Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID

  Když lži překrucuji a vylepšují media žádná kontrola není. A když podporují tu správnou stranu je to téměř beztrestné. Jen pro pobavení jak se dělá dobrá reklama:https://echo24.cz/a/SiPN2/rasismus-na-prestizni-univerzite-protoze-jste-belosi-nemate-pravo-ucastnit-se-diskuse?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=LBzjezhOb6i-202101130515&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

 • Zajímavé, autor článku se radši ani nepodepsal. Další novodobý svazák, slepě věřící ve světlé, liberálně "demokratické" zítřky, které se čím dál více podobají levičácké diktatuře. Mluví o lhářích a sám slepě věří lžím "demokratické" strany. Smutné.

 • Nevím proč právě k takovému článku instalují fotografii pana amerického prezidenta.To už je u nás klasika.Nepřítel a viník nalezen tak do něj.Ono ti novinoví bezmozci to ani nijak jinak neumí.Jasně, že to přišlo tady panu prezidentovi extra líto, že skoro všechny jeho žaloby na volby soud odmítl. Ale přeci jen když se opakovaně doložilo / na netu jsou originály/ že v některých státech volili i prokazatelně mrtví , bylť jen v řádech tisíců - tak se mělo radikálně říct NE. Totéž se nade vši pochybnost prokázalo, že jednou odevzdané volební lístky se prostě převezly jinam .... bylť jen v řádech tisíců. Tady ten Jožka Biden bude napořád takovým vyhlášeným lžiprezidentem.


  • Souhlas, stačilo tam dát fotografii Zemana s Putinem, dehonestovat pravdomluvného Trumpa je trapné.

   • mun.go

    Zajisté ironie.

 • Nevím, co si mám o tom myslet.

  Před chvílí jsem byl na stránkách www.vesmirni-lide.cz 

  • KIMCID

   A Šeran nic?


 • Sáhněme vážení do knihovny např. na knihy pana T.G. Masaryka. Jeho hodnocení politiky a politiků nebylo už tenkráte moc lichotivé. 

  Kdyby žil dneska, asi by si páni politici (nejen pan premiér) vyslechli svoje.

  Ale jim by to vůbec nevadilo. Mají kůži od hrocha. 

 • Makak

  Kdo byli lidé, kteří se vlámali do Kapitolu?

  https://www.youtube.com/watch?v=yXyrKSoy7mw

 • Všichni lžou, jen američtí demokraté jsou pravdomluvní a čistí jako obláček na nebi.

  A protože všichni kromě nich lžou, je potřeba jim zavřít pusy. Rušit jim účty na sociálních sítích, vyzývat k jejich nezaměstnání a k propuštění, zavést seznamy s jejich jmény atd.

  Necítí se autoři článku trapně, když se podívají do zrcadla?

 • Pan president Donald Trump byl po Ronaldu Reaganovi nejlepším presidentem, kterého U.S.A. měly...

  • No, když myslíte. Jen ten závěr se mu nějak nevyvedl, že? 

   Všichni na něho budou vzpomínat s láskou. Nebo ne?

   Co přinese jeho nástupce teprve uvidíme. Jen abychom se ještě nedivili.

 • Jediná cesta z tohoto celosvětového marastu je, aby hlavní media (u nás ČT, NOVA, Prima) říkala pravdu a ne polopravdy. Lidi nejsou hloupí a toto je pak výsledek. Rojí se stále více a více fake news a nikdo neví co je co!!!!!! Kdyby hlavní media říkala pravdu, tak by lidé věřili, že to tak nějak asi je. Jenže dnes naše sdělovací prostředky komentují z pohledu černá a bílá. Žádná šedá tam není. Například - první vakcína a asi i nejefektivnější a samozřejmně  nejlacinější je z Ruska. U nás ale o tom ani zmínka!!!!!!!! Proč když začala válka v Sýrii, tak evropské satelity vypnuly státní televizní kanály v Sýrii, ale opoziční kanály dál fungovaly. Je to podobné jako v USA s Trumpem a kohokoli, kdo kritizuje současné zřízení. Takto bychom mohli pokračovat do nekonečna.

 • Jak řekl klasik "pravda ve světě lží je zradou" a Trump tento ulhaný systém zřejmě zradil, že po něm tak jdou. Poslechněte si celé, nezkreslené projevy Trumpa a leccos pochopíte, že není všechno tak černobílé, jak se nám mediální maistream snaží ze všech stran podsouvat. 

  • Obávám se, že příznivci neomarxistů (pardon, liberálních demokratů) nechtějí slyšet celé Trumpovy projevy a ne jen ty pokrácené, aby nebylo slyšet to, co si média nepřejí.

   Dnes jsou neomarxistická média mnohem fikanější, než ta bolševická. Zjistila, že lži se dají prokázat a proto zvolila mnohem lepší přístup, spočívající v tom, že některé informace neuvede vůbec, jiné z části, které uznají za vhodné.

   A kdyby jim někdo začal vyčítat, že některé informace neuvedla? Na to je skvělá, univerzální odpověď - podněcovaly by k nenávisti. Mají to krásně vymyšlené, jen tuto frázi vyměnila média za tu bolševickou o "rozvracení republiky". Také široce a univerzálně použitelnou. 

   Všechno se vyvíjí a to i bolševik :-( 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit