Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nerozumím jedné věci. Proč Babišova vláda těsně na odchodu, tak vnucuje povinné očkování 60 a výše? Kdyby to bylo před třiceti lety, tehdy s mozkem vymytým komunistickou propagandou bych byl nadšený příznivec. Ale dnes potom co jsem za třicet let sám přečetl, dověděl se i zažil, mám VELMI SILNÉ POCHYBNOSTI. Dle mých poznatků má očkování smysl v individuálních případech. Plošná vakcinace hlava nehlava je většinou spíše na škodu. Ústup nemocí prý nastal lepší hygienou, kvalitnější stravou a čistou vodou. Očkování prý nato mělo pramalý vliv. Aspoň tak to popisuje kromě jiných zdrojů například tato kniha  https://www.megaknihy.cz/alternativni-lecba/101570-ockovani-obchod-se-strachem.html?utm_ce=nc&utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=product-025&utm_content=O%c4%8dkov%c3%a1n%c3%ad+obchod+se+strachem&utm_term=ockovani+obchod+se+strachem 

    Nevím, ale vím, že existuje zločinecká organizace DEEP STATE, CABAL, BILDERBERG atd. která se snaží ekonomicky, politicky, vojensky, informačně, zdravotně, potravinově a jinak kontrolovat svět a redukovat populaci. Ta prý sponzoruje biologické, bakteriologické a podobné zbraně (žeby covid?) a experimentální vakcíny s destruktivními účinky zkouší na nic netušících lidech například důvěřivých nevzdělaných Afričanech. Gates prý k nim patří. Jestliže jeho firma prodávající software nedokáže dodat ani kvalitní internetový prohlížeč, kde je záruka, že vakcína v níž má prsty nebude stejný odpad jako jeho slavný Internet Exploreer? 

    Pokud prý má být kvalitní vakcína, vývoj trvá roky a ne narychlo z rukávu vytřepané "něco" pochybného původu. U nás ve firmě je většina lidí očkovaných. Jen pár nás odolává. Poslední dobou u mnohých pozoruji podivné stavy jako pokašlávání, slabost, nevolnost.....Dříve jsem si ničeho takového u nich nevšiml a pokud měli nějaké potíže, tak je měli pod kontrolou. Tento týden jeden očkovaný byl celou dobu takový malátný. Na naši radu se nechal testovat a má covid. Všichni jsme s ním přišli do styku i já neočkovaný. Nechal jsem se otestovat a jsem v pořádku.

    Proč Babiš těsně na odchodu vnucuje povinné očkování? Zvláště u lidí kteří nejsou vázáni státní službou a mají být očkováni jen kvůli svému věku je to potlačování jejich lidských práv a svobod. Gates, Soros a spol. mu něco slíbili? Vyhrožují mu? Vydírají ho? NEBO O CO JDE? CO JE V POZADÍ????? Dříve bych Babiše volil prezidentem ale po povinném očkování bych si raději usekl ruku s jeho hlasem. A takovým nás asi bude víc......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit