Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyyy jooo!

    Článek je dokonalý, nicméně nejeden údaj v něm chybí, například jak se z uhlí v průběhu spalování získá více CO2, než z téhož uhlí v průběhu spalování.

    Technologické soubory pro zplynování uhlí se vyrábějí v celém světě, i v České republice: https://www.zvuengineering.cz/cz/reference/rozhodujici_projekty_a_reference/vyroba_energetickeho_plynu_zplynovanim_uhli/.

    Dále je v článku doporučována náhrada generátorového plynu plynem břidlicovým, která nejen že je také fosilním palivem, ale jeho dobývání poškozuje životní prostředí ještě více, než dobývání uhlí.

    Přemýšlivý čtenář jistě najde v článku další příklady z oboru paralelní fysiky a paralelní ekologie.

     

  • ten vzduch z Alp v PET lahvích co prodává ten mladej rakušák do číny má asi v číňanech vzbudit nostalgii jaké to je nedýchat plynnou rakovinu *15*
  • popelníček ?
  • Ty jedno amrdolský howno Semjone. Amrdól pro jistotu "zákon o emisích" vůbec nepodepsal. Debjile. *15*
  • Číňané si myslí, že když je jich na nás mnoho, tak si mohou porušovat zákony o emisích a vecpat se i k nám. Ale oproti nám jsou jen dělníci, kteří se snaží vymyslet řešení, na které prostě nemají hlavu a jen kličkují, aby tu blbost zamaskovali. Jsou přesvědčeni, že mají právo většiny a stejně to berou i Rusové, kterým jdou na ruku tím, že jim rozehřívají ledovce, aby tak podpořili ruskou těžbu plynu. Za jejich blbost ale zaplatíme všichni. A pak budou na nic slova jako: Já jsem vám to říkal...
    • Dokážete specifikovat, jaké zákony o emisích Číňané porušují?

      Pokud v hloupé větě: "Ale oproti nám jsou jen dělníci, kteří se snaží vymyslet řešení, na které prostě nemají hlavu a jen kličkují, aby tu blbost zamaskovali." máte tím řešením na mysli zplynování uhlí, tak byste mohl svou myšlenku rozvést - technologie zplynování uhlí je tradiční a technologické soubory se vyrábějí v celém světě. 

      Myšlenka o čínském rozehřívání ruských ledovců za účelem podpory ruské těžby plynu je natolik převratná, že ji průměrný člověk nemůže pochopit - dokázal byste zmíněný princip alespoň trochu vysvětlit?

      Děkuji.

    • Ulhaný mámrdole, lžeš jak bolševik.
  • A s takovými dacany s kamarádíme.. kam číňan šlápne....Díky Zemane, díky Tvrdíku....
    • Zeman, Tvrdík, Číňan... dacan jako dacan, svůj k svému
  • ano a tak je to s celou "ekologii" a hlavne cistou energii! Solarni panely a baterie se vyrabi v cine za pomoci uhelne energie a uz jen pri vyrobe panelu/ekosoučástek se vypusti 5x vic skodlivin
  • Já bych to tam pro jistotu humanitárně vybombardoval *3*
    • Vo čom je článek soudruhu?
      • Vo hovně soudruhu.
    • Já taky. *5*
      • I já *3*
  • Měl by jet pan prezident Zeman zavčas na školení, abychom něco nezpozdili...
    • Čína, náš vzor!!!
      • A na věčné časy *14*
        • ...a nikdy jinak. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit