Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby vám, vy vymaštěný palice, rozdal po válce K.H. Frank koblihy, nemusel viset a mohl Gottwaldovi dělat premiéra. Dnes volíte stejného dobytka, šišlavého Slováka, jenom proto, že jste zakyslí komouši, tupci bez názoru a primitivové. Smrt všem bolševickým kolaborantům, komoušům, udavačům a vlastizrádcům.
    • Některá media se snaží víc než je zdrávo. Nejlépe pana premiéra Babiše dostat do vězení , aby tam nemuseli jiní. A že by jich bylo těch zlodějů. S pana prezidenta Zemana chcete udělat duševně nemocného. Jen to nechte dojít až k novým parlamentním volbám a uvidíte jak se vám ten antibabiš vymstí.Kavárna není republika.
      • vanhorne
        "Nejlépe pana premiéra Babiše"
        Kdo to je ten "pan premier" Babiš? Zadny zlodej z "pana" Miloše Zemana duševně nemocného nedela."Miloš Zeman měl obrovský intelektuální potenciál a pořád ho má velký. Projevuje se u něj ale jev, kterému se říká deteriorace intelektu,“ hodnotí ve Výzvě zdraví prezidenta Bohumil Sláma. Jako bývalý klinický psycholog a soudní znalec v oboru psychopatologie se na svém blogu k jeho zdraví opakovaně vyjadřoval.
        https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hodnotit-zemanovo-zdravi-na-dalku-mame-moralni-povinnost-neni-fit-a-prezidentuv-tym-lhal-tvrdi-psycholog-42672?dop-ab-variant=&seq-no=3&source=hp
      • Z prezidenta dělat duševně nemocného už asi není třeba *1*
        • Soudružka psala " S " pana prezidenta" takže asi myslí něco jiného. *1*
  • Jegl ty jsi redaktor k pohledání. Už jsi vůbec slyšel pojem nestranné zpravodajství???? ASi né, tvé články jsou na hraně zákona o šíření poplašné zprávy. Samé štvaní. Tvé mládí, to musí být zážitek.Jsi normální demagog. Slovenský soud stanovil , že ústav co uvedl daný seznam není odpovědný za obsah ,o platnosti seznamu a jeho pravdivosti není ani zmíňka ale to ty nechceš vidět to se ti nehodí do krámů. *8*
    • vanhorne
      "šíření poplašné zprávy"
      Podej trestni oznameji, poplasnaku. 3. decembra 2011 – Server Euro.cz zverejnil fotokópie dokumentov z Babišovho zväzku vedeného ŠtB, podľa ktorých bol podnikateľ od roku 1980 jej dôverníkom a v novembri 1982 sa stal agentom. Babiš, ktorý vážne uvažoval o vstupe do politiky, sa označeniu za spolupracovníka ŠtB bránil. Babišov zväzok je archivovaný v Bratislave; podstatnú časť materiálov z neho zlikvidovali v decembri 1989.
    • Vy špatně vidíte? Máte něco s očima, neumíte číst a nebo je to spíš něco s mozkem? Ten článek je jasně a zřetelně označen jako KOMRNTÁŘ. Pan Jégl v něm popisuje svůj úhel pohledu. Pokud se Vám nelíbí, nemusíte to číst. Vaše bláboly se třeba zase nelíbí jiným, přesto je píšete. Tak se zklidněte, vemte si prášek a třeba si už běžte lehnout.
      • vanhorne
        "nebo je to spíš něco s mozkem?"
        Nikdo zatim nevi, jaky sajrajt do tech koblih, ten sajrajt pridava kdyz micha testo.Mozna misto kypriciho prasku pouziva arsenic.
  • Andrej se nikdy s žádným estébákem nestýkal. A ta data a místa taky nesouhlasí.
  • Momentální politici mu nesahají ani po kotníky.
    Jen tak dále,premiére.
    • vanhorne
      "politici mu nesahají ani po kotníky."
      Ty uz jsi videl hada ktery ma kotniky?
    • No to snad ne! Pane premiére, nekraďte už! A nebonzujte!
  • Horší bude, když se estébák Babiš nechá naklonovat v těch svých fertilizačních a inseminačních střediscích, co vlastní v celé ČR. Vstanou jeho klony! Noví Burešové! A krást už nebude co? Co pak?
  • Proto ty, co neuznávají výsledky voleb. Na co tedy vlastně jsou volby? Vládu stačí jmenovat v kavárně.
    • co to meleš ty ruské jelito, nikdo tu nezpochybňuje volby, lidé si akorát dělaj srandu s estébáka a udavače Bureše
      • Jelito jsi ty protože jsi zatím nedal na stůl ,žadná fakta jen domněnky
        • josef.servit.9
          Já se obávám Kulatého stolu, ta sebranka je neuvěřitelně prolhaná!Babiš je mi u p....le?
  • Jaký prezident, takový premiér. Jsem v pohodě, na vládu zmetků jsem zvyklí celý život *1*
  • To doktor11:
    Zeman je evidován v seznamu konfidentů StB jako MAN, každý si to tam může najít.
    Babiš byl uznán slovenským soudem jako konfident StB jako Bureš.

    Na to p. Jégl nepotřebuje žádnou zpravodajskou službu.
  • Babiš je borec, sice není na důchody, ale mistr Agroser vydělal za dobu co seděl ve vládě 40 miliard *15* *15* *15* *15* *15*
    • třeba se s náma rodělí *13*
      • stoprocentně *15*
  • Koukám,že většina pisatelů včetně pitomce Jégla jsou vlastníci osobní zpravodajské služby.Že jsou čtenáři zblblí to chápu ale novinář na někom nějak závislý je smutné.Psát na objednávku je už velmi zaražející.Články od tohoto pseudonovináře jsou irevelantní hovadiny.Havlův spis byl zničen mezi prvními a takových potom ještě byly stovky ale to je Jéglovi jedno.30 let po revoluci už to stejně nikoho nezajímá,pro mně je podstatné kdo jak pracuje a ne jen žvaní.ODS,ČSSD,Černopldelníci,ODA,KDS,atd rozprodali celou republiku a rozkradli,na to už se zřejmě dávno zapomnělo.Holt česká hloupost.Sbohem rozume.
    • Hele doktore - začni léčit ty přiblblíky co volili ANO a Zemana. Copak to nevidíš že to je podstatně ale podstatně horší než za těch minulých vlád? Vždyť všichni mohli volit jiné strany -
      né ty minulé ale ne ANO. Trestně stíhaný STB - to fakt myslíš vážně že je to ten pašák, který nás zachrání?
      • Nemůžu za to že jsem magor,na to si zvyknete,dík za pochopení
      • Lidé kteří mají milion a půl voličů za přiblblíky to asi nemá a nemůže mít v hlavě v pořádku a žije mimo realitu,z toho vyplývá že léčit by jsi se měl ty.Já si mohu myslet cokoliv ale tato masa voličů rozdala karty a alespon v tomto směru je to pro mně demokratické.
    • seš vobyčejnej demagók akurát umiš uražet vogouši a pořád píšeš stejný nesmisly lži a nepravdy, pokud maš jedinej důkaz podej trestní oznámení, jinak to vypadaá že syseto naučil jak říkanku kerej nerozumiš. doktor určitě nejsi leda že drvuml vogo
    • přéééééésně, byla to účelovka, prostě zadání








      PCHE !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit