Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On strávil pan Rejdim dva týdny v USA a tak má problém nalézt správné pojmenování té země v češtině. 

  • Sakra, čajna, čajna, to už jsem někde slyšel. Není to z jazyka anglického, něco jako Čína? :-)

  • Neměli bychom na Čínu uvalit sankce? Navrhuji neodebírat od ní žádné zboží......to ji ekonomicky položí....😯

  • zkuste dát tabulku objemů za ty sumy a z ní by mělo být vidět, jaké Sověti dělají otloukánky čajně a budou v podstatě všem, protože každý si je dostane na své ceny díky tomu, že ví, že to nemají jinak kam v podstatě distribuovat. I taková Indie s nimi tvrdě vyjednává, a to je jejich asi největší kámoš v současnosti, vyzbrojují jejich armádu. Píšu největší, protože všichni víme, jak se Indie historicky doslova nesnáší s čajnou :D  čiže Sověti je vyzbrojují na potenciální konflikt, který kdyby nastal, tak je asi první s tímto jejich nenáviděným sousedem. Si Tin Ping Pong nemá žádný důvod jít Vladimiru Vissarionoviči na ruku i z tohoto důvodu. Zřejmě je dostali na dobrou cenu, pač ten objem musí být větší, než jsem čekal možná i já, pokud jsou nominálně na čele žebříčku. Ale jsem si dost jist, že čajna určitě nenakupuje za původní ceny, za jaké nakupovala před touhle mentální krizí Kremlu, kterou si rozvrátili čísla zahraničního obchodu ztrátou západních trhů. Spíše to berou jako takové to své wei-dži (krize=příležitost) :D

  • Germáni jsou divný národ. Už se to ví 2tis. let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit