Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V podstatě se nedá dělat vůbec nic.Je to boj s hajzlama bez svědomí.
    • máčet náboje do prasečí krve a popravovat ty muslimské špíny,pak je zakopat spolu s prasečíma střevama a bude zase klid
  • Je třeba všechny teroristy zabít. *14*
    • A šakala simona jako prvního. *14*
  • Terorismus se z Ruska šíří všemi směry!
    • Z Ruska? Tam je tolik černochů a Arabů?
      • *1* *1* *1*
  • Vědět co dělat?
  • Tak jsem tu nebyl a jak vidím, vůbec jsem o nic nepřišel. Jenom dodám, že před časem mi slimáci zaplavili zahradu a všechno ožrali. Ale nepáral jsem se s nimi a bez milosti je chytal a likvidoval. Dva roky to trvalo než jsem je zlikvidoval. Teď se na zahradě sem tam nějaký slimák sice objeví, ale hned ho zlikviduji a tak mám pokoj. Na slimáky se musí důsledně.
  • ale ale vítáme tady smrada svých zparchantělých rodičů.Dříve lůza nevytáhla paty z pod mostu.Vypadá to že sprosté chamradi zavedli net i pod most.
    • Závorka, hovnožrout a blijec pitomeček alias antisračka je opět zde :))) hurá..hurá bude tady veselo až nám zde bude dávat rady, viď ty blbe.
      • ... ho*no bude, primitive :)))
    • ... pár slov, deset chyb, jsi fakt nadosmrti otřesný primitiv :)))
    • ... pořád stejná nulová úroveň, primitivy jako ty nelze neignorovat, chudáku :)))
  • ... Fiala je největší ču*ák na české politické scéně :)))
    • tím největším ču.rákem široko daleko jsi tady ty.Musíš se dobře rozhlížet.Tam u popelnic už je možná šero.Ale fakt.Napravo nalevo - není většího.Zparchantělí rodiče vrhnou zparchantělá děcka.
      • ... primitivní pravopis, žádná fantazie, jsi prostě senzačně nadosmrti vytrestán, degene :)))
      • ... moc slabé, se srač*ou jako ty se vybavuji naposledy :)))
  • Bacha blbec pitomečků už přišel z družiny!!!
    Juchjuch!!!
    • ... bacha si musí dát jenom ten nejposlednější póvl, kterého jsi nedílnou součástí :)))
  • ... napsat bezkonkurenčnímu magorovi, který si zde říká jura, o radu :)))
    • ... cha cha cha cha :)))
  • V příštích letech doporučuji sedět na prdeli doma.
    Zajistíte svoji bezpečnost , ušetříte peníze a ekologie planety vám poděkuje......
    • ... když na to nemáš, pošlu ti rozumnou dotaci, asociále :)))
      • ... další červené hlasy, prosím, prosím :)))
    • mellys
      a čučením na telku sledovat přímý přenos z masakrů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit