Přejít na výpis diskuzí

Církev odmítá sloužit lidem, kteří jí neplatí církevní daň

21.9.2012 17:21
7 příspěvků

Katolická církev v Německu odmítá poskytovat církevní pohřby a jiné obřady lidem, kteří neplatí církevní daň. Rozhodnutí německým biskupům posvětil i Vatikán. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to banda ku r e v
  • http://hledani.gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2012090013
  • církev byla, je a bude banda nenažranců a vyžírků,... *16* *16* *16*
  • Návod na církevní "restituce": Jakožto stát nedat církvím VŮBEC NIC. Jako jednotlivci, kdo se přihlásí k pravidelné platbě "NA TEMPL", dostane po samoudání sebe, po udání svých blízkých a známých v rámci svaté zpovědi OPLATKU (eucharistii), pan farář se za něho pomodlí, naposled ho pomaže a vykropí mu hrob. KDO SE NEPŘIHLÁSÍ, NEBUDE NIC PLATIT a proto ho CÍRKVE SVÝMI KEJKLEMI NEBODOU OBTĚŽOVAT. Žijme si každý ZA SVÉ A PO SVÉM. Polští kněží si budou muset najít lehkoživnosti někde jinde, čeští možná budou muset i normálně pracovat.
  • No vida a člověk by si myslel, že církev má sloužit bohu a "božímu lidu.. Ejhle syrová "boží" pravda je na světě a tím je už tedy jasno o co jde "božím služebníkům" Jsou tedy vlastně stejní jako ostatní politické strany a mocenské uskupení a i ve stejném principu: člověče věř.. věř.. věř.. a jednou až třeba někdy...na svatého "dyndy" se budeš mít možná dobře.. ! ,ale do té doby dělej co se ti řekne, drž "pusu" a co hlavně plať plať plať a na nic se neptej a nad ničím nepřemýšlej !!! .od toho jsme tu my "vyvolení" co už víme co a jak...No aspoň člověk hned vidí, kdo je co zač a jací pacholci vládnou světu. Peníze a zas jen peníze i velká moc nad člověkem ... Ještě, že se toho nedožil chudák Ježíš Kristus a o Husovi už ani nemluvě..Svět se v tomto zas až tak moc neposunul. Buď světu vládnou vzdělaní i často paradoxně i velmi inteligentní a mocní psychopati a nebo už přímo patologičtí blázni spolu s gaunery a lumpy a to napříč politickým i církevním spektrem s tím, že je jedno o jakou církev se jedná..výsledek je stejný či podobný..Mít neomezenou moc nad člověkem..
  • To se u nás stát nemůže, tady je církev jak prase na krmníku, stačí se podívat na NEZNABOHA duku, jeho prasečí opocený ksicht mluví za vše. Malý a spol nám taky ztučněl. *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    • Stačila jedna tvoje podobenka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit