Přejít na výpis diskuzí

ČSSD na Praze 5 vyzvala Haška a spol. k odchodu

31.10.2013 12:32
19 příspěvků

Obvodní výkonný výbor (OVV) ČSSD v Praze 5 vyzval Michala Haška, Jeronýma Tejce a Zdeňka Škromacha, aby opustili funkce ve vedení ČSSD. Zároveň vyslovili důvěru předsedovi ČSSD Bohuslavu Sobotkovi. Usnesení, které má ČTK k dispozici, schválili sociální demokraté v Praze 5 na svém jednání v úterý 29....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pražáci,pro smích celému národu viz. mladý Benda.
 • V tom případě by mělo odejít celé vedení ČSSD.
 • Měla by odejít celá soc. dem., tu paseku po Kalouskovi stejně nenapraví. Nejlepší hodnocení situace napsal p.Hájek. Sobotka dovede stranu k ostudě, důsledky žádné, kdyby byl Paroubek s lepším výsledkem před 4 léty udělal totéž pravdoláskařský slouhovský tisk by puknul rozhořčením nad jeho "nemorálností, nemravností" atd. Jenže různá "želé" ve vedení soc.dem, ODS atd se hodí. Výzva z Prahy k odstoupení Haška a spol. by je měla vést k úvaze, koho že to ta Praha do politiky, dokonce s preferenčními hlasy, posílá. "JUDr." Marečka Bendu, Milku, pardon, Mirku pro rozbouřené časy, právníka Dienstbiera, který podává trest. oznámení na prezidenta prof.Klause pro velezradu /!!/. Ti demonstrati na podporu Sobotky byli opravdu typičtí voliči soc. dem. Quo usq. tan., Catilina?
 • A Bohúša také a Miloša také a vůbec vše co je nalevačku..... *1*
 • S tím dobrovolným odchodem srandujete?Jestli to myslíte vážně není nic jednoduššího než je na sněmu sesadit ale to neuděláte protože na ty vaše veletoče jsme už zvyklí.Že se nestydíte jenže vy se stydět nemůžete,jste bezpáteřní.ČSSD nikdy hlas,ještě že jsem je nevolil.
  • Nějak všichni zapomínají na to, že je tady klouzavý mandát. Když se ti podrazácí rozhodnou odejít, mandát jim zůstane. To je ten největší podraz na voliče. Volí se strana, ale mandát má poslanec. Nebyli už náhodou domluveni s Otrokářem před volbami?
 • Že je ČSSD nevolitelná? TO UŽ VÍME... *5*
 • Procpak toho hnusaka a lhare nevyzve naka ta 'jeho' moravska bunka k odchodu ze vsech jeho funkci (cca 28mi!!!) vcetne Hejtmanstvi? A Skromach tez ze Senatu a toho druhyho oteklu Tejce ze Snemovny??? *12* *12* *12*
 • ... hezké, to je konečně konec těch tří ubohých zbytečných smraďochů :)))
 • Prcek Hašek s komplexem Napoleona dojel na svou nenažranost. Hlavní strůjce puče
  který sedí na hradě však zůstane nepotrestán. To je ukázkovej Zeman.
  Jím propagovaná SPOZ ve volbách prohrála. Zeman jim hned vzkázal ať odstraní
  z názvu jeho jméno protože on přeci nemá s touto neúspěšnou partou nic společného.
  Nyní stejně v zájmu svého přežití obětuje své věrné loutky z ČSSD.
  • Hlavní strůjce puče dostal varování od Prozřetelnosti. Zatím si v ožralství jenom natloukl koleno. Zatím...
   • víš prd co se děje *11*
  • Ti gauneři by neměli jen složit funkce. Měli by odejit z ČSSD a hlavně vrátit mandáty. Klouzavý mandát je podvod na voliče a měl by být okamžitě zrušen. Haškovcům ať dá funkce ten, kdo si je určitě zaplatil, kdo chce získat největší moc ve státě a neštíti se použít ty nejsprostější metody k tomu, aby zlikvidoval ČSSD a Zemana.
   • Madam Anno T, vy jste nějak nepochopila, Hašek a spol. jsou figurkami Zemana a to co udělali, dělali právě pro něho, aby měl největší moc a oni se na ní také podíleli. Zeman by řídil stát právě přes ně, protože jeho milovaná strana SPOZ se do PS prostě nedostala a současně by si takto vyřídil účty za zpackanou prezidentskou volbu z r. 2003, zabil by dvě mouchy jednou ranou, ovšem vloudila se chybička, Sobotka byl ostražitým, v ČR se všechno vykecá, jak říka už Švejk a Chovanec byl nejslabším článkem řetězce a tak se to prostě přetrhlo.Šavlový tanec a stranické teplo napalmu v ČSSD i se soustavnými kobercovými nálety z Hradu na Lidový dům je a bude dlouhodobou realitou. .
    • Silně o tom pochybuji. Zeman je, jak uznávají i jeho největší nepřátele, chytrý. Když se takové svinstvo někde objeví, první se ptám, komu to prospělo. Zemana neobdivuji, ale určitě by neudělal něco, co by ho v očích lidí degradovalo až na samé dno. Snahu zlikvidovat ČSSD a Zemana měl určitě někdo jiný. Největší halas spustila média, jejichž chlebodárcem je Otrokář. Kdyby měl teď Hašek předložit nabytí majetku, určitě by se vymlouval, že nějaké miliony mu na účet spadly z nebe. Zajímavé, že o tajné schůzce věděli nejdřív novináři, pak to teprve potvrdil Chovanec. Tajná schůzka byla, o té se nic neroztrubovalo a 1 účastník byl jiný.
   • Tak to jim ty funkce musí dát sám báťuška Zeman. Mohli by se chytit třeba v hradním smeťáku na třídění odpadu - i když s jejich praxí, nevím, taková zodpovědnost....
    • BÁťuška byl car vole. Nepleť si pojmy s dojmy. *15*
  • ... máš něco nového?
   • Jo,ze jsi cikanskej C U R A K *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit