Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti, kteří nevolili, jistě vyhlášení výsledků voleb nesledovali. Nový poměr politických sil přece nic neřeší. Více je zajímá zabíjení nudy cintáním zde a jistě také, aby pivo teklo a záchod splachoval.

    • Pane cvbn ono dobré pivo a funkční toaleta se mnohdy řadového občana týkají více, než liberální, zelené hemzy dobře placených, ale zcela zbytečných darmojedů.

      Rád bych viděl Vaší reakci, kdyby Vám nefungovala toaleta. Nebo byste jí nahradil Komplexní strategií recyklace domovních sekundárních facilit s ohledem na klimatické podmínky Evropské unie?   

      • Blahopřeji. I jen tříska v prstu by mi moc vadila... Asi by mi zabránila volit a sledovat výsledky voleb a raději bych psal závěť. Nepsal vám už někdo, že by vás nechtěl ani jako osvětáře v mateřské škole ?

        • Dobře, že jste tupému vodrzlému čumáčkovi s rozjetými psychonervy
          odpověděl. Železo je třeba kout, dokud neskočí humanitárně z toho 4.
          patra šipku. Video z toho by bylo virální. Pouštěl bych si ho vícekrát
          denně.

        • Mluvil někdo s Vámi vy opruzo? Odpovídal jsem panu cvbn. Nebo je to zase jeden z vašich mnoha nicků. 

          • mun.go

            To druhá varianta je správně ... jeden ze stovky nicků.

          • Nervy na pochodu, potivost, rychlejší pohyby, vyvalenější psychobulvičky. A pak přijde ten humánní skok... I viděl Bůh, že je to dobré.

    • Strč si hlavu do záchodové mísy a zatáhni

      • Omlouvám se moc, že jsem v textu neprosadila speciálně pro vás, skoro pravdomluvného, zmínku o lavorovici - samohonky pro donské Kozáky. Přeci jen to pivo... takový hrubý nápoj, není pro každého. Měříte si obvod stehna ? Žabáky růstu stehna moc svědčí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit