Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také si myslím, že je to novinářský čardáš. Nic zvláštního a přelomového se dít nebude. Tak nebo tak, přežijeme to.

    Když jsme přežili několik významných sovětských představitelů, tak tohle bude legrace😀

  • No nechtějí ty z východní evropy takže si budou místo toho asi  dovézt nějaké  indy a pákistánce někdo tu špinavou práci udělat musí .
  • Snad si někdo nemůže vážně myslet že odchodem někdo získá na síle , jejich vyjednávací pozice vůči světu výrazně oslabí a už nyní se spousta firem stěhuje na pevninu , Anglie samozřejmě přežije ale bude to hodně drahá sranda .Zbytek EU to samozřejmě taky oslabí a bude stát ale vzhledem k velikosti to pocítí míň   každopádně je v dnešním světě bláhový  nesmysl oslabovat Evropu nějakým dělením protože tím ztrácí vyjednávací sílu vůči Číně , Rusku a USA , síla se odjakživa získává spojováním a nikoli dělením .
  • No nevím jestli litují už dnes nebo budou litovat až potom , každopádně jim odchod nic dobrého nepřinese a nejvíc na to doplatí jako vždycky ti nemajetní , jen čas ukáže jak to všechno bude , a nakonec zatím  ještě stále neodešli.
  • hrají akorát divadlo


  • narodil se na Slovensku císařův parchant, tam to také slaví

  • KIMCID

    Ne já jsem na měsíc bláznů podle indiánského kalendáře

  • Ti samí, kteří se vysmívají strašení prý neexistujícími migranyt, sami starší hladomorem v Británii a špiony z Ruska a Číny, kterých jsou plné ulice 😀

  • Musíme redakci uklidnit. Britové po Brexitu opravdu nebudou umírat hlady, nebojte se. Británie to k vašemu zármutku zvládne mnohem snadněji, než čekáte.

    A že to v sobě máte? Myslím tu chuť, aby ti Britové trpěli a litovali odchodu z EU, že? Nahlas to nepřiznáte, ale taková ta  pomstichtivost ve vás je, že?😀😀

  • Co si Anglican navari - to se neda jist...

  • Evropa,  vzteky skřípe zuby a dělá z Anglie rozvojovou zemi, která odchodem z EU zahyne hlady a samotou. Tak trošičku se zapomíná na jejich americké bratrance, Kanadu, Austrálii, Nový Zéland a vůbec na celé Britské společenství. Abychom se spíše nedivili a nebyli překvapeni,  my zde v Evropě, jaký dopad to bude mít na celou EU, bez britských peněz..
  • Předpokládám, že ty máš narozky 20. dubna.

  • Dík. 🙂

  • KIMCID

    Dnes s H narodil stačí dát datum do Wikipedie

  • KIMCIDe, nevím co má s dneškem společného Heydrich.

    A to, že je dnes také výročí smrti Aristotela, to jsem nevěděl. Dík za informaci.🙂

  • No já mám spíš zkušenost takovou že všechno co je jinde v EU povoleno je tady místními ouřady zakázáno 
  • KIMCID

    smůla sdílet narozky s Heydrichem :(


    navíc dnes zemřel Aristoteles

  • Dne 7.3.1850 se narodil první president ČSR - TGM. Na Tiscali nic? ☹

  • co si angličan navaří, to mu muslim zbaští

  • Co to je zase za blbosti!Mě by zajímalo,kdo na těch farmách bude dělat?Když si dal totiž vloni jeden anglický farmář inzerát na brigádníky na sklizeň jahod,tak se mu sice přihlásilo 1000 lidí,ale z toho byl pouze 1 Angličan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit