Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by bylo, kdyby do Číny letěla manželka našeho prezidenta nebo představitele KSČM nebo ČSSD. Ale víme, že Obama po prohře s Ukrajinou využije (nebo zneužije ) i manželku k přímluvě aby dostal Čínu na svoji stranu proti Rusku. Ale i tady ho čeká debakl a jedinou výhodu od Číny dostal, že jeho manželce dovolili dát jablko čínskému medvědovi.
    • Barak tam nemohl,urcite by to tam zbabral jako se zakladnama na Kryrmu. *1* *1* *1*
  • Jsem z toho celej v prd&delli.
  • Když má Babral plné ruce práce v intrikaření s EU proti Rusku, tak do Číny poslal za sebe Babralku a ta si opět rýpla do lidských práv menšin, a přitom USA po celém světě dělá svinstvo nevídané včetně humanitárního bombardování , odtrhávání cizích území - Kosovo, jen aby tam mohly postavit USA svoji vojenskou základnu NATA. To je fakt na blití a všichni si vzpomínáme, když Čína zasáhla na náměstí Nebeského klidu proti disidentům a studentům, kteří za peníze USA tam řádili jako ti dnešní na majdanu , ale Čína to tvrdě srovnala, tak západ tehdy řádil jak černá ruka, sankce jen létaly na Čínu ze všech stran a pak si to nějak rozmysleli, protože trh o více než miliardě spotřebitelů byl jasným argumentem.
  • Až paní Obamová přijede do Prahy tak Hudeček jí třeba dovolí nakrmit pražské bezdomovce...
    • *1*
  • Možná, kdyby se trochu naklonila, mohly mít pandy i trochu masa. Ta vymaštěná rasistka mohla bejt konečně k něčemu dobrá.
  • ostapkotab
    nakrmil bych pandy Ohavou Barákovou *2*
  • V USA žádné dámy nejsou, jen škaredé tlusté babizny, ještě jsem tam neviděl pěknou ženskou, pokud tam přijede nějaká pěkná je hned angažována do filmu nebo TV studia.
  • To měla ale velké štěstí. Taky jí mohli povolit jen krmení opic...
  • On sousedí pavilón opic s pavilónem pand? Spíše mě napadlo: Obamovi, hubero kororo!
  • pandove se těšili jak si daji obamovou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit