Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Copak, copak, že by organizace Člověk v tísni byla také zpravodajská služba? Není divu.
  • Jsi jen hloupé nic !
  • Donbas a Luhansk patří Ukrajině. Pseudostát ruských zlodějů půdy nikdo neuznává.

    Matky ruských vojáků mají seznam pohřešovaných ruských vojáků. To jsou ti
    které Putka poslal na Ukrajinu a kteří nyní leží zahrabaní na hřbitovech.
    Oběti Ruskem prováděné ale směšně utajované agrese,

    Hákovej kříž ti vadí. škoda že ti stejně tak nevadí socha Stalina. Ten povraždil více lidí
    než rakouský křikloun s patkou padající do čela.
  • Jako vždy bleješ mimo mísu. Já nejsem Simča. To jen ty ji vidíš za každým rohem.
    A hlavně tu nehodlám planě žvanit dvacet hodin jako ty. Je to totiž naprosto k ničemu.
    Vivat vychlazenému pivečku. Prorok Que Vadis. Klikací trolle na střídání nicků jsi tu ty
  • Jistě že tam nejsou ruští vojáci jsou tam jen dovolenkáři z cestovky Putin & Lavrov Rybano
  • zlejtroll
    U tebe stačí, když jenom projdeš kolem dveří. Tolik třískání se jistě hned tak neslyší. *1*
  • zlejtroll
    No jo, simčo. Lidé řeší nesmysly stejně jako ty a probudí se teprve, až jim do baráku nastěhují dvě rodiny eritrejců, ale to už bude pozdě. Viď, ty bůůů. *1* *1*
  • Proč jsou hlupáci, jako ty, všem lidem pouze k smíchu???
  • Rusáci v donbasu rozkrádají humanitární pomoc. to neříkám já. Ani CIA:
    Potvrdil to Ruský velitel Strelkov: prohlásil, že humanitární pomoc Donbasu, která se vybrala, byla z velké části rozkradena
    prohlásil, že jeho úkolem je tuto kremelskou bandu odhalit ( Strelkov proto vyzval, aby lidé neposílali peníze na podporu Donbasu na účty těchto nadací, ale jen přes církev

    Trolle vypni na chvilku klikací mašinku a mrkni se ven. Na skutečný život. Lidé nakupují.
    Řeší sport žrádlo chlast a víkend. Putina i Obamu mají hluboko v zadnici.
    Politici jsou zločinci a jen hlupáci jako ty jim stále žerou hesla. Lidi rozdělují a panují.
  • zlejtroll
    Já vím. Hlavně u těch tvých utajených ruských vojáků zapomněli pořádně zamaskovat ty jejich vytetovaný banderovský hakenkreuze na těle. Jináč ruští občané, kteří se vydali na Donbas, jsou všude známí a známy jsou i jejich příběhy, v tom není žádné tajemství stejně jako amíků, Čechů, Slováků a dalších v armádách DNR LNR. S těmi, co chtěli zveřejnit svoji identitu, natočili mnohadílný seriál "Hrdinové Donbasu", kde každý díl je věnován jednomu vojákovi. Však nějaký jsem sem už dávno hodil. Ten s tím amíkem "Texasem", aby makakovy ližprdelky měly kopřivku.
  • Nemá cenu zde ztrácet čas. Devadesát procent návštěvníků tvoří zlej troll a jím
    vytvořená armáda nicků. Sám si příspěvek kladně ohodnotí a sám mu nakliká plusy.
    Vzhledem k tomu že zde smrdí celé dny bude to důchodce bez života.
    Normální člověk by zde skutečně netábořil dvacet hodin. *1* *1*
  • Máš v tom chaos!!!
  • zlejtroll
    Hmm, to jsem nepsal já ty mameluku. *1*
  • zlejtroll
    No jo, už je zralej na hnojení a nedošlo mu to, proto tady smrdí.
  • zlejtroll
    No jo, takový pometlo jako ty si o plusech od jiných může nechat zdát, zoufalče. *1* *1*
  • Jsou tu doložená svědectví ruských vojáků o jejich utajených cestách
    na ukrajině. Jsou tu rodiny ruských vojáků kteří postrádají své na Ukrajině padlé
    bratry a syny.

    Takže žvaň si co chceš. Zatloukáním pravdu nezměníš
  • zapomněl jsi si proveksovat nick ty truhlíku
  • V jeho případě: "..šplouchá v senkruvně..."
  • zlejtroll
    Jojoo, blbům není pomoci. Platí na ně jenom svěrací kazajka. *1* Koukám, ty ani netušíš, že na Donbase je kromě dolů taky skoro všechen průmysl a mezi něj patří i zbrojovky. Mají tam munice víc než je v celé Moskvě. *1*
  • naklikej si plusy, ať je od tebe klid ty ruskej šášulo, jsi tu všem pro smích

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit