Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I tento výsledek voleb ukazuje,že zatím přihlouplých voličů je většina.Pořád upřednostňují ty,kteří umí tuto zemi pouze zadlužovat.Při troubovitosti těchto voličů je to,kdo dluhy zaplatí nezajímá.
    • Jste blb
      • Blb jsi spíše ty.Pokud se domníváš,že ČSSD tuto zemi zachrání před státním bankrotem.
  • Je to k smíchu ! Už zde dlouho nebyl průzkum, ve kterém by vedla ČSSD ! Papír snese všechno, že ?!
    • Vy se snad domníváte, že při tom, co předvádí tato vláda, může být v čele preferencí najěká vládní strana? *1* Zas neblbněte....
  • Klas Jaroslav - tak Vám můžememe taky poděkovat, jak dobrou vládu tady nyní máme? Nejenže nás zadlužuje ještě víc, ale hlavně podstatně víc krade. Jsem zvědav kolik lidí se ještě k té vaší "chytrosti" přihlásí.
    • Vy jste mně nepochopil.ČSSD se vydává za levicovou vládu.Při tom je to vláda pouze lumpácká.Ale když je u moci,tak zloděje nechá beztrestně krást a zadlužuje zemi ,aby bylo na vše a tak si obyčejný český blb myslel,že je vše v pořádku.Toto skutečná levicová vláda nedělá.Ta zloděje tvrdě zavírá a rozdává pouze z toho ,co se vyprodukuje.Proto mohli i komunisté,po čtyřicetileté vládě předávat zemi bez dluhů.S ČSSD nebo s ODS obojí vede pouze ke státnímu bankrotu.Rozhodně já jsem z těch band,co jsou u moci,nikoho nevolil.ČSSD rovněž ne.Protože podle mně politický dobytek,jako politický dobytek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit