Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekupuju ruskou vodku ani jiný chlast, bojkotuju benzin u Lukoil i Sberbanku, Když se rusák ptá kdeVaclavskajaploščaď, pošlu ho na druhou stranu. *2* *2* *2* *1* *1* *1*
    • Tebe blbe sleduji už delší dobu, máš asi pěkně vybranou makovici, ne tečkovu blbost sice ještě nemáš ale brzy ho doženeš!! *15* *2* *1* *12* *12*
      • To patří tomu magoru Kočičák!!
        • Šlápl jsem ti na palec Odkundesi? Škoda že tě fotr, neutřel do kapesníku, blbečku *1* *1* *1* *1*
    • Sebrali vám řidičák? *3*
  • nesnáším černé i bílé amíky, taky celé vedení prochlastánu (ČR).......jsem DEMOKRAT či fóbista?? demokrati nemusejí mít všechny rádi, viz IS a žoldáci z USA.
    • Nesnáším AMíky hajzlíky na barvě už nezáleží. USSá válka v Jugoslávii mě vyléčila a Ukrajina v mém vyléčení jen utvrdila, z šílenství na Blízkém východě blinkám na vše made in USSá.
    • Jsem demokrat, nesnáším je, ale musím se ovládat, zatímco "demokraté " z Fashingtonu se ani neovládají a chovají se jako fašisté, teroristé, diktátoři a vrahové.

      Demokrat, co po hadráku nic neukrad
    • A co strakatí amíci *2* *2*
  • Slováci mi nevadí mám je rád, byli jsme jeden stát až na výjimky jako jsou recidivisté, zločinci a nebo Fero Fenič, patolízal, co nám přejmenoval klidně letiště Ruzyně na Havloidní přistávací stoku .
    • Raději se zeptejte jesti vy vadíte Slovákům . Ve většině případů ano.
      • V ČR nebo v SR?
        • Mě také Slováci na Slovensku nevadí... ani v Obamanově. *1* Já k nim do Prespurku TAKÉ NELEZU. *16*
        • v SR.
    • To si jistě slováci oddechli.
  • Ty pacholku máš problém se domluvit česky natož rusky, kdo by rozuměl tvému koktání a kníkání, ani nevíš kde Rusko leží.
    • Asi v Číně, že blbe!!
  • BLb tečka opět blinká a pořád dokola jen lže,

    RUS vládnul v SSSR až od r .82, před tím vládli UKRAJICI- od r´. 53 do r. 82 a před tím Kavkazané pod vedením Gruzínce Stalina, - ukázka letité manipulace s veřejným míněním.
    Brežněv byl Ukrajinec , Červoněnko rovněž Ukrajinec, Chruščov Ukrajinec, i když se narodil ve vesničce v RUsku těsně při hranicích s Ukrajinou , ale byl Ukrajincem a proto byl také prvním tajemníkem Ukrajiny a to ještě za vlády Stalina. Rus by tajemníkem UK být nemohl. Prostě blbost daleko široko a jen řev - za to mohou za všechno mohou RUsové., Ukáčka jsou naši bratři jak se patří - tak pro mě až na čestné slušné výjimky, které také znám, nejsou a nikdy nebudou.

    BLBE tečko jak poznáš Ukrajince od RUSA, když hovoří rusky? Možná, že ho nepoznáš ani když hovoří ukrajinsky. Ukázka tvojí nebytečné blbosti.
    • no ukrajinku od rusky poznáš lehce na demonstracích, ukrajinky bud budou nahé nebo vystrkovat aspoň kozy
  • Nevím, článek jsem nedočetl celý. Co jen můžu říct, že pokud se cikáni chovají, tak jak se chovají, tak ať se nikdo nediví, že je nemáme rádi. Teď se omylem stalo, že do klubu kde dělám vpustili partičku cikánů a co se nestalo při odchodu napadli barmana a když už byli na ulici, tak prostě napadli dva kluky co šli náhodou kolem, o zničených záchodech nemluvě. Neříkám, že jsou všichni cikáni špatní, chodí nám do klubu cikáni, ale víme o nich, že jsou v pohodě a nikdy s nima problém nebyl.
    • Cikány dokonale zkazil ( nevratně) sociální stát , stejně jako v USA zkazila černochy pozitivní diskriminace.
      • že po roce 1948 cigánúm vzali koně, vůz a kočovní glejt, přejmenovali je na romy a dali jim domy i byty. Dodnes se nepřizpůsobili a při jejich množení je to už 5-6 generace. Tenkráte jich bylo v Čechách v r. 1945 asi 1 000. Následoval přísun ze Slovenska a v roce 1948 byl zaznamenán přírůstek na odhadovaný stav přes 16 000. V roce 1970 se odhaduje stav přes 60 000. Nutno však brát v úvahu, že spousta z nich se dnes již hlásí ke slovenské, nebo maďarské, či rumunské národnosti, takže jejich stav je podstatně vyšší, než vykazuje poslední sčítání lidu. *3*
  • Poznal jsem i srdečné a přátelské Rusy ochotné pomoci. A když se mě někdo na něco slušně zeptá rusky, nemám problém s ním mluvit rusky. To ovšem nic nemění na skutečnosti, že většina Rusů podporuje Putina a vyznává jeho fašistickou imperialistickou víru. Ani to, že Ruska nepošlo nikdy nic dobrého a že z nás po válce udělalo svou kolonii, zemi vydrancovali (uran) a lidi zotročili svými asiatskými způsoby.
    • Za uran nám dlužej nejmíň 20 bilionů dolarů, v tehdejších cenách, které nikdy nezaplatili!
      Tj. nejméně 200 bilionů dolarů v dnešní měně.
      Moskaly, vše zabirajom! *16* *16* *16*
    • Tak se podívej jakou kolonií jsme dnes po hadráku s dluhem oscilujícím kolem 2 bilionů , kde nám nepatří ani většina půdy- ta už patří Vatikánu, podniky - ty patří zahraničí včetně českého stříbra jako Pivovar v Plzni a další, nerostné bohatství - kaolin, uhlí, uran atd dokonce nám už nepatří ani minerální vody, tupče.

      . Za uran nám SSSR nikoliv RUS , protože SSSR byl řízen celá leta Ukrajinci, platili ropou a plynem, šlo částečně o bártrový obchod, nikoho tu nezotročili natolik, jak jsme zotročení dnes my. a k tomu válku za humny. V EU se válčí od Jugoslávie. Právě Albánci vyhlásili samostatnou republiku v Makedonii,"republiku Iliridu". - blbe . Můžeš se těšit na obohacení Islamáky ze všech stran, díky Fashingtonu, který je podporoval a podporuje v symbioze s UCK Tatcim. a s tím spojenou krádeží Kosova Srbům.
      • Náš uran prý Rusové považovali za VÁLEČNOU KOŘIST ???!!! To znamená, že jsme pro ně byli dobyté nepřátelské území!!!
      • Jste hlupák . Za ropu a plyn jsme museli SSSR platit výhradně v tvrdé měně a mnohdy i víc než ostatní státy . Mohli za to naši tehdejší " prozíraví" politici kteří přistoupili v době ropné krize na dohodu se SSSR o takzvané pevné ceně která zaručovala nezvýšení ceny . Jenomže , chybička se vloudila . Ceny spadly dolu a ČSSR platilo jako mourovaté.
  • rus mě neva cikán jo
  • Taktně se v článku vynechali Ukrajinci,co jich tu máme 140 tisíc, opilí jsou více než často, hulí jak tovární komín, všude vajgly, v metru dokonce vytahují kudly, mafie ukrajinská je tu horší než ta ruská, dokáže zabíjet i naše občany, mezi nimi jsou dnes i stovky fašistů banderovců - s vlajkami červeno-černými s trojzubcem mají každou chvíli svoje shromáždění po celé republice, na nám. Kinských si za tučný úplatek od Jančíka přes noc proti vůli občanů nechali vystavět pomník jejich básníka Ševčenka, kterého fašisté milují a my s ním nemáme nic společného, přesto tam stojí, na každém rohu jsou jejich petice a shromáždění na podporu fašisticko-mafiánského státu pod vedením vorů v zakoně Porošenka a spol. na lavičkách , na stanicích s jízdním řádem píší hesla proti Rusku a za tuto hnusnou Ukrajinu, ohrožují mír v celé Evropě i ve světě, a přitom nejsou schopni odtáhnout dnes na tu Ukrajinu a budovat tam ten svůj hnusný fašisticko-.mafiánsko-teroristický stát za podpory USSá a EU a otravují vzduch v ČR i většinu našich občanů, kromě havloidních a Kchárlových Jidášů zaprodanců.

    Až na čestné výjimky , které tu mezi Ukrajinci také jsou , v menšině , - tak většina go home Ukrajinci a nikdy se už nevracejte, to vy jste nám v r. 68 poslali tanky- Ukrajinec Brežněv a Ukrajinec Červoněnko a další UKáčka. Tak go. CO jste si nyní tak demokraticky zvolili , to si i užívejte , ale na východě, ne u nás.
    • Opět jsi tečko-Hermane nezklamal,

      tvoje blbost a hloupost je nebetyčná a bezbřehá. Kdyby nadnášela, tak ty už se nebudeš vznášet jako holubička, ale budeš létat jako mezikontinentální střela.

      Ani do té wikipedie se nepodíváš, nic si nikdy neověříš, jen lžeš a už blinkáš.
    • Brežněv byl Rus narozený na Ukrajině. To je rozdíl .
      • Leonid Iljič Brežněv pocházel z rodiny ukrajinského dělníka. V mládí pracoval L. I. Brežněv v zemědělství, kde se podílel na melioracích zemědělské půdy. V roce 1935 ukončil studium na metalurigickém institutu a další dva roky pracoval v hutním průmyslu. - wikipedia

        TO si pleteš s Chruščovem, ale to bylo obráceně - to byl Ukrajinec, co se narodil v ukrajinské rodině, ale kousek od UK hranice v Rusku.


        Tečka - Herman jako vždy - kecy za půl deci. a jen samé lži a demagogie.
  • Nikdo sem Rusy nenutí jezdit. Ať sedí doma . Prostě ,všude se na ně dívají skrz prsty.
    • Na Čechy se koukají ještě hůř.
      • To není tak zcela pravda. V cizině si nás podle řeči často pletou s Rusy ( nerozlišují) a o nějaké ČR nemají většinou ani ponětí. Aby nedošlo k mýlce mluvím v cizině výhradně německy a nebo italsky .
        • tak v německu pohrají čechy a naopak rusů si váží a to přesto, že je rusové porazili
          • Asi jste v Německu nikdy nebyla . Ale nemluvím o Německu ale třeba o Turecku. Řecku a nebo třeba Maroku. Jedná země kde berou Rusy vážně je Francie . Kdoví proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit