Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejmenší zlo z těch tří je Zeman, je aspoň inteligentní a má smysl pro humor
    • A přesně s takovýma vysmátýma on počítá - a popíjí Bechera. Ono toho popíjení a pojídání bylo na hradě už dost a dost...
  • Co máme za kandidáty na prezidenta? Pan Fischer žije a vydělává si -a ne málo - v Londýně, pan Švejnar žije a vydělává si a opět ne málo v Americe, ať tam tedy zůstanou, pan Schwarzenberk či spíše Šláfenberk má co dělat , aby udrřel moč natož moc pan Jákl -Pánbůh s námi a zlé pryč atd. atd. Já osobně bych si dokázal představit na místě prezidenta pana režisára Zdeňka Trošku, protože je s ním legrace, je to poctivý občan a vypadá tak trochu jako čert a doufám, že by se tak i choval a udělal by našim politikům z jejich úřadů peklo.
  • Není žádnej kandidát. A proto totálně bojkotovat volby!!!!
  • xy
  • xy
  • ŽIDÁK že by nechtěl ŽIDÁKA ?? není to divný? asi to neschvaluje vrchní pražský rabín...stejně tam bude další židozednář,jsme národ idiiotů,který zbídačují židozednáři a lid to nevidí,řeší nějaké politické strany a pravda je kousek jinde-židozednáři ve všech vládnoucích i nevládnoucích stranách vykrádají zemi,tak jak to dělali po staletí po celém světě....Stalin je prokoukl,to proto s něma tak zatočil,jsou jako svrab,vždycky zalezou pod kůži...chce to repelent na tu verbež
    • Tralalala, Ty musíš být blb! Musels často navštěvovat VUML nebo zároveň s opilcem
      Kalouskem chodit na povinné školení na Hradě!
      Jsi zřejmě takový pitomeček, jako debilek NMarek Benda, nebo zděšená a ne moc
      při smyslech - MIroslava Němcová, ODS, která sedává v dolní sněmovně nahoře a stejně jako blb Benda rozhodně nesouhlasí, aby Rath byl vyslechnut v úparlamentě!
      Když se to tak vezme, je maldý Benda skutečný hňup.A takový člověk že by vystudoval
      práva? Není síám v ODS!
      • blbeček možná,ale ne matkomrrd jako ty *1*
  • xv
  • p. Klaus tady nebude nikoho nabadat, kdo ma byt prezidentem , z tech blbu si ovsem stejne nikdo nevybere zatim. *11*
    • Je zde kopec chudáků, ale ty jsi n a p r o s t ý e x o t ... díky hvězdám, za takové nuly :)))
      • Trhni si. *11*
    • Obávám se, že stádu zase bude stačit zamávat buřtem před čenichem a hned bude vědět koho volit.
      • ovce žerou trávu,koně obrok,prasata šrot,slepice zrní češi všechno,cikáni co ukradnou které že to stádo myslíš? *6* *6*
        • Černoprdelníků, ti maj na pití svěcenou vodu a jako chléb náš vezdejší požehnání duchovního honáka
      • KUBIKULA je proti tobě NULA ... jsi neskutečný primitiv
  • Kde se vzal Klaus v r.1989 v OF.Do r.1989 pracoval pod soudruhem Komárkem v Prognostickém ústavu společně se s.Zemanem vyloučeným po r.1968 z KSČ.Prognostický ústav bylo zařízení ÚV KSČ to pro komunistobijce.Mě vadí na tom to,že to byl úklid komunistů a lidí ,kteří zde svou teorií dovedly tuto zemi na kraj propasti a ještě si jí podávají jako štafetu.Ptám se já co udělal Zeman pro tuto zem?Krom toho,že vytáhl Grosse a byl mu na svatbě a výsledek známe.Další Březina nadsamec z Ostravy.Národe prober se!Já jsem pro Švejnara .Tento stát se dostal do situace,že tady již nevěří nikdo ničemu.Proto je potřeba jít k volbám a přemýšlet,aby se tady nestřídal Putin s Medvěděvem apod.Kamarád Dlouhý se také cpe do popředí.Je potřeba odstranit lidi ,kteří tuto zem za 22 let dovedly tam,kde je.
    • Kritiku, velmi rozumný názor. Na místa politiků je třeba volit lidi nezkorumpované spojením s komunistickým nebo postkomunistickým režimem. V Německu, které prohrálo válku byly všechny nacistické organizace zakázány a nacistům byl zamezen přístup do státní správy - na rozdíl od nás, kde máme fašistickou komunistickou stranu přímo v parlamentě, i když její existence je v rozporu se zákonem. A přesto se i v Německu podařilo některým nacistům dostat se na teplá místečka.Trvalo to dvacet roků, než by odstraněni. U nás je to také dvacet roků po chcípnutí komunismu a je proto potřeba ty rudé zrůdy odstavit, ať ukazují svou rudou kůži nebo ji skrývají v převlecích. Pak teprve bude lépe.
      Pokud je o presidenta, měl to být osoba NADSTRANICKÁ a MORÁLNÍ AUTORITA. Kandidát a pojený s nějakou partají je pro mne a priori nevolitelný.
    • zas blbě pindáš troubo, jsi hlupák :-))) kritiku
      • Tys to snad četl celé, můj stíne?
  • Paroubek na hrad !
    Rath na hrad !
    Sobotka na hrad !
    Zeman na hrad !
    Jákl na hrad !
    Antiparoubek na hrad !
    Němcová na hrad !
    Nečas na hrad !
    Hannah na hrad !
    • ... ale já už dávno na hradu jsem, tele :)
      • neviděl jsem tě tam, bejku, asi obšťastňovals Němcovou
    • Míníte Darryl HANNAH nebo HANNAH Montana ? *1*
      • Ne, kdepak, to je taková otlemená lemra v diskuzích

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit