • Pád západu ve všech směrech již nastal a krize se bude jen prohlubovat,přinese to hodně bolesti a hodně útrap hlavně pro obyčejné lidi.

   Došlo k tomu,co znají dějiny v opakujících se periodách,jedno impérium zaniká a na jeho místo nastupuje někdo jiný,nic nového pod sluncem.

   Čína má v Ásii obrovský vliv,je sdružena v desítkách obchodních organizací v největší z nich BRICS,který např. v roce 2018 vykázal oficiálně HDP převyšující 60 bil.USD v ekvivalentu,takového HDP západ nikdy nedosáhl a ani už nedosáhne.

   Stále více zemí světa zcela jasně dnes již pochopilo a je to faktem,o kterém mluví přední ekonomové na světě,těžiště obchodu a ekonomické moci se dnes ve světě přesunulo do Ásie a především do Říše středu,to je faktum,které nelze okecat polit.frázemi a proto se dnes stále více zemí na světě obrací na Čínu,Rusko atd.a vidí v nich tu alternativu dalšího budoucího udržitelného rozvoje.

 • tobro

  No, slépka nedopadne dobře. 

  Ale co, kdo chce kam, pomozme mu tam.. ;-) 

 • Hitler, Frank, Stalin,  Mladič, Karadžič, Lukašenko, Putin. Všichni měli a mají davy nekritických obdivovatelů. Všichni jednou dojdou ke spravedlnosti. Když ne tady, tak ve vyšší instanci.

  I jejich nekritičtí obdivovatelé a podporovatelé vždy dostanou osudový "záhlavec", aby se vzpamatovali. Někdy může být ten "záhlavec" poměrně citelný, ale určitě přijde.... 


  • goyim

   Zapomněl si na Bushe, Clintona, Reagana, Nixona, Obamu a vlastně skoro všechny POTUSy, vál. zločinci do jednoho, snad kromě Cartera a JFK...

  • mun.go

   The 10 Worst Presidents In The History Of The United States10 nejhorších prezidentů USA

   The Most Annoying Politicians Currently in Office10 nejotravnějších současných amerických politiků

   Top 10 Evil Serial Killers of America10 zločinných sériových vrahů USA 

   ---

   A také Klaus ... boží mlýny melou pomalu. 

   • "A také Klaus ... boží mlýny melou pomalu. "

    Neměli bychom zapomínat na Emana! Ten starý ješita by se mohl urazit. A taky všichni komunističtí presidenti by se v tom spolku jistě dobře umístili. 😉

    😂

 • Terminator

  Samozvaná vůdkyně, která nejdříve ve volbách kandidovala, ale když prohrála tak dělá machra a vyhrožuje vítězi voleb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit