Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Lékařum částečně rozumím ( když pominu vydírání), ale proč nejsou tvrdí na svůj manegment? Proč to nechali takhle daleko dojít? Jestli se v nemocnici krade, tak nato musejí upozornit policii. Lidi které si dnes berou jako rukojmí, ty do toho nevidějí, pouze znají výsledek. I když nevím, jak bych se v danou chvili zachoval sám. Je to o osobní statečnosti.
 • Nejde o doktory ani o sestry ani o nemocnice ani o nic jiného, ale jde, jako vždy o 200mld. Kč ročně, které putují do zdravotnictví od nás magorů - daňových poplatníků a na které již čeká verbeš lobistů a různých zlodějů, aby je mohli rozmrdat a rozšmelcovat dřív , než se dostanou k těm co makají v potu tváře, aby zachránili lidské životy, když je to potřeba !!! A ten kdo si myslí, že jsou na vině všichni Ti co jste v tomto foru vyjmenovali a ještě vyjmenujete, tak jste se kurevský spletli a jste s Vaší logikou úplně v řiti. Ti do jejichž kapes tyto drobné (jak o nich ve svých hantesech mluví) spadnou, jsou naprosto neznámí a anonymní borci , kteří se smějí nám všem do ksichtu !!!! A doktorům , sestrám a dalším pracovníkům ve zdravotnictví se pouze již 20 let , 30 let , 40 let .... jen slibuje . Tohle není jen ve zdravotnictví - máme zde školství, policií, armádu aj. a všude tečou naše daně ..... tak přemýšlejte hlavou a ne prdeli - váš chachar ostravský !!!???!!!???!!!
 • Byl bych i v této diskusi pro trošku slušnosti. Že s někým nesouhlasím neznamená, že si zaslouží tykání a hanlivá přirovnání. Pokud má někdo důkazy, tak má povinnost informovat příslušné instituce. Paliže ne, tak je to jen takový klistýr opačnou stranou těla. Uvědomme si to. :-) Všechny zdraví m v dobrém.
 • Honzík - jeníček, dá si před hajáním perníček. a rozházeti nemůže...
  • Pane,už to neberte!!!Je to svinstvo...Pak se Vám může jevit i p.Julínek jako velký malý muž a ještě daleko horší věci...Jednou jsem potom viděl Šnajdra jako slušného dealera,atd.atd.
 • Proč je nás štve, že někdo chce za svoji práci odpovídající odměnu a že se dokázal ozvat a neštve nás, že ve firmě obhospodařující elektronické zdravotní knížky je průměrný měsíční plat půl milionu korun? A jaké jsou platy a odměny ve zdravotních pojišťovnách? *8*
 • Lékaří,kteří vyhrožují odchodem,by se měli podívat,jak se žije v této zemi obyčejným lidem.Při zvětšující se bídě obyčejných lidí,ti pak nebudou mít ani na léky,ani na doktory.Takže i při svoji nadutosti a pocitu nepostradatelnosti,nebudou mnoha,kapitalismem,zbídačeným lidem ,k ničemu.
 • Doktory,kteří odejdou,pak se vrátí a nezaplatí této zemi náklady na své studia,zaměstnat pouze jako kopáče uranu.Náklady na jejich studia jim pak strhávat z platu.Je zde jen takový politický svinčík,který,ve své většině,pomáhali doktoři nainstalovat.
 • Perníku, Michale, Karle
  nejprve se seznamte s fakty a nevykřikujte "hospodská moudra". Poplatky neměly finančně spasit a zreformovat zdravotnictví. Měly jen trochu pomoci v usměrňpvání poptávky a snížení zneužívání a plýtvání. Tento účel to splnilo a nevím o nikom, kdo by kvůli tomu umřel.
  Jan Novák a kvák nestojí ani za odpověď, protože místo argumentů jsou scopni jenom podle nadávat někomu, kdo aspoň zkusil udělat něco, co je hodně nepopulární. Udělali jste něco takového vy? Už tu Vaši odpověď vidím.
  Jestli Pan Cikrt v tomto článku má pravdu ukáže čas. Nikdy nic není na 100%, ale něco na tom taky asi bude. *3*
  • Jsi mimo hochu a přečti si základní prohlášení které jsou k poplatkům vydány.Byly jako zahájení reformy a plýtvání ve zdravotnictví je nejvyšší za posledních dvacet let...zvláštní když je ta kryze.Jsem lékař a znám tu problematiku.....
  • Honzíku,už žádnou pohádku a hurá vedle Cikrtíčka do hajan... *4*
 • Cikrt a Šnajdr jsou lháři,kteří si jen nahrávají peníze do svých kapes.
 • Cikrte,chtěla bych tě vidět dělat za tu stovku za hodinu a aspoň 160 hodin přesčasů.To bys pak říkal něco jiného.
  • Prodavačka má 63Kč, proč tak hodně je to proto že zodpovídá za pokladnu .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit