Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná ,že neschopnost současné lumpácké a prolhané vládní bandy,řešit zodpovědně problematiku cikánů,jí zlomí vaz.Řešením není cpát do sladkého života cikánů,na podpoře,stále více státních peněz,ale zajistit jim práci.A tou aby sebe a své rodiny živili.
    • ... nedat jim podporu, ať jdou pracovat na úklid města (listí tráva ulice od nich pozvracené), tam je stále lidí nedostatek ...
      • jo a ukradnou a prodaj nářadí, vychází mi že mimo kompostu jsou absolutně k ničemu *16*
    • Já nesouhlasím, ty budou makat jen když je bude hlídat dobře vyzbrojené komando.A to je kontraproduktivní. Začal bych od vyžadování trestní zodpovědnosti, a každý kdo by se ohradil diskriminací by skončil nadosmrti v uranovém dole, třeba zlodějíček ruml *16*
      • Souhlasím sváma. ;))
        • op: nepotřebuju
          • i kdyby je hlídalo komando tak by to zase stálo stát miliony. *16* *16*
            • Aha vy nechápete pojem kontraproduktivní. Tak to mě mrzí, že tu jsou takový vzdělanci
        • to já nepotžebuju, protože to stejně nejste sto pochopit *16*
  • Pokud někde terorizují cikáni většinovou společnost a státní správa neumí dělat pořádek,tak je domobrana dobrý nápad.Ale já upředňostňuji dát do těchto lokalit ,energetické soustrojí v sestavě žentour-převodovka-elektrický generátor.Tam by pak cikáni ,chozením v žentouru ,vyráběli ekologicky čistou elektrickou energii,kterou by pak snadno prodávali do Německa.Tak by byli,i zde uvádění grázlové tak utaháni prací,že by na přepadávání většinové společnosti neměli chuť.Když by měli práci,tak by se jim odebraly všechny dávky a učili by se živit výsledky své práce.Tak by nebyli přítěží pro většinovou společnost a rasismus by začal klesat.Chce to vládu rozumných lidí z mladé geneřace,a ne to stádo politických prolhanců,které zde vládne.
    • jenomže nejdřív musíte sejmout nejen cikány ale i fízly co je brání a ty zmrdy co jim to nařizují, jinak nemá domobrana šanci. *16*
  • Kubice je bývalej Pražskej taxikář.To snad hovoří za vše.K tomu ještě Langrův poskok.Tak co od něj čekat.
  • za takové přečiny pozbavit občanství a vystěhovat. Vytvořit tábory práce kde by měli pak pár let co dělat, anebo jim rovnou celým rodinám nabídnout finanční příspěvek a legální vystěhování z české republiky. to takhle dál nejde, to nemá jinak řešení, oni zájem nemají, a stát to stojí miliony až milairdy. nastoupí zdravý rozum a pevná ruka ? anebo tady vybují připo.... politická korektnost k nekorektním jednáním ? probudˇme se !
    • Kam je chceš chatráku vystěhovat? Na měsíc?
    • Jakej příspěvek, jedinej příspěvek je 35 korun za tři náboje do samopalu na jedince, Prachů už ukradli z rozpočtu dost *16* *16* *16*
      • Pane gema, zaplatili by jim stěhování. Občané by měly klid od cikánů a stát už by jim nemusel vyplácet tak šílené dávky. Připadáte mi jak kdyby jste si je tady nejradši nechal a začal by jste jim platit 3x větší dávky. Nic proti vám ale připadá mi to tak.

        Nový Bor
        • No to jste napsal ale blábol. Proč bych jim měl platit stěhování, a jak zabezpečíte, že zase nepřilezou zpět. To už tady taky bylo. Tahle verbež si nic jiného nezaslouží a vláda se nám směje tak co? Jestli jste blb že to nechápete, tak potom je to jasné *16*
          • a oprava zpívali, ten blb mě normálně vytočil *16*
          • Když si hráli děti s modely co dostali k vánocům, a cikáni jim je ničili ty hovad*
          • Mohli by se vrátit ale od státu by už nedostaly ani korunu.
            • mě to nevysvětluj, já žil na kladně ty blbe. To si ještě ani nevěděl co je cikán, když si v novejch panelákách dělali oheŇ z parket a spívali džamore džamore deb*le debilní
            • S jakým Varnsdorfákem??, si sem pojď žít ty machírku ani nevíš jak je to tu hrozné!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
            • já vím o co vám jde, přál by jste si u ás čistou lokalitu, aby jste to nemusel řešit co, kdyby to bylo 100 kiláků od vás, tak by jste ani nevěděl co je to za verbež a možná by jste se dal na charitu co? Ted se přesně ukazuje co jste s vansdorfákem za šmejdy. Možná je to dobře že to zažíváte na vlasní kůži.
            • nejradši bych je poslal na Sibiř zmrznout. *16* *16* *16*
            • no tak by kradli a přepadávali.
  • pro anonyma z Varnsdorfu: Cikány do Vašeho města nestěhují žádní pánové z Prahy. To jste na omylu. Víte, vše je jeden velký business. Realitka nebo developer si vybere lokalitu a tyhle Janky z ní vystěhuje. Ale musí mít kam. Místo se našlo u vás. Za to, že se u vás našlo místo, poděkujte zejména obci- starostovi, místostarostovi a zastupitelstvu. Ti o tom přeci museli vědět. Bohužel pochybuji, že to teď přiznají.
    • ano, o tom vím bývalý starosta pan. Polá... chodil za lidmi kteří měli vily nebo nějaké bytové jednotky. Nabízel jim za to 700 000 a ještě jim by jim platili cikáni (spíše stát). A nájem např. v HOTELU SPORT platí přehnaný.
  • Dobrý den, pocházím z Varnsdorfu, dříve to bylo klidné a pěkné město. Od té doby co jsem nastěhovali prvního ''cikána'', z Varnsdorfu se stává čím dál větší díra. Ty páni z Prahy nám sem nasunuly snad všechny ''nepřispůsobivý občany''. Od nás páni z radnice to rádi přijali, aby měli plné kapsy. Člověk se bojí i vyvenčit psa. Když jedete autem okolo HOTELU SPORT vidíte je všechny sedět venku, je jich tam tak 50. Když nám sem poslaly cikány, tak nám jsem měli poslat samopaly. Vím že není cikán jako cikán, ale tohle už přeskočilo všechny meze. Už mi z toho všeho plave na maják. *16*
    • plus jsem si sám nedal, jen mě štve co se za 20 let z toho města stalo. Nemluvím jen o varnsdorfu, mluvím i o dalších městech v Šluknovském výběžku.
      • tak to lžete, nic o tom tam není, co plzeň, rakovník, čáslav, ruda atd, Mohl bych opsat celej atlas. Jste typickej švejk, za plotem mé zahrady je mi to fuk.A pokud jste byl zvonit, tak vám to z celého srdce přeju
        • výstavní troll jste. *11*
    • To zní sobecky cikáni škodí všude a s podporou zmrdů ve vládě a fízlů *16* Ten plus jste si dal sám? nebo to nechápu, já vám ho mažu. *16*
      • Odkud pocházíte vy??
        • co je vám po tom? mě taky nezajímá odkud jste
          *16*
          • kdyby tě fízlové s cikány ukopali kryple
            • jenom tak, nemám rád sobecké maloměšťáky
            • nevím proč mi nadáváte?
  • Reaguju na pana Václava.Nemám sice maturitu, ale jedno vím, že ve slově vidět se píše po v i a ne y.Pokud chcete seriozně diskutovat naučte se mateřský jazyk.Jinak je vaše psani hodně trapné.Ostatně jako spousty ostatních co nemají o základním vzdělání ani ponětí.
    • až Tě seknou mačetou přes oči tak Ti bude jedno jestli vidět, nebo vyďet, či vydět ...
  • Koukám, že tu škodí nějaký cikán, nebo fízl *16*
  • Sociální dávky by se měly vyplácet jen těm, kteří do sociálního zabezpečování přispívají nebo přispívali ze své mzdy. Rovněž by cikáni měli ze své práce přispívat na zdravotní pojistění. Prostě stejně, jako všichni ostaní lidé. Cikáni těží z podpory a ochrany tohoto státu. Přeci by museli pochopit, že práva i s povinnostmi platí pro všechny plošně a bez výjimky. Mají právo na důstojný život? Tak musí mít i povinnost k tomuto státu. Už to, že je s opatrností nazýváme Rómy něco značí! Pro historii i minulost to byli vždy jen cikáni, normálně zažitý český název, proč ho měnit? Není důvod. Cikán zůstal cikánem tak jako odjakživa. Napadá mi, že by byli cikáni chytřejší, než politici naší vláda?
    • v tom je ten háček, ten kdo přispívá něco má a to mu můžou slavné úřady sebrat. Pak vás budou živit rodiče z důchodu, na úkor baťů, fízlů, zkorumpovaných politiků a cikánů *16*
  • At je to jak chce, já si myslím, že je to problém, který se těm kryplům nahoře docela hodí. A co se týče médií, nevěřím tomu, že to tak je, Myslím, že je to 3x horší a nejen tam, Nevěřím jim po informacích o libyi a irsku ani to že píšou pravdu.Politici chápou, že je potřeba ty kryply cikánský chránit všemi prostředky, protože vědí, že švejk má zábrany skopat fízla jako to dělají oni ruku v ruce s cikány. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit