testovaci text

Diskuse pro Článek

Colloredo-Mansfeldová se nevzdává, v kauze Opočno ji podpořil Štrasburk

11. 1. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Evropský soud pro lidská práva podpořil snahu Kristiny Colloredo-Mansfeldové o obnovení řízení u českých soudů ohledně vydání mobiliáře zámku Opočno. Konkrétně jde o to, že české soudy neuvedly mezi ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 18

napsat komentář

Kočičák (inkognito)

Její pra, pra, pra, ........předek sám Opočno a jiné majetky ukradl skrze vraždu Erdmana Trčky z Lípy, když ho zavraždili spolu s Valdštejnem! Co je ukradeno, má být vráceno!
*16* *16* *16*
17.1.2018
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Uz jsem to tu kdysi psal,smlouva TTPI mezi Amerikou a Eu,ktera leží na americke ambasádě pouze v angličtině,kde mimo jiné bylo to,ze pokud např.zde firma bude chtít těžit bridl.plyn a nebude ji to dovoleno z hlediska třeba živ.prostredi,tak stát jim vyplatí ušlý zisk z té těžby,nebo pokud budete jíst potraviny zdravotně závadné,bude na vás u soudu dokázat že tomu tak je,vyrobce nebude povinen dokazovat že ta potravina není závadná. Arbitraze-stat bude muset zaplatit a poté se bránit u soudu a částku vymáhat zpět. Dodnes se tutla zda byla nakonec podepsána. A tady ta Colorado Mansfeld,je prvním průkopníkem v nové éře rozkrádání Čr.
A jen pro osvěžení pameti: po 1.svetove s námi podepsalinsmlouvu pakt Francouzi,ze pokud Německo napadne francii,my napadjeme Německo a naopak,nakonec v 38 se na nás zabozroti vy....i
A čr je jediná země,ktera.nebyla odskodnena německém za 2.svetovou.
Másloň Sobotka podepsal ,že migranti budou dostávat 21tisic mesicne!
Tzn.nedodrzime Lisabonskou smlouvu co podepsal už tehdy Topolánek v které už tehdy byly kvóty o prerozdelovani migrantů.
Tzn. Zítra jsou volby a u nich hlavně myslete na budoucnost svých dětí!!!!
11.1.2018
vlákno reagovat

snafuperman tiscali.cz

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Kristina Fellner Feldeg taky šlechta Italská příšerně uřvaná ředitelka nic nedělala ani nic neuměla ,tak si myslím že majetk Coloredo Mansfeldů mají dát lidem za osvobození do nacistů Německa .
Jen udělali chybu Němce měli všechny dát tam kam chtěli aby dosahli spojení s Japonci na Sachalin a Kamčatku ,tak by si každý český občan žalařovaný nacisty zanic ,mohl vzít zámek v Německu a byl by klid v Evropě bez Němců a jejich koncetráků pro vyrobu aut .Na Čukotce a Sachalinu nech sivyrabějí Mercedesi i BMW a udelaj si i spojení dopravi dalnice s Jaonskem ,tak by vysloužili člověka upřímné skromné cudné ženy jako Japonky a paní Mansfeldová by měla Japončata nebyla by dítětem sbližovaní SSmanů s arijskými divkami spevcialniho vyběru dle jeich nesmyslů arijské rasi která je prý nejkrásnější,také příšery jako sou Mansfeldová i Fellner Feldeg že nemusí mět na Zámku strašidlo ,kydž už sou tak příšerné .
s pozdravem oběma šeredám

Antonín
11.1.2018
vlákno reagovat

PAP (inkognito)

7 souhlasí, 2 nesouhlasí

proste neni mozne aby se vracelo to co bylo konfiskovano, pred rokem 1948, protoze pak bylo nutne posunout hranici pred rok 1620, a to by tahle "hrabenka" dostala velky kulovy, protoze jeji predci prisli s Italie s holym zadkem, aby zabrali majetky ukradene starobyle ceske slechte po porazce na Bile hore,......to same se tyka Sudetaku, ty take nic nedostanou......jeste tomuhle statu nevladnou .... i kdyz uz vlastni nejedny noviny.
11.1.2018
vlákno reagovat

k (inkognito)

5 souhlasí, 8 nesouhlasí

Jsem moc rád, že se paní Colloredo-Mannsfeldová konečně dočkala zastání se SVÝM zámkem Opočno, i když až u Evropského soudu! Co taky čekat od "čecháčkovských" zbabělých a nekompetentních soudů.
11.1.2018
vlákno reagovat

Emjé (inkognito)

3 souhlasí, 5 nesouhlasí

Já sleduji úsilí paní Kristíny s obdivem ,kolik práce tam odvedla. Žádný ze šlechticů nenechal majetek zničit. Určitě má větší zásluhy než Karel Schwarzenberg.
11.1.2018
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

5 souhlasí, 13 nesouhlasí

Jo, jo, soudruzi, to se to "znárodňovalo", správně loupilo. On totiž žádný národ nezískal to vlastnické právo, tzn. právo věc užívat, brát z ní požitky a plnit povinnosti z vlastnictví vyplývající, tj. pečovat o ni, platit příslušné poplatky atd. Ten majetek si v rozporu s právem přivlastnili, tedy uloupili soudruzi, kteří se řídili heslem Ludvíka XIV "stát jsem já". V civilizované zemi musí být uloupený majetek vrácen a loupežníci skončí v kriminále. Bývaly doby, kdy loupežníci končili na šibenici.
11.1.2018
vlákno reagovat

PAP (inkognito)

10 souhlasí, 2 nesouhlasí

"V civilizované zemi musí být uloupený majetek vrácen a loupežníci skončí v kriminále. Bývaly doby, kdy loupežníci končili na šibenici. "

Jo jsem rád, že máme oba stejný názor na rozkradení státního majetku v devadesátých letech.
11.1.2018
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

2 souhlasí, 5 nesouhlasí

v devadesátých letech se zhaslo a pak se "privatizovalo". A kdo si nahrabal? No přece ti co "byli u toho". A ti mají stále málo a chtěli by zase "znárodňovat", tedy ne to "svoje" co si "naprivatizovali".
11.1.2018
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

13 souhlasí, 1 nesouhlasí

Tak teď nechápu, buď jsou u nás všechny stupně soudů nespravedlivé, korupční a nepřátelské k restituentům, a právníci a soudci jedna verbež, co nezná naše právo, nebo toto vše je znakem těch ve Štrasburku. Je nepochopitelné, že si nějaký cizí soud dovolí vyvracet rozhodnutí našeho ÚS, který je nejvyšším vykladačem našeho práva. Pokud by se i ten mýlil, potom nepotřebujeme již žádné soudy, pouze ten ve Štrasburku, které vrchním velitelem bude frau Merkelová a spol. Pěkně jsme to dopracovali, kdy naše právo začíná nemít cenu ani zlámané geršle.
11.1.2018
vlákno reagovat

Havlisti přece tvrdili, (inkognito)

10 souhlasí, 1 nesouhlasí

že se nepůjde před rok 1948 ?
11.1.2018
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

4 souhlasí, 12 nesouhlasí

Co bylo uloupeno, to musí být vráceno skutečnému vlastníkovi bez ohledu na to kdy to bylo uloupeno. Stanovování nějakých termínů, před kterými bylo možno beztrestně loupit je v rozporu s přirozeným právem.
11.1.2018
vlákno reagovat

PAP (inkognito)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

Tak například Švédi nám ukradly za 30-ti leté války sbírky a knihovny z pražského hradu....
Tak hurá do Štrasburku..
11.1.2018
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

3 souhlasí, 5 nesouhlasí

Ano, např. Ďáblovu bibli a mnoho jiných cenností ze sbírek císaře Rudolfa II.
11.1.2018
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

... a taky první vydání Rychlých šípů, prostě národní tragédie.
11.1.2018
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

1 souhlasí, 5 nesouhlasí

Nicky nám ale určitě nekradli. *1*

Ďáblova bible čili Codex gigas:

cs.wikipedia.org/wiki..._gigas

Díky úsilí V. Havla nám Švédové tu nám uloupenou velice cennou památku zapůjčili, aby mohla být nějaký čas vystavena v Praze, kde ji uloupili. Pak ale musela být loupežníkům vrácena.
11.1.2018
vlákno

jiří (inkognito)

1 souhlasí, 7 nesouhlasí

Možná by to chtělo místo pitomých bolševických žvástů si přečíst o čem je řeč - rozhodnutí jakého-si komoušského primitivního gaunera o "znárodnění" - česky uloupení je z roku 1949 soudruhu.
O r. 1948 není v rozhodnutí ani čárka.
M.j. kdyby komoušská loupeživě vražedná bestie po r. 48 neloupila nemusely být dnes tzv. resituce - tedy navracení uloupeného majetku.
Nebo jste snad toho názoru až vám např. ukradnou auto, vykradou dům, ..... policie chytí zloděje i s autem ( s lupem z domu) ......, že vám to nemá být vráceno, ale někde pokoutně zašmeleno?? I když u tvorů použivajících místo mozku komoušské ho...o. je to asi normální a mimo dosah chápání.
11.1.2018 upraveno v 19:11
vlákno reagovat

jojo (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

že by to nemělo nic s komoušema ale s tím že ta pakáž šlechtická táhla s němcema
11.1.2018
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.