Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Další lež. U Ratha nic nenašli, ale u řediteky kladenské nemocnice.
 • Však se Sobotkovi už taky strachy potí brejle, co kdyby se začala vyšetřovat aféra s OKD.
 • Vy prostě nevíte, co byste chtěl. V jedné větě policii a soudy kritizujete, že nic nedělají a v další je kritizujete za to, že pracují rychle. Tak co byste vlastně chtěl? Konečně se v poslední době začíná něco pomalu měnit k lepšímu (odsouzení Bárty, zatčení Ratha atd.) a vy a vám podobní jste zase nespokojeni. Holt to asi patří k naší národní povaze, že kverulovat se musí stále a za všech okolností.
 • Ta Sobotkovic tlama by taky už měla táhnout do hajzlu, odpornej chlap. *11* *16*
 • pavel.m
  Pokud nebude přímé vyjádření p. Rátha nemohu věřit skorumpované policií(důkazy se dají falšovat a narafičit,aniž by postižený provedl trestný čin)náhody tomu odpovídají.Hlavní zločinec Klaus na toho policie nejde.Policie je na nic.Dělá jen podle objednávky(není to nic než mafie)
 • Má čipernou manželku a nevlastní dceru. Ti se neztratí. *11*
 • Možná se ho zbavili rukou společnou.Netvrdím,že to byla past,protože to nevím,ale ruku do ohně bych nedal za žádného politika.Zlodějny totiž páchají v tomto státě politici společně,bez ohledu na stranickou příslušnost.Všechno je moc průhledné,vina jasná.Když mělo dojít na domovní prohlídky v kauzách Promopro,Opencard,tak státní zástupce nepovolil policii domovní prohlídky.!!!Proto mě v tomto případě překvapuje nebývalá akčnost policie,soudců.Všechno je to podezřelé.
 • PRDLAJS NAŠLI,bylo to u paní doktorky pod podlahou,na Ratha to narafičili !!!!!!
 • Otázkou zůstává,kdo je tam dal,jestli Ráth,nebo ,,Rád"někdo ........
 • Tolerovali ho tak tolerantně že byl na čestném prvním místě kandidátky !!! Těm lhářům se může věřit jen to že lžou hned jak začnou mluvit !V ČSSD je partička pěknejch lotrů !Těch 30melounů měla paní doktorka pod podlahou a nic bych za to nedal že to na Ratha narafičili,je tam až moc náhod jak na něj čekali a hned co máš v krabičce,jak věděli že to tam je ?Někdo jim to řekl !!!
 • po roce 1948 jsme byli pod správou Rusáků, to byli naši učitelé. Uran nám ukradli, Podkarpatskou Rus též
 • A Dejdar je kdo?? Kdo asi jemu může věřit? Nikdo!!
 • Petře, jaké máte zkušenosti s bankovními domy ? Pokud máte malé úspory, tak ty vám zcela jistě spolknou poplatky převyšující mizivé úroky. Po trapných zkušenostech s našim bankovnictvím jsou nejlépe uložené peníze právě ve vlastním tresoru. Mít v bance uloženy vysoké částky je riziko. Bankám věří jen opravdový naivka.
 • Hurááá, největší krysa, kašpárek a bez pardonu deb*l české politiky zmizel pod popelem oblbování, lží a nečestností na naší politické scéně tak zakořeněné. Přeju mu plný počet kriminálu, doufám, že jeho pr*** pozná středověk. Teď ještě aby zmizel druhý odporný hňup "mistr spisovatel" a pan "kdo z vás na to má" Paroubek i s tou jeho blonďatou trubkou a celou jejich nudnou růžovou knihovnou... že by se začaly blížit lepší časy??...to by jsme ale nesměli být v české republice...
 • Docela chápu, že tento případ je pro některé radostnou událostí asi tak, jako když jejich manšaft vstřelí gól do sítě protivníka, ale neuvědomují si, že to může být svým způsobem i "vlastňák". To jak je v tomto případu postupováno evidentně teatrálně a atypicky mi jaksi nesedí.
 • Jo proto u něj u chudáka našli dalších 30 mil. pod podlahou. Je to stejnej šupák jako všichni zlodějský socani.
 • Měl byste s tím jít k doktorovi, zkuste Ráta - bude teď mít dost času, při troše štěstí jeho péči třeba i přežijete.
 • Obávám se,že se velice mýlíte!Pouze se zvýší preference komunistům,protože ti zatím
  nemají žádnou kauzu o penězích.Další otázkou je,co Rathovi dokážou a co ne.To,že v zalepené krabici nebylo víno ale penízky je velice dobrý argument.Pokud ještě pí.ředitelka prohlásí,že dala víno,tak budou mít pánové policajti velký roblém.Jediný,kdo měl krabici(krabice)ještě v rukách byli naši čistí a neúplatní policisté ,po obsazení domu podezřelého se dá najít všechno co si dokážete vymyslet.!?Ústava ČR dává předsedovi PSĆR 24 hodin,ne 24 minut na rozmyšlenou,zda poslance uvolnit pro soud.Nevím,jestli by někdo z nás obyčejných uvěřil prvnímu telefonu a odsoudil člověka bez komplexních informací,tak jako pí.Němcová.
  Něco na tom smrdí!!!
  Ještě bych s hodnocením počkal.Včerejší odpolední ,,zvracení"redaktora Čt.24
  a jeho hostů svědčí o naprosté neprofesionalitě účastníků.

  Uvidíme,uvidíme......
 • Komedianti jsou ohební jako vrba. Jak fouká vítr, tak se ohýbají a lezou všema dírama k lízu. Dejdar není žádná výjimka. Hraje všechny nabídnuté role, kladné, záporné či jiné, hlavně že se platí. Až lidi přestanou /díky utaženým opaskům/ chodit do divadel, tak to se budou všichni komedianti divit. Přesně tak jako se diví p.Stropnický, protože údajně jako nehrající herec nemůže uživit svoji početnou rodinu, tak se budou muset smířit s realitou i ostatní.
 • Nenávist vedoucích členů pravicových stran, ministra s vizáží somráka a tomu odpovídajícímu IQ je jistě tak veliká, že bych se nedivil kdyby proti tomu, kdo je jejich životní nepřítel zosnovali zincenovanou past. Rath se tvrdě zastává sociálně slabých i když by si nemusel dělat nepřátele z lidí o kterých celý národ ví co jsou zač a nemůže se jich zbavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit