Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak se blbeček sám zabaví, když si píše sám se sebou, zřejmě je to dobrej vypatlanec *2*
    • dělám co můžu
    • To dělají komunist běžně.
      • komouší z Wall STR jsou tím známí, prostě amrdólie!
  • Jakto, že Čínští kapilalisti pod vedením komunistické strany se chovají jak kapitalisti?
  • Heil mein fuhrer Adolf Putin.
    • Zdravím tě soudruhu.
  • Mi komunistí sme vždycky prototi aby náše nároní vykupúovali cizinci. Dyž to ale jsou ČíŇANÍ, tak sme velice nšťasní, protože to sou naší soudruzi!!!
    • Absolutní souhůlas, soudruhu!
      • Já taky plně souhlasím, soudruhu.
        • To, že souhalsíš, to ti zachránilo život, Ivane!!!
  • Moje slova trolda potvrzuje. Změna nicku není změnou charakteru. Ty ho nemáš, takže jsi čitelný jako malé děcko.
    • Ty musíš být taky pěkný aberant, babička v KSČ,táta v NSDAP a ty v Zemanově prd--li.
      • Omyl, babička byla nestraník a přesto se účastnila demonstrací proti Masarykově střílení do pracujících. Táta nestraník. A já? Já jsem tam, kde jsi i ty.
  • Styděl jsem se za Zemana v Číně, na setkání s Putinem připomínal starou dě-ku, poskakoval kolem toho ruského fašisty a žvatlal rusky jako demment. Putin ho měl evidentně na háku. Tak očividně do anusu nelezl ani Gottwald.Opravdu se stydím, že mě Zeman zastupuje jako prezident.Fuj,to byla síla.
    • Třeba ten moskevský agresor pošeptal Zemanovi, kde hledat gentlemana Peroutku, proto se kolem něj točil jak baletka, na své chromé nohy zapomněl.
  • Zdejší Simčující trolda se řídí naučeným pravidlem z jedné, nikde nejmenované ambasády. "Cokoliv udělá prezident Zeman, je špatně"! Co se týče Číny, můžeme být rádi, že náš pan prezident dokázal obrovskou věc, kdy se zasloužil o to, aby si nás velmoc Čína všimla a uznala nás jako vhodné obchodní partnery. Čína každému "nedá", troldo. Ty a tobě podobní Karlovy lokajíčci, jste se zmohli na trapné mávání tibetskou vlajkou jednou za rok.
  • Vedete si výborně pane prezidente, jen tak dál a houšť do lumpenkavárny.
  • Panika zachvátila čínské investory po té co jejich akciové trhy začaly padat do hlubin. Někde ty prachy musí rychle udat než jim zbudou jen oči pro pláč. Což je pro nás dobře.

    Je vidět že jsme stabilní a výkonná ekonomika která může garantovat nemalý zisk. To samo se dá říci i o zbytku světa. Taky sem sypou co to dá. Není se čemu divit rosteme nejrychleji z celé EU. To dává dobrý předpoklad k rustu HDP i mezd do budoucna. A TO JE MOOOC DOBRÁ SPRÁVA.
    • No, běžence jsi zatím nepřesvědčil. Naše důchodce a obecně potřebné taky ne. A článek je o Číně, investující u nás, za což jsi už úplně zapomněl poděkovat našemu panu prezidentu Zemanovi.
      • Jaký vliv má jeden český opilec na to kde mude investoval Čínská firma s akciemi na doručitele ?? To si poslechnu *1* *1* *1*
        Jediný kdo snima přišel do styku byla partička privatizátorů Mostecké Uhelní ve složení Mynář a Tvrdík.

        S toho plyne pro ČR jediné :
        kolikdluzi.cz/ministri/jaroslav-tvrdik/
        kolikdluzi.cz/ministri/vladimir-mlynar/

        Vzhůru do pekel. *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • Vliv je jednoznačný, pozitivní vliv na čínské představitele, z toho důvodu čínské investice v ČR.
          Na jejich efekt si musíme počkat, chtít teď hned doložit nějaké relevantní údaje je nesmysl.

          Otázkou je spíše to, KOMU naše republika vlastně dluží.
    • Zpráva se píše se Z Tečko, douč se ju? *3*
      • Bezpředmětné opravovat pravopis k vůli někomu kdo nechápe smysl.
        Když nasypu zrno pod sklo budeš doněho stejně klovat jako by bylo pod zklem. *1* *1*
  • Skvěle pane prezidente, děkujeme.
    • A kterého prezidenta myslíš ?? Toho vašeho nebo našeho výpitka ?? K vašemu prezidentovi nelze než gratulovat. Ten náš je z ostudou jedna ruka. Když něco neoblije tak si zlomí nohu nebo se motá jak lejno pod splavem *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit