Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všeobecný stav v EÚ včetně prognozy na další období je, že velké monopolní politické strany přijdou o politickou moc. Nastane období zvolení množství pidistran, které se budou v parlamentu seskupovat k utvoření koalice a opozice. Jestliže v minulých parlamentních volbách jako zvítězila ČSSD, ale nezískala nadpoloviční většinu křesel , toto bude pokračovat dále a ve volbách zvítězí uskupení stran, které se dohodnou a vytvoří koalici.
    • Pidistrany se nemoho nikdy do parlamentu dostat, protože nedosánou potřebný počet hlasů-

      Já jsem pro KSČM, nebo zkste bývalou stranu, ve které byl president Beneš. Teď je to LEV 21.
  • je vidět že vrána vráně očka nevyklove, prostě je to všechno jeden šmejd.... *16*
  • Možná že je českej národ hloupej,
    ale B.B Benda je jeden z "nejlepších volebních lídrů"nejen ČSSD ale i ostatních trapáků KSČM a DSSSS.Bendo zmiz už do pr.ele. *16*
    • Jem ho nech, takoví hlupáci komunistům přináší nejvíc hlasů a to potřebujeme...
      • Mluvis za CSSD,KSC(m),ODS?Nebo kterou estebackou stranu?
        • Někdy mi to připadá že nám to bylo ukradený v době 1989-1991 komouší měli strach a když 1 rok uplynul a viděli jaké maj možnosti tak to rozjeli ve velkým stylu bohužel když se nestane velkej problém tak to bude trvat 50 let do nápravy.Pro voliče komoušů jde jen o hru o moc a budou krádst stejně,stejně by to dělali i fašouní tak sakra co s tím? *13*
  • ERA dnes trhá Notovi ČSSD fekální díru,
    ERA jde evidentně do sebe,usilovně na sobě maká a má svůj velký den
    zatímco Not ČSSD vypadá na poslední tažení,asi kritický zánět hnoje v jeho řepě?! *12*
  • Je to pravděpodobné. Oni se zachovají Špidlovsky a splácají to nějak mimo komanče, protože by jim víc viděli pod prsty a šlapali na paty. Až po vítězných volbách opět uplácají další prasenskou koalici, tak potom už po nich neštěškne ani pes. A budou rádi za překročení 5%. První varování jsme dostali s rekonstrukcí stínové vlády. Řada levicových voličů je tudíž volit již nebude. Ostatní prohlédnou po volbách.
    Budoucí volič KSČM (za totality nevolič).
  • Bohužel budou. Protože českej národ je hloupý stádo a zbylí komouši i dnešní socani jsou v těhle věcech impotentní, což už několikrát dokázali. (A paroubka, kterej modrákům trochu neseděl pomocí "nezávislejch masmedií" zlikvidovali). A nikdo jinej vyhlídky nemá, i kdyby se protlačil 5% tak nezmůžou nic.
    • Prosím tě,Paroubek se zlikvidoval sám.Tobě ten spolek Kočka a spol nevadil?To svinstvo co má na krku s prodejem svých knih--škvárů---jasná pračka na peníze.
    • To se mýlíš. Ono totiž musí za každým, ať komunisty. či ODSáky, T0P áky, socany atd. stát nějaká síla. Vždyť do roku 1989, kdy za komunisty stál SSSR, tak byli sakra potentní. No a dneska stojí za pravicovými kriply prachy zlodějů a hrají známou hru: "Já na bráchu, brácha na mne..."
  • Je to úplně jedno.ČSSD je taky buržoásní strana a za současného předsednictví Filipa je i KSČM jen levé křídlo soc.dem. Takže klidně i třeba TOPka je to opravdu jedno!
    Dokut se nezmění systém tak se nic neděje.Ona "Demokracie"neexistuje je jen diktatura buď kapitálu a nebo proletariátu!
    Jak říkal V.I.L Svoboda ano ale pro koho!Demokracie ano ale pro koho!
  • Nechápu, jak by mohl slušný. svéprávný a soudný člověk prohlašovat, že bude volit komunisty. Po těch zvěrstvech, po tom komunistickém holokaustu, který tady komunisti zavedli po uchopení moci.
    • Prožil jsem celou tu dobu a žádný holocaust se nikdy nikde nekonal. Kdi Pišto raději pomilovat tu kozu, nebudou tě mít za vola...
    • Polib si svou černou p r d el , ty kreténe, stejně smrdíš na kilometry !!!
    • Pár let jsem v tom tzv. komunismu žil a vím moc dobře, že problémy tehdy měli nefachčenkové, zloději, šmelináři a jiní kriminálníci. Problémy tehdy měli i příslušníci sekt, jako třeba svědci jehovovi, šabatisté ale to byli také takoví nefachčenkové. Obyčejný pracující člověk prostě žádné problémy neměl. Pokud jsi ty měl v minulém režimu opravdu problémy s kom. úřady, tak jsi zákonitě musel patřit do kategorie těch pochybných existencí, které jsem vyjmenoval a kteří se snažili parazitovat na ostatních pracujících lidech.
      • Pěkná blbost
        • Tvoje určitě !!!
        • Píšeš o sobě kryple!!! Patnáctiletej? Lehni na hadr, nebo ti někdo vytluče zuby *16*
          • ty si kre té ne vyliž. Ten blb nahoře píše hovadiny řečí politruka ze 70. let - jestli víš o čem mluvím. Tak se prober.
    • Zaplať škody po vás a chcípni. Je načase vás věšet jinak to nepůjde *16*
  • chces nevomrdat do hlavy?
    • A ty snad jo? Typicke chovani vypatlaneho cecha... Nekecej do toho lidem, kteri tomu rozumi. Ty tomu rozumis asi tak, jako vykrmne prase krabickove diete.. Omlouvam se za chyby.
  • Třeba s ďáblem ale u koryta hnojové. Jedinné co pomůže je poprava a to i příbuznými a voliči tohohle parazita čeESESd a top *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit