Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato dáma byla odvolána z předsednictví organizace v Kladně na protest Lidických pamětníků za překrucování jejich pohnutých životních příběhů a na základě rozhořčení profesorů a historiků.
    Lze dohledat na internetu. tato veš v kabátu je tam byla proto, aby tento svaz rozeštvala.
    S Vodičkou to nemělo nic společného.
    • Ať je to jak chce, viděl jsem, jak byly ignorovány protesty několika členů při volbě, včetně dotyčné, která byla vylučována. Typické bolševicko-komunistické manýry. Kdo má odlišný názor, s tím se nebudeme prostě bavit!
      Asi to ještě pár let potrvá, než vstanou "noví bojovníci".
    • S tím nemohu polemizovat. Členy toho spolku ani onu dámu neznám, nevím tedy kdo je kdo. Ale to že se tam vecpala Bobošíková a Ovčáček a dávají medaile Zemanovi, to mluví za vše. Soudnému člověku to stačí, aby vytušil kde je pravda.
      • Mě vůbec nezajímá Bobošíková ani Ovčáček. Mě zajímá někdo, kdo plive a sám nemá čisté svědomí a je na stejné úrovni jako Bobošíková nebo Wolfová.
        Je to cílené na Vodičku, který vyslovil svůj názor, a naštval kavárnu, protože ta islám zřejmě miluje.
      • Zeman si medajli zaslouží, je pozván do Ameriky. Co na to pražská kavárna, nevíš Simonku?
  • Komunističtí kolaboranti a vlastizrádci tam zůstali sami.
    • U pitomi na zahradě.
  • hlavně že místní eurohujerští pisálci blábolí o blábolech, přitom je nezajímá, nebo nechce zajímat, co stát podporuje za zmetky !

    http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8939-ponorili-jsme-se-do-prohnileho-sveta-neziskovek-a-rozkryli-jejich-vazby-na-jednotliva-ministerstva-jsou-jako-hladove-kobylky-a-nemaji-nikdy-dost-tady-je-usvedcujici-material.aspx
    • A něco ze sputniku, aeronetu a dalších fašounem putinem placených plátků pro nás nemáš?
      • Psal Cígler, Lidovky, iHeute, Echo a Hlidacipunťa? Nebo že by snad ČT nebo TV H@vna? *8*

        P.S. Moc hezky sis zaklikal čapisrale *15*
  • A Rusákům zase spadlo letadlo... *1* *1* *1*
  • Mam navrh na vyznamenani pro Vasika Klause, ktery jako dite pomahal stavet barikadu v Praze. Podaval dlazebni kostky. Vodicka o jeho hrdinskem cinu asi nevi.
  • To mě vůbec nepřekvapuje a jsem rád,že jsem záhy pochopil o co se tady hraje v tomto sametovém podvodu na lidech a národu.Dnešní zpráva ,že nebudou potrestáni zlodějové kuponové privatizace je konec všech ideálů k tomuto státu zvaném Absurdistán.
  • To je právě ono, "bývalí" komunisti a Stbáci se jenom oklepali, rozlezli se ke korytům a mají se zase dobře. Díky ovcím, které jim skočí na jejich kecy.
    To že se tam vecpali takoví "bojovníci" proti nacismu jako je Bobošíková a Ovčáček, to o mnohém svědčí. To je jako kdybych já pobíral nějaké prebendy bojovníka z šestašedesáté války.
    Je ovšem věcí členů jaký spolek založí, čím se ten spolek zabývá a s čím a jak hospodaří. Samozřejmě lidé, kteří za války nasazovali své životy si zaslouží úctu.
    Jak bojoval proti nacismu "bývalý" komunista a konfident StB soudruh Zeman, který se narodil v r. 1944 a zaslouží si za to medaili, to opravdu nevím.
    • Souhlas. Dokud to byl Svaz protifašistických bojovníků a byli v něm skutečně přeživší válečné operace a koncentráky, tak si zasloužil úctu. Dneska je to fakt jen koryto a boj o ně! *12* *12* *12* *12*
  • Běžte do prd.le s takovými svazy,koho to dnes zajímá?Jen ty co se na tom přiživují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit