Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč všude jenom hází špínu na pana Zemana a potom všude čtu že zemanovci se chovají zákeřně, tyto všechny špinavosti jdou z druhé strany a proto budu just a jégl volit pana prezidenta Zemana
  • JiriDrahos
    Volím slušnost a moudrost. Volím zájmy ČR!
    Volím Pana Prezidenta Miloše Z E M A N A *14* , prezidenta svého srdce.
    Říkám jasné a definitivní NE! evropské totalitě a fašismu *11* *12*
    • Podlost prozemanovského ovčince nemá obdoby. Co také čekat od stoupenců rudého fašismu alias komunismu, byť "bývalých".
    • Tohle je na žalobu! Ta nezákonně použitá fotka!
      Drahoš sice nebyl činný 30 let v politice ale premiér Babiš také ne a jak mu to přece jde ! *14* *14* *14*
      • To je jen důkaz,že ta zemanoidní ožralá lůza se neštítí žádné podlosti.
  • Dlouho jsem váhal ale všeobecná masáž kulturní a intelektuální národní fronty mě přesvědčila. Budu volit Zemana ! ! !
    • To, ale nebude kvůli masáži, ale kvůli tomu, že nemáš vlastní názor a mentálně nemáš na to, aby sis ho vytvořil.
      • Naopak, voliči Drahoše nemají vlastní názor.
  • Všemi deseti hlasy volíme p.Zemana a jeho chartu.
    • Svůj k svému. Lůza si volí "symbol" k obrazu svému.
      • Sám jsi lůza, jen si to ve své pomatenosti neuvědomuješ.
  • 10 minut a musel jsem to přepnout. Opravdu jsem se nemohl koukat na to, jak si Zeman maže Drahoše na chleba, který seděl jak vyplašený školák, co ho přistihli při podvádění během písemky... Bylo mi do dokonce líto, ale ne, tenhle akademik Drahoš - loutka, nemá na to dělat hlavu státu. Ikdyž se říká, že silná šlechta potřebuje slabého krále...
    • Skoro jsem měl pocit, že čeká nápovědu do sluchátka...Má zapotřebí ze sebe dělat loutku ?
      • Moc mocichtivého Drahoše je silná loutka jako droga.To by si ho EU namazala .To tam budou zase mimo.
      • bylo mě ho líto Drahoše
  • kdo plive kolem sebe jedovatý odpad, nemůže se vydávat za "slušného" presstituta ! *7* *8*
  • Děkujeme kompars pana Drahoše vyšel.Bohužel hlavní role opět pan Zeman.
  • já to zvládat nehodlám, ani ty vaše Kalouskoviny !!!!
    http://www.euportal.cz/Articles/18511-jiri-drahos-zeman-a-spol-nas-strasi-islamismem-islamizaci-evropy-migraci-a-tim-ze-euro-bude-katastrofa-my-to-ale-zvladneme-a-angela-merkelova-rekla-zvladneme-to-.aspx
    • chybí odkaz na aeronet
  • Jsou to ale blbci tihle havloidi a zvlášť jejich vlezřitník Semjon Gayínek, furt, imbecil, mele o svazcích, ale nikdy je nečetl!!!

    Volím pana Zemana - osvoboditele - osvodil nás ze spárů havloidních chrchlů!!!
    Volím pana Zemana - bojovníka proti totalitě!!!





    WOW !!!
  • Drahoš je dobře vypreparovaný a naprogramovaný panák. Musím uznat, že se naučil celkem dobře používat frází. Prázdných otřepaných a nic neříkajících frází. Párkrát se sice zadrhl, polykal na prázdno a propadl panice, ale v těchto chvílích ho zachránil extrémně dlouhý potlesk jeho obdivovatelů, takže pan Drahoš dostal šanci vzpomenout si na nějakou další naučenou, nic neříkající, avšak vysvobozující frázi. A když nepomohl dav, tak v nouzi nejvyšší zařídil onu spásnou pauzu na zotavení z šoku moderátor. Formát debaty byl šitý na míru Drahošovi. Debata na jednotlivá témata se nemohla rozvinout a dostat se tedy k jádru věci. Kdyby byl diskutérům poskytnut volný prostor, a nebylo by možné od jednoho nadneseného tématu skákat k druhému, aniž by se člověk dozvěděl, kde leží pravda, Zeman by Drahoše rozmlátil argumenty jak na kovadlině. Diskuze byla vedena tak, aby Zeman nemohl nekompromisně do důsledku požadovat jednoznačné odpovědi od Drahoše.
    Debata tak byla vedena povrchně, na konkrétní Zemanovy otázky i odpovědi Drahoš odpovídal frázemi, které byly zarámovány nepřirozeně dlouhým a frenetickým aplausem a potleskem Drahošových příznivců. Byla to spíše pouťová atrakce a ne seriózní politická debata. Nevím, jestli si příznivci pana Drahoše uvědomují, že v reálném životě nebude mít jejich oblíbenec při politických jednáních na domácí i mezinárodní scéně podporu hlučného nadšeného obecenstva, nebo shovívavého moderátora, ale že v tom bude sám a ještě na něj budou vyvíjeny obrovské tlaky z různých, často kriminálních zájmových skupin, a to jak domácích, tak cizích. Bude schopen těmto tlakům a nátlakům vzdorovat? Počítá vůbec s nějakým vzdorem a odporem? Anebo již teď ví, že se bude jen usmívat, vše odkývá a občas vypustí do éteru nějakou další prázdnou frázi? Třeba i takovou "prázdnou" frázi, kterou nase.e Rusko a Čínu, jejichž nelibost naše hospodářství silně pocítí, avšak Američané a soudruzi v Bruselu si budou jisti, že v Praze na Hradě vrtí ocáskem oddaný psík.
    • Dnes lituji,že jsem nedal hlas p.Fischerovi,asi by byl lepší.Nekoktá a umí englicky.Děkuji,že nešel pan Drahoš do čtyř duelů a sním sorta kolem něj.To by byla pořádná nuda,protože byl připo.již čtyřikrát.Myslím,že jsem p.Drahoše odhadl dobře.Holt mám praxi vyznat se v lidech.Doufám,že se pan Jégl pochlapí a přizná porážku.U pana Drahoše se to nedá očekávat.My potřebujeme presidenta a ne nepřipravené želé,který jel se předvést do Jablunkova s póvlem Svěrákem,gamblérem.Nevím proč pražská kavárna vybírá takové típky.Doufám,že umí alespoň hymnu.Vždyť je to bas.
    • jenže on se naučil jen 2-3 fráze, na víc nestačil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit